Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу

797 0 Новини високих технологій

Часто багатьом людям потрібно здійснювати контроль над об'єктом будівництва, бізнесом або своїм власним будинком. Це потрібно для того, щоб бути в курсі всіх подій, відбуваються на досліджуваної території.

Які способи захисту бувають?

На сьогоднішній день забезпечити безпеку можна за допомогою відеоспостереження. Якщо вас цікавить, як встановити приховану камеру на транспорт, то спочатку слід вирішити, що саме ви хочете оглядати. Сьогодні камери для автомобілів можуть встановлюватися всередині, зовні, а ще додатково показувати розташування транспортного засобу в даний момент. Сучасні системи можуть забезпечити такі умови і захищати об'єкти без участі самої людини. Розмір прихованої камери може бути мінімальний і абсолютно непомітний для сторонніх людей.


Але не завжди є можливість встановити комплексне устаткування, тому що воно не буде вписуватися в інтер'єр або просто буде недоступне з фінансових причин. У таких випадках дуже часто використовують мініатюрні камери. Якщо ви не знаєте, як встановити приховану камеру, то варто прочитати дану статтю.
Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу

Що має на увазі під собою приховане відеоспостереження?

Приховане відеоспостереження відрізняється від звичайного тільки розмірами самої камери. При цьому спосіб монтажу теж буде іншим. Якщо стандартні пристрої бачать всі, то мініатюрну камеру можна заховати в будь-якому затишному місці. Це дозволяє встановлювати відеоспостереження і не зіпсувати інтер'єр.

Куди заховати приховану камеру?

Якщо ви не знаєте, як це зробити, то варто згадати про самих непомітних місцях. Де встановлювати приховані камери? Часто для того, щоб замаскувати обладнання, використовують наступні пристосування:


 • Предмети інтер'єру.
 • Меблі.
 • Книги.
 • Аксесуари.
 • Елементи архітектурних будов.
 • Стелі.
 • Стіни.
 • Стики.
 • Вікна та двері.
 • Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу
  За якістю зйомки невеликі камери ніяк не будуть поступатися повнорозмірним варіантами. Тут є як ширококутні, так і спрямовані об'єктиви. Інше обладнання не буде відрізнятися від стандартних пристосувань.

  Установка відеоспостереження

  Якщо ви маєте певні навички у роботі з електротехнікою, то можете самі встановити приховане спостереження. В залежності від типу системи, вам можуть знадобитися кліщі для роботи з кабелями, інструменти для свердління стін, мультиметр для того, щоб продзвонювати проводу, а також різні викрутки. Як і при будь-якому монтажі, спочатку знадобиться створити проект. В першу чергу, при питанні про те, як встановити приховану камеру, відзначаються точки, де будуть розташовуватися камери. Після цього, з урахуванням режиму роботи всіх фіксуючих пристроїв, оглядається освітлення, відстань до самого віддаленого об'єкта спостереження. Параметри проводів повинні підбиратися в залежності від навантаження. Якщо говорити про реєструвальному обладнанні, то воно повинно повністю поєднуватися з усією системою відеоспостереження. Для тих камер, які будуть записувати відео в архів, потрібно придбати жорсткий диск. Якщо ж ви не впевнені в тому, що зможете вибрати устаткування, треба зробити проект на замовлення у професіоналів. Коли він буде готовий і всі пристосування придбані, то можна приступати до монтажу. Цей процес буде включати в себе кілька етапів і необхідність знання електротехніки.

  Робота з проводами

  Відеоспостереження в прихованому режимі передбачає прокладку дротів від реєстратора до кожної точки, яку потрібно зняти. Прокладаються всі вони, природно, приховано, щоб нічого не видавало місця розташування пристосувань. Як встановити приховану камеру? Штроблення стін при цій процедурі буде виконуватися за стандартним нормам. Поворот здійснюється тільки під прямим кутом. Якщо в приміщеннях зроблені натяжні стелі, то всю проводку можна розташувати в них.
  Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу
  Перед проведенням процедури найкраще нанести розмітку на кожен елемент. Всі кабелі слід розташувати на відстані як мінімум 30 см від лінії електропередач. Краї проводів окольцовывают спеціальними штекерами.

  Встановлення пристосувань

  Монтаж буде залежати від того, де розташовуються всі точки зйомки. Якщо це конструкції стін або стелі, то в них вирізують отвори, щоб пристрій повністю поглибилося. За допомогою будівельної суміші камера закріплюється, а зовні залишається лише об'єктив. Він може замаскуватися картиною, меблями або іншими аксесуарами.
  Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу
  У шафі міні-відеокамеру монтувати ще простіше, але не варто забувати про вимоги. Об'єктив не повинен розташовуватися в темряві або бути спрямований на освітлювальний прилад.

  Підключення камери і її настроювання

  В ході того як встановити приховану камеру, всі шлейфи підключаються до пристрою реєстрації. Після запуску відеокамера повинна пройти режим ідентифікації. Це можна виконати, скориставшись автоматичною або ручною настройкою. Після того, як обладнання буде протестовано, міні-відеокамера готова до експлуатації.
  У тому випадку, коли ви встановлюєте систему відеоспостереження в громадському місці, то потрібно повідомити всіх відвідувачів і присутніх. В іншій ситуації це буде розцінюватися як вторгнення в особисте життя.

