Чому телефони «Верту» такі дорогі: особливості процесу виготовлення

201 0 Новини високих технологій

Напевно кожної людини дивує, чому телефони «Верту» такі дорогі. Невже в цих моделях є якісь унікальні функції, які значно відрізняються від стандартних опцій смартфонів? А якщо навіть і є ряд додаткових функцій, то невже це коштує таких величезних грошей?

Чому телефони «Верту» такі дорогі: особливості процесу виготовлення
Насправді, говорячи про те, чому телефони «Верту» такі дорогі, варто відзначити, що в цих приладах немає ніяких секретних ліній або додаткових можливостей. Телефони цієї марки були задумані як засоби зв'язку для дуже впливових людей, які звикли купувати все тільки ексклюзивне і за шалені гроші. За великим рахунком це не спосіб зв'язку, а демонстрація статусу власника подібної техніки.


Особливості виробництва

Виробництво дорогих телефонів почалося ще 20 років тому на одному із заводів Nokia, який був відкритий в Англії. Виробник зі світовим ім'ям вирішив запустити лінію елітних телефонів для «особливих» користувачів. Відповідаючи на питання, чому всі телефони «Верту» такі дорогі, в першу чергу варто врахувати, що кожен апарат збирається вручну. Після цього дорогий гаджет відправляється в сучасну випробувальну лабораторію, де прилад проходить «всі кола пекла», щоб довести свою якість. Це цілком зрозуміло, адже якщо людина купує телефон, який коштує стільки ж, скільки і спортивний автомобіль, то він хоче отримати агрегат, який буде якісно працювати навіть на Місяці. Якщо на одному з етапів виробництва виявляється шлюб або недолік, то збирається консиліум розробників, які вирішують проблему або відкликають всю партію. При цьому все це відбувається з використанням ультрасучасного обладнання.


Чому телефони «Верту» такі дорогі: особливості процесу виготовлення
Говорячи про те, чому телефони «Верту» такі дорогі, досить тільки розглянути детальніше процес приєднання сапфірового скла до РК-екрану гаджета. Всі маніпуляції провадяться в ізольованою лабораторії, щоб навіть сама крихітна частинка пилу не змогла потрапити між шарами. Якщо таке станеться, то дорогий гаджет може бути забракований. При цьому в приміщенні обов'язково оновлюється повітря з періодичністю в 10 хвилин.

Перевірка якості

Якщо все ще залишається питання, чому телефони «Верту» такі дорогі, то варто врахувати, наскільки ретельні випробування проводяться при створенні цієї моделі. Спочатку виготовляється прототип, який опускають, рвуть, гнуть, піддають різкій заморожування і т. д. На екран гаджета навіть скидають 200-грамовий шматок металу. Якщо прилад витримує всі «знущання», тільки після цього його відправляють в серійне виробництво. Однак навіть після цього триває перевірка якості. З кожної партії фахівці вибирають один випадковий апарат та повторно перевіряють на міцність.

Коштовності

Якщо поглянути на фото телефон «Верту», чому такі дорогі ці моделі, стає гранично ясно.
Чому телефони «Верту» такі дорогі: особливості процесу виготовлення
По-перше, дизайн виробу розроблений кращими фахівцями цієї галузі. Спочатку телефон не прикрашений коштовностями, однак більшість мільйонерів хочуть, щоб саме їх гаджет відрізнявся від інших. Тому створюється індивідуальне замовлення. За бажанням клієнта «Верту» може бути прикрашений білим золотом, платиною, сплав титану і, зрозуміло, діамантами. Додатково може бути виготовлений чохол зі шкіри вищої якості і багато іншого. Кожен камінчик встановлюється на своє місце майстрами вручну. Деякі замовляють монограми або хочуть отримати на кришці пристрою копію оригінальної картини.
Чому телефони «Верту» такі дорогі: особливості процесу виготовлення

Чому всі моделі телефону «Верту» такі дорогі

Якщо говорити про функціональність цих дорогих гаджетів, то в них немає нічого особливого. Більш того, функціонал телефону можна навіть назвати досить мізерним. Тому тим, хто не може купити навіть один болтик від «Верту», не варто засмучуватися. Така висока вартість пояснюється дорогими матеріалами, прикрасами і процесом виробництва приладів. У всьому іншому такі гаджети помітно поступаються смартфонам. Однак мільйонер навряд чи буде намагатися працювати з телефону або читати документи у Word. Для нього набагато важливіше статус і щоб він міг здійснювати дзвінки з будь-якої точки земної кулі. Тому в цих моделях не знайти Hi-Tech технологій або камери першокласного дозволу. Так що не варто впадати у відчай, якщо не вдалося заволодіти цією дорогою «іграшкою».

Популярі новини
Загрузка...