"Самсунг С5212 Duos": огляд і характеристики

329 0 Новини високих технологій

У 2009 року у покупців з'явилася можливість придбати нову розробку корейської компанії – телефон «Самсунг С5212 Дуос». Ця модель стала прямим конкурентом продукції Fly. Головна її перевага – підтримка двох сім-карт. На старті продажів вартість на неї склала близько 7 тис. рублів. За що покупцям довелося заплатити такі гроші? Давайте розбиратися.

Особливості зовнішнього вигляду

«Самсунг С5212 Дуос» – типовий моноблок. Корпус пластиковий, якісний матеріал. Апарат відрізняється компактними розмірами – 111 x 49 x 17 мм Маса телефону також невелика – 90 р. Під час взаємодії дискомфорт не виникає, в руці, не ковзає. У лінійці представлений лише чорний і темно-червоний варіанти, інших кольорів немає.


Роз'єм для підключення гарнітури і з/у виведений на ліву бічну грань. Тут же є клавіша гучності. На протилежній стороні виробник помістив автономну кнопку камери. Поруч з нею знаходиться клавіша управління сім-картами. Для зручності на корпусі є отвір, призначене для кріплення ремінця.
"Самсунг С5212 Duos": огляд і характеристики

Дисплей і камера

Телефон «Самсунг С5212» оснащений 22-дюймовим екраном. Його розміри: 46 x 34 мм Здатний відображати до 262 тис. квітів. Зображення виводиться на дисплей у вирішенні 220 x 176 рх. Якість порівняно непогане, передача кольору яскрава. На вулиці контрастність екрану знижується, але текст залишається читабельним. Апарат оснащений камерою з невеликим дозволом – 13 Мп. Максимальний розмір фото – 1280 x 1024 рх, мінімальний – 220 x 165 рх. Для зйомки можна вибирати режими, наприклад, мозаїку з 18 шаблонами, MultiShot . Відео записується у вирішенні 176 x 144 рх. Є можливість зменшення до 128 x 96 рх.


Клавіатура

Для набору тексту в «Самсунг С5212» використовується механічна клавіатура. Клавіші зроблені з пластику, середні за розміром. Позначення підсвічуються білим кольором. Із-за невеликого ходу кнопок користуватися клавіатурою не дуже зручно.
"Самсунг С5212 Duos": огляд і характеристики

Акумулятор

Автономна робота забезпечена акумуляторною батареєю ємністю 1000 маг. «Самсунг С5212» може пропрацювати режимі очікування до 200 ч. При активному використанні апарат демонструє слабкі показники. В режимі розмови можна розраховувати тільки на 25 год, у комбінованому приблизно 15-2 дні. Для того щоб відновити ресурс акумулятора до 100 %, знадобиться витратити близько 2 ч.

Комунікації

В апараті реалізована бездротовий блютуз-модуль. При роботі з гарнітурою проблем не виникає. При підключенні через USB можна використовувати різні режими. Підтримується зарядка від ПК через дата-кабель.

Продуктивність

«Самсунг С5212» складно назвати продуктивним пристроєм. «Начинка» досить слабка, але для реалізованого функціоналу цього достатньо. Встановлювати програми можна тільки за допомогою Wap. Рідний пам'яті в телефоні – 49 Мб. Її можна розширити, встановивши флешку на 2 Гб.
"Самсунг С5212 Duos": огляд і характеристики

Дві SIM-карти

Виробник встановив на телефон два радіомодуля. Це дозволяє сім-карт перебувати в активному стані, незалежно від виконуваних дій. Слоти для них розташовані під акумуляторною батареєю. Передбачений вибір однієї картки в якості основної. Для зручності користування дозволяється зміна назви. У режимі очікування на дисплеї відображається інформація про стан двох сім-карт: першої – в лівому кутку, другий – у правому. В настоянках допускається вибирати окремо мелодію дзвінка, профіль. Є автономна клавіша, виведена на корпус телефону. Вона призначена для швидкого перемикання між sim-картами. Для економії заряду акумулятора користувач може відключити тимчасово одну сімку. Робиться це через меню у відповідному пункті.

Меню

Керувати телефоном легко. Меню просте, інтуїтивно зрозуміле. Складається із стандартного набору додатків. До них відносять телефонну книгу, список викликів, повідомлення, органайзер та інше. Іконки на робочому столі виведені у вигляді плитки 3 x 4. А ось підменю відкривається списком, який необхідно перегортати вгору/вниз.

Популярі новини
Загрузка...