Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників

207 0 Новини високих технологій

Порохотяг є невід'ємним атрибутом сучасної прибирання. Саме він дозволяє позбутися від пилу і сміття таким чином, щоб він не залишився на всіх горизонтальних поверхнях будинку або квартири, як це трапляється з звичайним підмітанням. Та й часу з даним агрегатом на прибирання витрачається набагато менше. Для того щоб максимально відфільтрувати проходить через нього повітря, виробниками були розроблені водяні фільтри. Однією з моделей, оснащеної таким фільтром, є LG V-K99161NAU. Давайте послідовно ознайомимося з його основними характеристиками, а також звернемо увагу на рецензії користувачів, щоб розібратися, наскільки хороша ця модель і чи варто купувати її для свого будинку.


Що таке водяний фільтр

Водяний фільтр, або ж аквафільтр – це спеціальна циклону установка, яка застосовується замість звичних мішків або контейнерів для сміття. Її перевага в тому, що частинки, що знаходяться в повітрі, пропускаемом пилососом, під силою інерції потрапляють у воду, вбирають її в себе і осідають на дні резервуару.
Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників
Як показують результати тестів, такий підхід дозволяє більш ефективно очищати повітря і фільтрувати більшу кількість дрібного пилу, яка зазвичай не затримується в фільтрах інших типів. Та й в обслуговуванні аквафільтр простіше – його достатньо промити водою після використання, просушити – і він знову готовий виконувати своє функціональне призначення.

Основні характеристики моделі

Дана модель пилососа поставляється з двигуном потужністю 1600 вт. Цього цілком достатньо, щоб робити щоденне прибирання в домашніх умовах. Модель LG V-K99161NAU суто побутова і не призначена для роботи тривалий час. Тому, щоб пилосос прослужив якомога довше, рекомендується робити перерви кожні 15-20 хвилин роботи, щоб він міг охолонути.


Під час роботи можна регулювати потужність всмоктування за допомогою регулятора, розташованого на корпусі пилососа. Пікове значення потужності дорівнює 300 ватам. Під час роботи з делікатними легкими килимами або покриттям меблів рекомендується зменшувати потужність, щоб не пошкодити їх.
Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників
Об'єм резервуара для води та сміття складає 3 літри. Його вистачає, щоб під час прибирання квартири не відволікатися на чистку. Після кожного прибирання потрібно промити резервуар, так як засохлу пил видалити з нього буде досить складно. З миючим пилососом LG VK99161NAU не вийде залишити сміття в контейнері, щоб викинути його безпосередньо перед наступним використанням. Крім водяного затвора, застосовуються ще кілька фільтрів, а також вихідний НЕРА-фільтр. Це забезпечує максимальну очистку повітря і запобігає попаданню дрібного пилу в навколишнє середовище.

Комплектація

Виробник подбав про те, щоб пилосос був максимально універсальним. Крім самого апарату, в коробці можна знайти безліч насадок, призначених для використання в різних ситуаціях. Враховуючи, що ціна LG V-K99161NAU становить всього близько 11000 рублів, це досить цікавий підхід, який засвідчує турботу про майбутніх користувачів з боку розробника. Вони встановлюються на металеву телескопічну трубку, яка, у свою чергу, підключається до пилососа гнучким шлангом довжиною 2 метри.
Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників
В якості основних насадок можна виділити турбощетку, призначену для прибирання шерсті домашніх тварин, стандартну насадку «підлога-килим» з перемикачем, вузьку щілинну насадку і пристосування для чищення меблів. Такого комплекту вистачає для більшості повсякденних завдань. Однак, враховуючи те, що пилосос LG V-K99161NAU можна використовувати в якості миючого інструменту, виробник додав в комплектацію насадку для миття вікон, для роботи з шампунем, а також зменшену версію останньої для важкодоступних ділянок.

Режим вологого прибирання

Перевагою даної моделі є можливість робити вологе прибирання, в тому числі мийку килимів. Для цього передбачено 15-літровий резервуар, в який перед збиранням заливається шампунь або інше миючий засіб. В такому режимі воно подається на спеціальні насадки, згадані раніше. Через час після нанесення складу без проблем збирається звичайної насадкою, що застосовується для чищення килимів. Таким чином, завдяки пилососу LG V-K99161NAU можна значно заощадити на хімчистці паласів, оскільки тепер цю операція доступна в домашньому режимі.
Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників

Позитивні відгуки про моделі

Для того щоб переконатися в доцільності покупки такого пилососа, слід ознайомитися з відгуками власників LG V-K99161NAU, які вже мали можливість експлуатувати його якийсь час в побутових умовах. Серед основних позитивних моментів, відзначених ними, можна виділити наступні:
 • Приємна вартість. Компанія LG змогла створити хорошу конкуренцію іншим виробникам, запропонувавши миючий пилосос з хорошим функціоналом за досить доступною ціною, що коливається в межах 11 тисяч рублів.
 • Висока потужність. Сили всмоктування достатньо, щоб без проблем вичистити сміття з глибин килима, який там міг лежати досить довго. У пилу просто не залишається шансів.
 • Компактні розміри. Хоча ця модель і крупніше, ніж звичайні пилососи з мішком, вона значно компактніше інших миючих пилососів, що робить її експлуатацію в невеликій квартирі зручніше.
 • Хороша комплектація. Багатий вибір насадок дозволяє максимально використовувати всі можливості пилососа LG V-K99161NAU, виробляючи різні види прибирання з його допомогою.
 • Просте обслуговування. Деякі миючі пилососи потребують досить складної миття після використання. У цій моделі такої проблеми немає: фільтр очищається під проточною водою за пару хвилин.
 • Як видно, пилосос володіє непоганим списком позитивних сторін. Однак у нього є і досить серйозні недоліки, які слід враховувати перед прийняттям рішення про купівлю.
  Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників

  Негативні відгуки про пилососі

  Серед негативних моментів користувачі найчастіше відзначають наступні:
 • Ненадійне кріплення шлангу для шампуню. З-за цього він часто злітає або просто протікає в місці стику, що сильно заважає прибиранню.
 • Досить високий рівень гучності. В режимі мийки підключається додаткова помпа для шампуню, що призводить до сильного і різкого шуму. Також звук роботи пилососа посилюється по мірі наповнення контейнера сміттям.
 • Деякі користувачі початку експлуатації зіткнулися з тим, що при другому-третьому використанні сила всмоктування переставала відповідати характеристикам LG VK99161NAU. Проблему вдалося вирішити через гарантійний відділ виробника, однак це свідчить про деяке кількості браку у продажу.
  Пилосос LG V-K99161NAU: огляд, характеристики і відгуки власників
 • Висновок

  Дана модель є однією з найбільш недорогих серед миючих пилососів. Вона здатна виконувати набагато бо?льшее кількість завдань, ніж звичайний інструмент для прибирання. Однак через низьку вартість доводиться платити якістю і зручністю, і в результаті деякі функції використовувати важко і некомфортно. Тому перед покупкою LG V-K99161NAU варто подумати, яким саме функціоналом планується користуватися найбільше. Що стосується сухого прибирання з аквафільтром, у більшості користувачів не виникає жодних проблем. Однак під час миття можливі труднощі.

  Популярі новини
  Загрузка...