Новини високих технологій
» » Fly Ezzy Trendy 3: відгуки, опис, фото

Fly Ezzy Trendy 3: відгуки, опис, фото

10-01-2018, 17:49
438
В даний час серед безлічі сучасних смартфонів можна зустріти і прості «дзвонилки». Вони, звичайно, вже не користуються підвищеним попитом, проте мають своїх покупців. Найчастіше такі телефони купують люди похилого віку. Розробники, враховуючи це, встановлюють клавіатуру з великими кнопками і великими позначеннями. Також на корпусі є спеціальна клавіша SOS. Саме таким є мобільний телефон Fly Ezzy Trendy 3. Відгуки про дану модель будуть розглянуті в статті. Крім цього читач ознайомиться з характеристиками та особливостями девайса.

Зовнішній вид

Більшість покупців досить прискіпливо ставиться до зовнішнього оформлення телефону. І це не дивно. На жаль, Fly Ezzy Trendy 3 Dark відгуки за цим критерієм отримує не найкращі. Справа в тому, що корпус має стандартний вигляд – звичайна «розкладачка» без яких-небудь оригінальних елементів. В якості матеріалу виступив пластик. Основні поверхні немаркі, що є безперечною перевагою. А ось рівень міцності невисокий – під час експлуатації на корпусі утворюються дрібні подряпини.


Габарити телефону відповідають стандартним значенням. Ширина 53 мм виявилося достатньо для розміщення великої кнопкової клавіатури. Висота корпусу при закритій кришці – 1008 мм. Товщина, на думку користувачів, невиправдано велика – 195 м. А ось масу апарата можна зарахувати до переваг. При таких розмірах телефон важить всього 93 р. На лицьовій панелі крім логотипу компанії більше нічого немає. Тильна сторона також не рясніє інформативними елементами. Тут розробники вивели досить великий отвір динаміка. Знаходиться воно у верхній частині корпусу. Поряд з ним розташовані об'єктив камери і клавіша SOS. Остання легко визначається на дотик, про що йдеться у відгуках.


Fly Ezzy Trendy 3 оснащений кнопкою гучності, яка знаходиться на правому бічному торці. Вона довгастої форми, на кінцях є височини, завдяки чому елемент добре прощупується. Над регулятором гучності виведена кнопка включення ліхтарика. Власники кажуть, що її хід м'який, але чіткий. Роз'єм для зарядного пристрою розташований на нижньому торці – формат microUSB. А з протилежного боку є ліхтарик.

Кілька слів про клавіатурі

Як вже було сказано вище, велика клавіатура є безперечним достоїнством стільникового телефону Fly Ezzy Trendy 3. Відгуки про неї власники залишають позитивні. У верхній частині розташовані дві стандартні кнопки виклику і завершення дзвінка. Остання також виконує функцію включення/виключення апарату, якщо утримувати її в натиснутому стані кілька секунд. Крім основного призначення ця клавіша використовується для видалення символів в режимі редагування, виклику адресної книги, повернення до попереднього пункту меню. Джойстик в цій моделі відсутня. Замість нього є подвійна кнопка навігації. Вона призначена для отримання доступу до функцій телефону. Цифровий блок стандартний, складається з чотирьох горизонтальних рядів і трьох вертикальних. Позначення на клавішах досить великі, тому власники з поганим зором можуть користуватися телефоном, не відчуваючи дискомфорту. Важливо, що літерні позначення надруковані як російською, так і англійською мовами, що, безперечно, полегшує набір тексту повідомлень.
Крім стандартних кнопок на клавіатурі є клавіші, які використовуються для швидкого доступу до радіо (FM), музичної галереї і камері. Вони знаходяться в самому низу, тому переплутати їх або випадково натиснути не вийде.

Короткі характеристики

У плані апаратного оснащення Fly Ezzy Trendy 3 відгуки отримує не райдужні. Причиною цього є слабка платформа з урізаним функціоналом. Проте користувач повинен розуміти, що він набуває не смартфон, а простий телефон для здійснення дзвінків. З основним призначенням дана модель відмінно справляється. Розробники передбачили два слоти, які встановлюються карти стільникових операторів зв'язку. Завдяки такому рішенню власники можуть економити на дзвінках. Що стосується обсягів пам'яті, вбудованою в телефон дуже мало – всього 32 Мб. Однак це не засмутило користувачів, так як в апараті реалізований слот для зовнішніх накопичувачів типу microSDHC. Використовуючи їх, пам'ять можна збільшити до 16 Гб. Також в даній моделі розробники встановили бездротовий модуль Bluetooth, який дозволяє обмінюватися інформацією без використання проводів. Підключатися до ПК та інших пристроїв можна за допомогою USB-кабелю. У телефоні є кольоровий дисплей. Розмір його діагоналі складає 24 дюйма. Картинка відображається з роздільною здатністю 320 x 240 рх. Також власники можуть робити фотографії та записувати відео за допомогою камери на 03 Мп.

Автономність

Позитивні відгуки Fly Ezzy Trendy 3 отримує завдяки непоганим результатами автономної роботи. На телефон встановлений літій-іонний акумулятор ємністю 800 маг. Для такого простого пристрою цього цілком достатньо. Елемент живлення забезпечує до 150 год в режимі очікування, до 25 год програвання музичних треків і до 5 годин розмови. Користувачі запевняють, що в комбінованому режимі можна сміливо розраховувати на 2-3 дні роботи при середньому навантаженні.

Fly Ezzy Trendy 3: відгуки

Що ж, на думку власників, є перевагою цієї моделі? Перш за все, простий спосіб прийняття вхідного дзвінка – підняттям кришки. Також багато виділили клавіатуру з великими кнопками і чіткими позначеннями. До переваг, безперечно, належить і гучність динаміка. А от недоліків виявилося набагато більше, ніж переваг. Користувачі відносять до них: досить чутливу кнопку SOS; незручну форму «качельки» гучності, з-за чого під час розмови можна випадково зменшити або повністю виключити звук; дуже складний інтерфейс, наприклад, для того щоб викликати абонента з записної книжки, знадобиться зробити чотири послідовні дії, а для людей похилого віку це може виявитися просто нездійсненним завданням; слабке дозвіл камери і екрану; відсутній швидкий доступ до останніх дзвінків, тому для набору знадобиться постійно заходити в телефонну книгу.