Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція

1374 0 Новини високих технологій

Сьогодні здоровий спосіб життя є не стільки данина моді, скільки реальною необхідністю. Сучасний стиль життя далеко не ідеальний. Технології дозволили створити пристрій, який буде стежити за фізичними показниками організму і зможе давати підказки про активність людини. Це фітнес-браслет. Як користуватися цим гаджетом, буде докладно розглянуто далі.

Призначення браслета

Сьогодні у продажу представлено безліч різних фітнес-браслетів. Вони виконують ряд функцій. У багатьох покупців виникає питання про те, як користуватися фітнес-браслетом від «Акувью», «Ксиаоми» та інших виробників. Це досить нескладно. Насамперед, потрібно розглянути функції цих пристроїв. Вони мають певну сферу застосування.


Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Сьогодні фітнес-браслети набирають популярність. Вони стали невід'ємною частиною життя сучасних активних людей. За допомогою спеціального приладу стає можливим відслідковувати пульс, дихання, харчування і сон. Такі пристрої допомагають стежити за фігурою, вести здоровий спосіб життя. Покупці звертають увагу на ті моделі фітнес-браслетів, які можуть вважати калорії, оснащені крокоміром. Це тільки незначна частина можливостей, якими володіють такі гаджети. Їх функціональність багато в чому залежить від моделі. Однак незалежно від програмних особливостей представлені пристрої здатні зробити життя свого власника краще, організувати її правильно. Щоб прищепити собі звички здорового способу життя, потрібно стежити за змінами. Саме браслет здатний записати, виміряти і оцінити такі події. Людині не потрібно робити це самостійно. Дослідження показали, що застосування девайсів цього типу дійсно допомагало людям більше рухатися, бути активними, менше сидіти. При цьому користувачі браслета скидають зайві кілограми швидше, ніж ті, хто займався схудненням самостійно. Тому у багатьох покупців виникає питання про те, як користуватися фітнес-браслетом Acuvue, Xiaomi та іншими популярними моделями.


Функції браслета

Сьогодні у продажу представлений великий вибір браслетів, які допомагають вести здоровий спосіб життя. Найбільш популярними в нашій країні є продукти китайського виробництва Xiaomi і Acuvue. Як користуватися фітнес-браслетом? Існує нескладна інструкція. Щоб її зрозуміти, потрібно розглянути функції гаджета.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Відстеження параметрів своєї активності допомагає побачити реальну інформацію про те, скільки чоловік рухався, яку їжу він їв і т. д. Люди можуть необ'єктивно оцінювати ці параметри. Якщо у людини немає фітнес-браслета, йому буде простіше проїхати дві зупинки на транспорті, ніж пройти пішки. Девайс надає реальну інформацію про те, як побудований графік дня, що в ньому потрібно змінити. При цьому свої досягнення також можна оцінити за допомогою пристрою. Залежно від моделі, фітнес-браслети відрізняються тим чи іншим набором якостей. Типовими функціями для всіх представників цього сімейства гаджетів є наявність крокоміра, контроль пульсу. Також практично у всіх пристроях присутній «розумний» будильник, моніторинг фаз сну. Прилади також вважають кількість одержаних і витрачених калорій.
Щоб зрозуміти, наскільки грамотно цей невеликий прилад управляє графіком дні людини, потрібно розглянути кожну з перерахованих функцій. Прототипи трекерів мали здатність рахувати кроки, вимірювати пульс. З часом у них була додана функція виміру кількості калорій. Проте повноцінним фітнес-браслетом, який сьогодні відомий людству, гаджет став тільки після отримання можливості прив'язки до комп'ютера або мобільного телефону.

Опис функцій

Розглядаючи, як користуватися фітнес-браслетом Xiaomi та іншими різновидами подібних двайсов, потрібно детально розглянути функції, закладені в його систему. Першою і дуже важливою програмою є вимірювання пульсу. Це дозволяє більш ефективно виконувати будь-яку фізичну активність. Організм адекватно в цьому випадку реагує на навантаження.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Наприклад, вчені з'ясували, що процес спалювання жиру проходить ефективніше і швидше, якщо в процесі вправ пульс досягає 130 уд./хв. В іншому випадку витрачені зусилля й час пройдуть дарма. На пробіжці, у фітнес-залі або в інших процесі занять важливо стежити за частотою пульсу. Це дозволяє одержати максимально високий результат з користю для здоров'я. Безконтрольний показник пульсу веде до різних порушень в роботі систем організму. Сучасні браслети вміють контролювати фази сну людини. Це дозволяє приладу отримати інформацію про тривалості і якості відпочинку. При цьому гаджет відстежує саме фази сну. Це відкриває масу переваг. Прилад допоможе уникнути нестачі або надлишку відпочинку. Здатність відслідковувати фази сну дозволяє прокидатися в той момент, коли організм готовий до цього. За цю функцію відповідає «розумний» будильник. Він є у всіх сучасних трекерах. Ще однією дуже важливою функцією є контроль калорій. Тим, хто стежить за фігурою або бажає скинути зайві кілограми, ця програма вкрай потрібна. В цьому випадку не потрібно буде переживати з-за кожної з'їденої цукерки. Інформація про загальному показнику калорій, що надійшли в організм і вибули з нього, дозволяє організувати правильний режим харчування. Щоб отримати доступ до всіх функцій, потрібно знати, як користуватися фітнес-браслетом Xiaomi та іншими моделями.

