Магнітола Pioneer FH-X360UB: технічні характеристики, встановлення та відгуки

160 0 Новини високих технологій

Pioneer FH-X360UB – модель 2 DIN магнітоли, що випускається з 2014 року. Є однією з найбільш бюджетних 2 DIN магнітол серед своїх конкурентів. Найчастіше слово "дешево" асоціюється з Китаєм. Але це не зовсім так. Навіть за невелику ціну магнітола Pioneer FH-X360UB володіє великим функціоналом, яким може похвалитися не кожна модель.

Магнітола Pioneer FH-X360UB: технічні характеристики, встановлення та відгуки

Технічні характеристикиТипорозмір2 DINПідтримувані носіїCD, CD-RW, CD-RПідтримувані форматиMP3 WMA, WAWПотужність на канал, Вт50Кількість каналів4ЕквалайзерпараметричнийРадіочастотний діапазонФМКількість обраних радіостанцій30ДисплеймонохромнийТехнологія дисплеяLCD

Магнітола Pioneer FH-X360UB: технічні характеристики, встановлення та відгуки

Огляд

Огляд Pioneer FH-X360UB варто почати з того, що її звучання далеко не на найвищому рівні. Все із-за перекриття низьких частот високими. З-за цього бас чується приглушеним, що і псує всю картину звучання. Але дизайн тут на вищому рівні. Магнітола виглядає сучасної завдяки своїм чотирьом сенсорним кнопкам і великому зручному энкодеру. Дисплей звичайний для 1 DIN магнітол, видно осередку символів, під кутом екран втрачає яскравість. Функції магнітоли включають програвання музики з компакт-дисків, флеш-накопичувачів, ФМ-радіо і можливість підключення сторонніх девайсів для прослуховування музики через аукс-кабель.


Встановлення Pioneer FH-X360UB не потребує особливого праці. Ззаду розташовується роз'єм для підключення живлення. На думку професіоналів, звук Pioneer FH-X360UB не з найкращих. Звучання приємне на слух, але брак низьких частот досить помітно відбивається на якості звуку. На передній панелі розташовується дисплей, зверху нього – дисковод для CD, CD-RW і CD-R дисків. Ліворуч – кнопка вилучення диска. Під дисплеєм розташовані кнопки вибраних радіостанцій, другою функцією яких є: пауза, стоп, повтор грає треку або випадковий порядок програвання. Складно не помітити великий енкодер в нижній частині магнітоли, відповідальний за регулювання рівня гучності. Він досить слизький, ніж ускладнює роботу з ним. У топових моделях магнітол він або прогумований, або на ньому є насічки для більш зручного користування. Праворуч від нього розташовуються кнопки перемикання треків. Навколо енкодера розташовані 4 сенсорні кнопки, що відповідають за пошук, режим підключення, повернення на одну дію назад і повернення в головне меню.


Праворуч від енкодера розташовується роз'єм USB для підключення зовнішніх пристроїв. Під ним – міні-джек. Сенсорна кнопка з піктограмою пошуку розташована не дарма. Її головне призначення – пошук файлів з директорії підключеного носія. Для використання даної функції слід натиснути на кнопку пошуку, потім кнопками 1 і 2 розташованими під дисплеєм, можна відкривати папки, а вибирати трек – клавішами з боків енкодера. Для повернення дії передбачена функція "Повернення на одну дію". У магнітоли Pioneer FH-X360UB передбачені 7 режимів еквалайзера, також можна відрегулювати значення всіх частот окремо. Для пошуку доступних поблизу радіостанцій потрібно переключити магнітолу в режим ФМ-радіо, потім натиснути на кнопку перемикання треків – радіостанція знайдеться автоматично. Для ручного пошуку потрібно утримати перемикання.
На задній панелі розташований вхід для антени, роз'єм для підключення живлення, адаптер для кнопками управління магнітолою на кермі, роз'єми для підключення динаміків. Кожне відділення на екрані складається з 7 сегментів. При перегляді екрану під кутом яскравість трохи падає, як і в більшості магнітол з таким екраном. Також непоганим плюсом є наявність такого підтримуваного формату WAV. Такі файли займають мало місця, завдяки чому на носії можна помістити всю бажану інформацію.
Магнітола Pioneer FH-X360UB: технічні характеристики, встановлення та відгуки

Відгуки

Відгуки про Pioneer FH-X360UB змішані. Усі негативні відгуки схожі тим, що в них обговорюється якість звуку, яке тут не найкраще. Але магнітола коштує своїх грошей завдяки наступним плюсів:
 • наявність сенсорних кнопок виглядає сучасно і робить її більш компактною;
 • великий енкодер;
 • ручний дриммер;
 • ціна;
 • відмінний дизайн для 2 DIN магнітоли.
 • Мінуси:
 • слизький енкодер;
 • невеликі кнопки збережених радіостанцій (можливо, це такий дизайнерський хід);
 • якість звучання;
 • тьмяний при нахилі дисплей.
 • Магнітола Pioneer FH-X360UB: технічні характеристики, встановлення та відгуки

  Висновок

  За порівняно невелику вартість, яка становить в середньому 100 доларів (7000 рублів), магнітола Pioneer FH-X360UB має гарний функціонал, але якість звуку залишає бажати кращого. Але не можна розраховувати на те, що всі характеристики будуть топовими. Для порівняння: середня вартість 2 DIN магнітоли становить 300 доларів (20000 рублів). Тому за цю ціну дана магнітола відпрацьовує на ура.

  Популярі новини
  Загрузка...