Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

211 0 Новини високих технологій

Японський виробник створив стильну модель магнітоли. Її назва – Pioneer DEH-9450UB. Від безлічі пристроїв цієї компанії відрізняє її використання гумової прокладки в енкодери. Крім цього, магнітола отримала спеціальні важелі для перемотування. Як правило, для таких цілей використовуються кнопки. Найвидатнішим перевагою цього пристрою можна назвати звук. Споживачі відзначають, що відтворення максимально яскраве, щільне і зібране. І ця характеристика актуальна навіть з тим, що у верхніх частотах іноді з'являється зайвий шум.


Зручний інтерфейс, відмінна якість дисплея, на якому поміщається три рядки, – залучають додаткових покупців. Іноді, якщо дивитися під кутом, передача кольору стає гірше, але не критично. По своїм функціональним можливостям дана модель нічим особливим не виділяється. Лицьова частина виконана органічно. Модель підійде тим, хто віддає перевагу відмінний зовнішній вигляд і якісне звучання.

Характеристики приладу

Модель Pioneer DEH-9450UB була випущена в 2012 році. Її середня вартість становить 12 тис. – 11 тис. грн. Зараз знайти в магазинах її вкрай складно, проте все ж таки деякі торгові точки пропонують дану модель. Дисплей являє собою матрицю РК. Вбудований еквалайзер. Доступна підсвічування клавіш і екрана. Передня панель має знімну форму. Якщо звук стислий, то його завжди можна відновити. Для того щоб підключитися до гаджетам від «Еппл», необхідно скористатися спеціальним кабелем.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкціяЗагальна думка про приладі

Автомагнітола Pioneer DEH-9450UB стала певним винятком з правил. Вона одна з небагатьох вийшла на російський ринок офіційно. Як правило, подібна техніка продається або нелегально, або її доводиться купувати безпосередньо з країни-виробника. Зовнішній вигляд подобається багатьом покупцям. Магнітола Pioneer DEH-9450UB отримала максимально солідний і якісний дизайн. Передня панель «від'їжджає» на моторі практично безшумно. Є можливість змінювати підсвічування кнопок і екрану. В останнього відмінну якість зображення. Споживачі відзначають, що управління технікою максимально легке. Однак немає пресетів радіо, і праве корито, необхідне для регулювання пісень і станцій, має не дуже хорошу ергономіку. Клавіша для зміни гучності реалізована вдало, з нею дискомфорт при використанні не виникає. Після включення магнітоли в перший раз вона відразу ж пропонує вибрати необхідні налаштування. На жаль, меню російською мовою не реалізовано, також в назвах пісень техніка букви цього алфавіту не розпізнає. Це безсумнівний мінус, особливо для тих, хто погано знає англійську. В Pioneer DEH-9450UB вбудований еквалайзер. Він п'ятиполосний і графічний. Сама по собі магнітола багатообіцяюча. У ній є три штуки передпідсилювачів, ззаду знаходиться пара спеціальних слотів для USB. При бажанні можна скористатися штатними кнопками, які кріпляться до керма. Звукове відтворення приладу подобається практично всім споживачам. Більше про нього поговоримо нижче.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

Звучання

На думку споживачів та професіоналів, дана магнітола Pioneer DEH-9450UB звучить добре. Зазначається, що вона має відмінний бас, який стабільно додає високий обсяг відтворюваним композиціям. Середній діапазон дещо завищений в низькій передачі звуку, тому робочий барабан чується добре і динамічно. Всі деталі даного інтервалу насичені і повні. Але верхні частоти розчаровують, і всіх очікувань не виправдовують. Часто чути шум, що псує загальне враження про приладі.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

Ергономіка

Магнітола отримала стандартні габарити: 17.8x5 див. Лицьова панель виглядає строго. Вона має спеціальні деталі управління, які підсвічуються. Тут немає портів і входів. Знайти їх можна на задній частині приладу Pioneer DEH-9450UB. Відгуки допомагають зрозуміти, що всі вони розташовані максимально вдало і гармоніюють між собою. Їх місцезнаходження ергономічно, і звикнути до нього легко. Більш того, всі елементи підсвічуються. Відразу кидається в очі, що немає спеціальних кнопок для перемотування композицій. Для цієї мети були вбудовані певні важелі. Кнопки, встановлені на приладі Pioneer DEH-9450UB (огляд допоможе зрозуміти всі нюанси пристрою), мають жорсткий хід. Для того щоб відрегулювати гучність, необхідно скористатися енкодером. Він має гумову прокладку. Звичайно ж, потрібно звернути увагу на навігацію по картах пам'яті. Вона реалізована максимально вдало. Щоб знайти певний трек, необхідно натиснути на кнопку з лупою, і з допомогою важелів перемотування, а також клавіші «Ентер» можна вибрати потрібну папку і мелодію. Еквализацию просто налаштувати у відповідному меню. Там знаходяться 7 пресетів. Вибрати можна будь-який. При бажанні дозволено самостійно налаштовувати розташування кривої на еквалайзері. Радіо працює з важелями перемотування. Вони здійснюють пошук активних частот. Якщо якусь із них необхідно зберегти, то буде достатньо натиснути на кнопку «Ентер». Антена, яка дозволяє знайти радіостанції, що знаходиться на задній частині пристрою.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

Екран

Екран можна назвати найсильнішою стороною пристрою, але споживачі переважно не скаржаться. Він має один недолік. Мінус полягає в тому, що під кутом змінюються кольори. Також дещо знижується рівень контрастності. Якщо кут огляду зробити максимально гострим, то він різко стане червоним. В іншому претензій немає.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

Гідності - на думку споживачів

Як і будь-який інший прилад, магнітола Pioneer DEH-9450UB (інструкція йде в комплекті) має свої переваги. Розглянемо їх. Споживачі відзначають чудову збірку і матеріали, які використовуються в даному пристрої. Доступно зміна колірного оформлення підсвічування. Енкодер реалізовано добре, користуватися ним можна з легкістю. Зовнішній вигляд максимально вдалий, він скромний і солідний одночасно. Є можливість відключати підсвічування дисплея. Він буде спалахувати на кілька секунд тільки при перемиканні треку. При бажанні завжди можна підключити флешку. Максимальний обсяг зовнішнього носія – 32 Гб. Перемикач хоч і має невеликий люфт, тримається міцно і надійно. У цілому всі ці достоїнства привернули до себе безліч покупців.
Pioneer DEH-9450UB: відгуки, огляд, інструкція

Слабкі сторони магнітоли

На жаль, еквалайзер має мало смуг. При всіх опціях, які дав виробник, було б доречніше вбудувати параметричний, а не графічний темброблок. На сонці магнітола відображає світло, що сильно заважає. Виробник не подбав про кнопки для швидкого доступу до радіо. Рамка тримається слабо, при механічному впливі може легко зламатися. При включенні потужної музики вона сильно вібрує. Панель легко дряпається. Багато споживачі відзначають, що навіть якщо зберігати прилад в чохлі і ставитися до нього з максимальною акуратністю, то все одно корпус може деформуватися. При активному режимі випадкового відтворення повернутися на попередній трек не вийде.

Популярі новини
Загрузка...