Недоліки браслетів

Недоліків не позбавлені і популярні моделі гаджетів, наприклад «Акувью» або «Ксиаоми». Як користуватися фітнес-браслетом? Допоможе інструкція. Однак перед покупкою такого приладу необхідно дізнатися і про його недоліки.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Застосування такого девайса може перерости в манію надмірного моніторингу свого способу життя. Це є психологічною пасткою. Людина настільки занурюється у світ цифр, які відстежує і демонструє фітнес-браслет, що забуває про всім іншому. При цьому головною метою в житті може стати досягнення певного фізичного результату. А всі інші справи відходять на другий план. Наприклад, людина може забувати про те, що він хотів за допомогою браслета схуднути. Замість цього він щохвилини перевіряє кількість пройдених кроків. При цьому браслет покаже, що людина зробила їх достатню кількість. Однак гаджет не зможе відстежити інформацію, в якому темпі йшов користувач. Якщо кроки були повільними, кардионагрузки не було. Значить, про схуднення не може йти мова. Людина стає залежною від цифр, не завжди розуміючи їх справжній характер. В процесі тренування багато людей роблять налаштування для своїх браслетів. Це відволікає, змушує робити досить великі паузи. У результаті вправи стають менш ефективними. При цьому сухі цифри можуть увігнати в депресію, наприклад захворілої людини. Замість того щоб правильно, послідовно лікуватися, він відчуває жорстоке розчарування й пригніченість з-за того, що поставлені плани зриваються.

Як правильно користуватися браслетом?

Щоб зусилля не були витрачені даремно, потрібно знати, як правильно користуватися фітнес-браслетом. При наявності такого гаджета на руці потрібно ставити конкретні цілі. Не варто звертати увагу на дрібні деталі. Для досягнення поставленої мети людині потрібно відстежувати більше параметрів. Не можна обмежуватися тільки крокоміром. Всі функції браслета повинні бути задіяні.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Фахівці стверджують, що при використанні подібних девайсів не можна зациклюватися тільки на вибіркових функціях (наприклад, кроки і калорії). Важливо контролювати роботу серцевого м'яза, приділяти велику увагу відпочинку і його якості. Досягнення результату не завжди вимірюється цифрами на вагах. Поліпшення показників здорового способу життя є великою перемогою людини над собою. У цьому випадку, якщо людина хоче схуднути, він досягне своєї мети через певний час. Але при цьому його шлях буде максимально здоровим. Схуднення не завдасть шкоди здоров'ю. Вивчаючи, як користуватися фітнес-браслетом, слід усвідомити, що не варто відстежувати всі цифри щодня. Це потрібно тільки професійним спортсменам. Для звичайного користувача достатньо лише періодично звертати увагу на показники, які фіксує браслет, а також дотримуватися його рекомендацій щодо правильної активності, харчуванні та відпочинку.

Рекомендації по вибору

Сьогодні на ринку представлений великий вибір різних фітнес-браслетів. Вони відрізняються функціональністю і вартістю. Існують більш дорогі моделі, наприклад виробництва Nike, Polar. До дешевших девайсів відноситься популярний гаджет Xiaomi Mi Band. Як користуватися фітнес-браслетом, залежить від його моделі. Проте слід сказати, що різниця між дорогими і дешевими моделями досить велика.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
При виборі потрібно звертати увагу не стільки вартість, скільки на функціональність приладу. У ньому повинні бути передбачені всі перераховані вище функції. Щоб перемогти у конкурентній боротьбі, багато виробників передбачають у своїх виробах масу додаткових функцій. Однак це не завжди потрібно. Наприклад, у багатьох дорогих фітнес-браслетах є програма, яка стежить не тільки за кількістю витрачених калорій, але і за їх надходженням в організм. Дані про їжу потрібно вносити в програму вручну. Це забирає багато часу. Тому практично така функція не потрібна при роботі з браслетом. Однак вартість гаджета з-за цього зростає.