  Як правильно вибрати пристосування?

  Для того щоб облаштувати самостійно систему відеоспостереження, в першу чергу потрібно визначитися з кількістю пристосувань, а також з їх параметрами. На сьогоднішній день існують різні варіанти, які будуть відрізнятися за всіма критеріями. При цьому увагу слід звернути увагу на основні з них:
 • Дозвіл. В рекомендаціях про те, як знайти приховану камеру, завжди вказується така характеристика. Вона вимірюється в мегапікселях. Для того щоб отримати зображення у форматі високої якості, можна використовувати дозвіл в 2 мегапікселі. Перевірку можна зробити, якщо ви помножите кількість точок на дюйм. Якщо ж говорити про придбання декількох камер, то можна без проблем основну частину купити на 1 або на 2 мегапікселя, а також запастися однією або двома камерами на 3-5 мегапікселів. Їх установка проводиться в тих місцях, де потрібно деталізувати всі зображення. Якщо ж ви купуєте камеру на дачу або квартиру, то такого робити не потрібно.
 • Матриця. Вона буває двох типів - CCD і CMOS. Перший варіант дуже вибагливий до кліматичних умов, і тому його потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів. Крім цього, потрібно пам'ятати, що матриця буде погано реагувати на перепади температур. Коштувати вона буде в кілька разів дорожче, ніж її аналог. Камера CMOS не поступається нічим первісного варіанта, зате ви зможете заощадити невелику суму при створенні власного відеоспостереження.
 • Розмір матриці. Він вимірюється по діагоналі, і розмір представлений в дюймах. На такий параметр потрібно звертати увагу лише орієнтуючись на інші характеристики камери.
 • Частота кадрів. Вона може бути від 8 до 30 кадрів в секунду. Якщо ви знімаєте нерухомі сцени, то можна запастися і мінімумом. Але коли в поле зору потрапляють жваві об'єкти, то краще вибирати високу частоту кадрів.
 • Світлочутливість. Характеристика позначається в люксах і може бути пристосована як для роботи в сутінках, так і в нічний час.
 • Зум. Такий параметр може бути в різних виконаннях, і класифікацій цього показника на сьогоднішній день досить велика кількість. Тому при виборі такої характеристики найкраще радитися з професіоналами.
 • Підсвічування інфрачервоним променем. Вона дозволяє збільшувати відстань, яку можна побачити на камері. Варіюється цей параметр в діапазоні від 5 до 100 метрів.
 • Наявність мікрофона.
 • Корпус. Для прихованої камери така характеристика буде дуже актуальна. При цьому корпус може бути пластиковим або антивандальним. На ньому економити не можна, тому що в майбутньому її можуть просто зламати.
 • Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу

  Як розпізнати приховану камеру?

  Якщо ви не знаєте, де розташовуються прихована камера, то краще всього скористатися методикою виявлення. У основні методи включаються наступні:

 • Знайдіть ознаки. Об'єктив камери зазвичай замаскований. Тут потрібно оглянути можливі місця знаходження. Якщо ви знаходитесь в квартирі, то потрібно почати із спальні і закінчити кухнею. Крім цього, камери в більшості випадків ховаються у різні аксесуари. Тут можуть використовуватися кімнатні рослини, книги, м'які іграшки, предмети меблів і багато іншого. Якщо в кімнаті є сумки, коробки, декоративні предмети, то найкраще їх також перевірити. Якщо ж такого не виявлено, то потрібно придивитися до маленьким отвором. Вони можуть бути розташовані на будь-якій поверхні, де можна зробити хороший огляд приміщення. Придивіться уважно до дзеркал. Біля них теж встановлюються такі пристрої.
 • Підозрілі місця. Якщо ви йдете по вулиці і не знаєте, де розташовані камери, то найкраще переглядати місця з гарним оглядом. Зазвичай це можуть бути даху, відкриті простори. Один із прикладів такої прихованої камери є на фото нижче. В даному випадку вона замаскована під звичайний шпаківня.
  Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу
 • Запасіться технікою проти відеоспостереження. Для цього існують різні детектори прихованих камер, які можна придбати в будь-якому магазині електроніки. Крім цього, можна використовувати свій мобільний телефон. Якщо ваш телефон буде видавати незрозумілі звуки клацання, то поруч знаходиться цей прилад. Не всі телефони можна використовувати для перевірки. Під такі критерії потрапляють тільки ті пристрої, які реагують на телефон або колонки.
  Як встановити приховану камеру: вибір місця, порядок монтажу
 • Висновки

  Як видно, процес інсталяції досить простий. Для цього потрібно використовувати тільки всі свої навички і запастися необхідною інформацією про те, як встановити приховану камеру будинку своїми руками. У тому випадку, коли ви не впевнені в своїх силах, краще скористайтеся послугами професіоналів. Вони зроблять це якісно і швидко.

  Популярі новини
  Загрузка...