Магнітола Pioneer Avic HD3: технічні характеристики, огляд і фото

75 0 Новини високих технологій

Pioneer Avic HD3 – 2 DIN магнітола від компанії "Піонер". Вона має величезний функціонал, а також незвичайний для стандартних 2 DIN магнітол дизайн. Ззаду розташовуються не тільки такі роз'єми, як антена, RCA-входи і так далі, але і інші. У цій магнітолі є безліч особливостей, засобів і функцій, що зустрічаються тільки в цій версії.

Магнітола Pioneer Avic HD3: технічні характеристики, огляд і фото

Технічні характеристикиДіагональ дисплея, дюймів7Дозвіл екрану1440 x 234Тип дисплеясенсорнийСпіввідношення сторін16:9Максимальна канальна потужність, Вт50ФорматиWMA, MP3 DVD, CD, CD-RW. DVD-R, DVD-RW, CD-RR,Об'єм внутрішньої пам'яті, Гб10

Магнітола Pioneer Avic HD3: технічні характеристики, огляд і фото

Огляд

Компанія "Піонер" випустила дуже багато відмінних моделей пристроїв. Не винятком є і магнітола Pioneer Avic HD3 яка призначена для використання в країнах СНД, так як все меню русифіковане. Вона підійде для сімейних поїздок, дітей можна зайняти переглядом фільмів і мультиків з будь-яких типів носіїв. Так як в комплект входить виносний мікрофон, його можна використовувати разом з «Блютуз»-підключенням, використовуючи магнітолу як hands-free пристрою. Також можна включити голосове керування, який тут працює з дрібними недоліками. Мінусом цієї функції для жителів Росії є те, що голосове управління проводиться англійською мовою. Команди, записані ще при виробництві, потрібно промовити для розпізнавання і запам'ятовування системою голосу користувача.


При русі на дисплеї магнітоли відображається навігація, мультимедіа-програвач, фільм, відео або показання автомобіля, включаючи показання спідометра, тахометра, а також запас ходу. Завдяки наявності «Блютуз»-модуля магнітолу можна використовувати як телефон. Контакти з пристрою можна перенести в пам'ять магнітоли, задати команду певного набору номеру або абонента, тим самим полегшивши життя автомобіліста і зробивши її безпечнішою, так як водій не відволікається на сторонні речі. Встановити Pioneer Avic HF3 не так легко, як здається. Тому виконати установку варто довірити фахівцеві. У комплекті з магнітолою йде GPS-антена, яка одним своїм виглядом натякає на присутність навігаційної системи в магнітолі. Так і є, але детальний опис на картах магнітоли доступний лише для двох найбільших міст країни. Але не варто засмучуватися, адже дуже часто виходять оновлення карт, які можна встановити за допомогою будь-якого носія, включаючи USB.


При русі по маршруту навігаційна система показує швидкість руху, кут нахилу автомобіля, бік світла, у напрямку якої рухається автомобіль, і так далі. Маршрут можна побудувати як з однієї точки в іншу, так і заїжджаючи в будь-які місця між даними точками. Пошук для прокладання маршруту доступний в безлічі варіантів, наприклад: за адресою, організаціям (театрів, клубів, ресторанів, банків і так далі). Також присутній пошук за індексом міста. Також при русі по маршруту голосовий помічник за певну кількість метрів повідомить про майбутній маневрі, обмеження швидкості. Якщо водій пішов з прокладеного маршруту, тоді система перебудується на найближчий шлях і продовжить рух. Голосовий помічник – це, швидше, приємна функція, ніж корисна. Адже при їзді на багатосмуговій вулиці при повороті або розвороті голосовий помічник не сильно допоможе, краще подивитися на екран монітора, щоб стало зрозуміло, який маневр робити в даний момент.
Функція відображення пробок розробляється компанією "Піонер", поки ще не доступна ні в одній версії. Але система може побудувати маршрут, грунтуючись на умовах дороги, їх стандартної завантаженості. Вона може побудувати найшвидший маршрут, самий короткий по відстані, маршрут по автомагістралях, маршрут без платних доріг і так далі. Існує версія магнітоли Pioneer Avic HF3 2 яка має більш просунуті технічні характеристики і випливають з них функції. Ціна Pioneer Avic HD3 становить мінімум 61000 рублів, що в перерахунку становить 900 доларів.
Магнітола Pioneer Avic HD3: технічні характеристики, огляд і фото

Відгуки

Pioneer Avic HD3 не має істотних мінусів, за винятком ціни, яка повністю виправдовується функціоналом. Плюси:
 • дизайн;
 • функціонал;
 • роздільна здатність дисплея;
 • адаптація під російський сегмент користувачів;
 • навігаційна система, що працює в Росії;
 • відмінна якість звуку;
 • вбудована пам'ять;
 • можливість доповнення системи сторонніми моніторами.
 • Магнітола Pioneer Avic HD3: технічні характеристики, огляд і фото

  Висновок

  Компанія "Піонер" вже давно зміцнила свої позиції як найкраща компанія по виробництву автомагнітол. За цю вартість покупець отримує відмінну магнітолу з величезним набором функцій. Як мовиться, за якість треба платити, і даний приклад – не виняток.

  Популярі новини
  Загрузка...