Огляд популярних колонок Creative

148 0 Новини високих технологій

Якісна музика - це гарантія гарного проведення часу. Але далеко не кожен пристрій здатне порадувати спокушеного слухача витонченим звучанням. Саме з цієї причини багато хто не отримують належного задоволення від прослуховування музики або перегляду кінофільму. Але запевняємо вас, що всі ці проблеми зникнуть, коли ви відкриєте для себе колонки від компанії Creative.

Комп'ютерні колонки Creative

Часто буває так, що місце на робочому столі суворо обмежена. В цьому випадку має сенс вибрати малогабаритні динаміки, які не заберуть багато простору, але будуть здатні генерувати якісний звук. На щастя для вас, компанія Creative випускає цілий ряд моделей комп'ютерних колонок, серед яких точно знайдеться, що вам по душі. Приміром колонки Creative A50.


Огляд популярних колонок Creative
Вони компактні, займають мінімум робочої площі і завдяки строгому дизайну органічно виглядають в будь-якій обстановці. При цьому їх зовнішня простота відмінно поєднується з простотою внутрішньої, адже весь процес підключення динаміків до комп'ютера не займе у вас і пари хвилин. Все, що від вас вимагається, - це підключити USB-кабелю і MiniJack 3.5 до системного блоку вашого ПК.

Портативні колонки Creative

Музика повинна бути всюди. Якісний музичний супровід здатне перетворити нудну зустріч старих знайомих в завзяту дружню вечірку. Для того щоб у кожного була можливість порадувати оточуючих хорошою музикою, існують колонки Creative NUNO.
Огляд популярних колонок Creative
Простота - ось слово, яким можна описати цей пристрій. Вона надзвичайно просто у своєму виконанні і використанні. Невеликий розмір, мала вага, бездротове підключення до будь-якого телефону, ноутбука або комп'ютера і легкість в управлінні - саме ці якості роблять цю портативну колонку настільки затребуваною.


Для особливих випадків у компанії є аналогічна, але набагато більш портативна колонка Creative NUNO Micro. Виконана в мініатюрному корпусі, вона зберегла всі основні якості повнорозмірного оригіналу.

Акустичні системи Creative

Як стало зрозуміло з усього вищесказаного, у компанії Creative немає ніяких проблем з виробництвом комп'ютерних і портативних динаміків. Проте як бути тим, кому цього недостатньо? Адже колонки Creative A50 і NUNO явно не розраховані на прослуховування музики на високих гучностях. Неважко було здогадатися, що в арсеналі компанії є і щось «крупнокаліберне». Мова йде, звичайно ж, про настільних акустичних системах, створених саме для прослуховування музики на підвищеній гучності. І як приклад радимо звернути вашу увагу на систему Inspire T-3300.
Огляд популярних колонок Creative
Т-3300 - це передова система в серії, що об'єднує в собі цілий ряд нововведень, що дозволяють їй при своїх малих габаритах звучати так само голосно й об'ємно, як і повнорозмірні аналоги. Як підсумок ми отримуємо мініатюрну акустичну систему, здатну якісно відтворювати звук в широкому діапазоні частот, навіть на високій гучності. Для особливих любителів розкотистих басів на корпусі передбачений регулятор, за допомогою якого ви зможете налаштувати їх на свій розсуд. Решта ж налаштування звуку буде здійснюватися за допомогою вбудованого проводового пульта.

Популярі новини
Загрузка...