RM 969 - кращий телефон для бабусі чи на рибалку!

470 0 Новини високих технологій

Ще 15 років тому наявність стільникового телефону символізувало про успішність людини або його родичів. Сьогодні ж таким апаратом взагалі нікого не здивувати. Більш того, навіть смартфони стали абсолютно звичайною справою. Незважаючи на те, що їх цінники вже зрівнялися з вартістю деяких старих автомобілів, такі дорогі апарати не є предметом розкоші. Але не всі телефони дорогі. У світі високих цін відбувається чудове дітище знаменитої "Нокії". Красивий і актуальний – RM 969.


RM 969 - кращий телефон для бабусі чи на рибалку!

Цільова аудиторія

Час кнопкових телефонів вже давно минуло. Сьогодні вони вважаються або морально застарілими, або вінтажними. А адже раніше було веселіше. Наявність лише одного кольорового екрану вважалося показником статусу людини. Хороші динаміки і яскравий корпус і зовсім були життєвою необхідністю. Чого вже говорити про вбудованої фотокамери, вони цінувалися на просторах СНД найбільше. Однак ці часи пішли. Сучасні телефони давно обігнали RM 969 у всьому. Старі телефони неактуальні для молодих поколінь. Однак, що щодо бабусь і дідусів, яким просто не потрібні зайві функції? Їм потрібно кілька сім-карт, хороша ємність батареї і надійність. Адже це єдині люди, які завжди використовують телефони за їх прямим призначенням. У похилому віці важкувато розібратися з функціоналом будь-якого сучасного пристрою. Саме тому, що гаджет простіше й очевидніше – тим краще. Тут RM 969 виграє у всьому.
RM 969 - кращий телефон для бабусі чи на рибалку!

В порівнянні з сучасними флагманами

Чи можна взагалі називати смартфон телефоном? Це повноцінний комп'ютер з потужним процесором і непоганим графічним ядром. Наші гаджети вже встигли стати вершиною індустрії розваг, неабияк потіснивши ноутбуки і навіть стаціонарні комп'ютери. У маленьких корпусах поміщаються і багатоядерні процесори, і великі обсяги вбудованої пам'яті, і екрани, що перевершують монітори ПК. Камери смартфонів знімають фото і відеоматеріали краще, ніж добру половину ринку дешевих китайських камер. Роботу, виконану на сучасних флагмани, так і зовсім важко відрізнити від професійного обладнання. Мобільні камери стали настільки досконалими, що там є навіть система оптичної стабілізації, яка дозволяє робити чіткі знімки і навіть записувати відео з рук, не побоюючись трясіння. Картинка виходить настільки плавним, ніби ми використовуємо ручної стедікам!


А що є в RM 969? Для початку, там 2 сім-карти! Багато хто цього не здивуються, і зовсім даремно! Навіть у найбільш дорогих моделях айфонів тільки одна «сімка». Ця "Нокія" має яскравий, стильний корпус, чого так не вистачає багатьом сучасним апаратам, вся кольорова лінійка яких представлена лише відтінками сірого. "Нокія" – маленька! Це не «лопата», воно чудово поміщається в будь-яку кишеню. Матеріал корпусу – пластик, не «софт-тач», звичайно, але теж непогано. А що на рахунок вбудованих 32 ГБ пам'яті? В цьому телефоні не можна накачати «важких» додатків. Нестачі в пам'яті взагалі не буде. Між іншим, лінійка "Самсунг А5" у своїх молодших версіях має всього 16 ГБ пам'яті, половина з якої вже зарезервована системою! Це ще не все, сюди можна вставити флешку і додатково розширити пам'ять. Може, хтось думає, що ця "Нокія" недостатньо сучасна? Неправда, це лінійка 2014 року! Хіба це не переваги?
RM 969 - кращий телефон для бабусі чи на рибалку!

Вартість

Nokia RM 969 настільки дешева, що її можна використовувати в якості одноразового пристрою. У деяких магазинах він коштує близько 1000 рублів! Між іншим, новий айфон дорожче рівно в 100 разів! З-за цього зіпсувати маленький кнопковий апарат – зовсім не шкода. Хоча, ні, шкода. "Нокія" адже досить миленька, і чесно виконує свою роботу без зайвих функцій.

Де купити?

Кнопкові телефони рідко можна зустріти в магазинах. На них банально немає попиту, а пропозиція на ринку саме по собі не виникне. Nokia 220 RM 969 можна замовити у безлічі інтернет–магазинів. На всім відомому сайті «Авіто» його й зовсім можна знайти за 200-500 рублів, що вже ну дуже дешево. Таких телефонів чимало і в ломбардах. Тільки не треба думати, що великі мережеві магазини електроніки «гребують» торгувати такими пристроями. Це не так. Досить велика мережа магазинів «Ельдорадо» частенько торгує кнопковими апаратами. В тому числі і цієї "Нокією".

Популярі новини
Загрузка...