Особливості експлуатації

Існує досить велика різниця між продукцією дорогого і дешевого сегменту. Наприклад, можна порівняти роботу гаджета виробництва Nike і Xiaomi Mi Band. Як користуватися фітнес-браслетом цих різновидів, докладно розглянуто в інструкції. Слід відзначити, що важливою особливістю сучасних девайсів є їх здатність передавати інформацію на телефон або комп'ютер.
Як користуватися фітнес-браслетом: покрокова інструкція
Сумісність браслета «Ксиаоми» з операційними системами iOS, Android дозволяє передавати дані на смартфон. Більш дорогі браслети від «Найк» можна синхронізувати з комп'ютером. Деякі вважають, що це не таке важливе питання при виборі. Однак покупці вже встигли переконатися, що пристрої для Windows працюють набагато стабільніше. Отримати всю необхідну інформацію про свій спосіб життя також простіше при синхронізації з комп'ютером. Користувачі, які придбали відносно недорогий браслет від «Ксиаоми», відзначають, що в ньому значно менше корисних функцій, ніж в дорогих моделях. Тому про те, як користуватися фітнес-браслетом Mi Band, часто не виникає питань. Вони простіше, але і їх можливості значно обмежені. Дорогі моделі подібних гаджетів можуть не тільки збирати інформацію про дії свого власника, але і аналізувати його, вести статистику, створювати групи з однодумців (друзі, колеги), що вносить елемент змагання.

Дизайн і особливості експлуатації

Розглядаючи, як користуватися фітнес-браслетом Xiaomi Mi Band та іншими популярними різновидами, слід приділити увагу зовнішньому вигляду подібних пристроїв. Вони залишаються на руці протягом всього дня і ночі. Тому до якості матеріалу, з якого зроблені трекери, висувають підвищені вимоги. Також існує велика кількість варіантів дизайну. У дорогих моделях оформлення трекера стильне, є можливість змінювати ремінці на свій розсуд. Дешеві різновиди цієї здатності позбавлені. З часом вони починають дратувати своєю одноманітністю. Так як браслет залишається на руці цілу добу, він повинен бути стійким до потрапляння води всередину пристрою. Потрапивши під дощ або просто приймаючи душ, користувач не повинен переживати за свій девайс. Тому в дорогих моделях передбачена функція, що дозволяє намочити браслет. У деяких пристроях можна плавати і пірнати. Це дозволяє контролювати свою активність в процесі занять плаванням.

Продукт від «Ксиаоми»

Однією з найбільш популярних різновидів представлених пристроїв сьогодні на ринку є продукт китайського виробництва Xiaomi Mi Band 2. Як користуватися фітнес-браслетом, розповідає його інструкція. Цей гаджет відрізняється простим дизайном. Його не можна синхронізувати з комп'ютером. Однак по своїй якості і набору функцій представлений фітнес-браслет не відрізняється від конкурентів. При цьому вартість такого пристрою буде нижче. Китайський девайс збирає інформацію про кількість пройдених кроків (кілометрів) свого власника, час, який він приділив тренувань. При цьому проводиться вимір пульсу, температура тіла і маса інших показників. Корпус пристрою захищений від попадання води. Тому з браслетом можна приймати душ. Проте довго перебувати у воді не рекомендується. Тим більше не можна пірнати з таким пристосуванням на руці. У пристрої є функція «розумного» будильника. Гаджет планує тренування, їх тривалість. За допомогою цього приладу можна відправляти СМС-повідомлення, здійснювати дзвінки. Є опція нагадування. Без підзарядки трекер працює до 30 днів. Завдяки своїм якостям і функціональності ця модель користується попитом у нашій країні.

Продукт від «Акувью»

Аналогічними можливостями володіє ще один китайський девайс - «Акувью». Однак користувачі відзначають, що при настройках і управлінні виникають певні труднощі. Тому питання про те, як користуватися фітнес-браслетом, в цьому випадку виникає частіше. Проте в цьому процесі немає нічого складного. Користувачі можуть розібратися в управлінні за кілька годин. Це менш популярний пристрій, ніж продукт «Ксиаоми». Однак по своїм якостям він не поступається лідеру продажів. Розглянувши, як користуватися фітнес-браслетом, а також особливості подібних приладів, можна зробити правильний вибір гаджета. Керувати ним буде просто, а результат буде відмінним.

Популярі новини
Загрузка...