Провайдери Єкатеринбурга. Топ-5 у кого качати

132 0 Новини високих технологій

Неможливо уявити сучасне життя без інтернету. Поспілкуватися з друзями, скачати фільм або просто подивитися погоду – для всього цього потрібна Мережа. У Єкатеринбурзі є десятки компаній, надають послуги підключення до інтернету. Спочатку в приміщення проводять тільки кабель, який користувач підключає до свого гаджету. Також можна придбати Wi-Fi обладнанням і користуватися інтернетом з телефону або планшета. Серед величезної кількості компаній необхідно знайти ту, яка не створить проблем ніде і ніколи. Тарифи, вартість оплати послуг, швидкість з'єднання – все це впливає на вибір користувача. Стаття представляє топ-5 провайдерів Єкатеринбурга, репутація і якість роботи яких перевірена тисячами абонентів.


5. "Планета"

Провайдер з надсучасним інтернетом. Тарифу всього два: один "Онлайн 22" – 650 руб. в місяць, другий "СуперОнлайн" – 6619 руб. в рік. У кожного підключення до 100 Мбіт/сек і широкий вибір цифрових каналів. Серед приємних особливостей можна виділити послугу обіцяного платежу та безкоштовне підключення. У компанії широкий радіус підключення і велику кількість позитивних відгуків.
Провайдери Єкатеринбурга. Топ-5 у кого качати

4. Convex

Один з найбільш стабільних провайдерів Єкатеринбурга. Convex має власні мережі для передачі даних у всіх районах міста, що дозволяє швидко усувати збої або уникати їх зовсім. Серед послуг компанії присутній величезний вибір пакетів ТБ+інтернет на вигідних умовах, а також нарахування бонусів за підключеного одного. Працює цілодобова служба підтримки.

3. "СкайНэт"

"СкайНэт" – відомий провайдер Єкатеринбурга, на ринку вже більше 20 років. Тарифів безліч: від 40 Мбіт/с за 40 рублів, до 100 Мбіт/с за 680 руб. У вартість послуг вже включені базові канали цифрового телебачення і 64 HD. Контролювати швидкість можна, використавши послугу SpeedTest на сайті компанії.


Крім цього, можна встановити додаткове ПЗ і антивірус. Одним словом, оптимальний постачальник інтернету зі стандартним набором послуг, але високою якістю зв'язку.

2. "Будинок.ру"

Один з найбільших провайдерів Єкатеринбурга і Росії в цілому. Для абонентів "Будинок.ру" по всьому місту діють безкоштовні точки доступу на максимальній швидкості. Величезний вибір тарифів, кваліфікована служба підтримки, постійні знижки – все це робить компанію одним з лідерів на ринку і в роутерах користувачів.
Провайдери Єкатеринбурга. Топ-5 у кого качати

1. "Инсис"

Переможець даного рейтингу провайдерів Єкатеринбурга. Якісна зв'язок, середній цінник на послуги, стабільна робота інтернет-з'єднання і цифрового ТБ. Звернутися можна як за телефоном, так і через інтернет. Підключення протягом 2 днів після подачі заявки.

Популярі новини
Загрузка...