Новини високих технологій
» » Короткий огляд колонки Sven SPS-611S

Короткий огляд колонки Sven SPS-611S

1-03-2018, 11:23
826
Компанія Sven вже тривалий час випускає безліч електроніки та периферії для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Особливою популярністю завжди користувалися акустичні системи, які, незважаючи на низьку вартість, володіли гарною якістю звучання. Якраз про одного з таких акустичних систем сьогодні і піде мова — про колонки Sven SPS-611S.

Комплектація

Колонки продаються в картонній коробці середніх розмірів. Упаковка має фірмову забарвлення у вигляді прапора Фінляндії. На ній присутні фото самих колонок, а також вказані всі основні характеристики моделі. Всередині коробки, крім самої акустики Sven SPS-611S, також знаходиться короткий керівництво користувача, гарантійний талон, набір інструкцій на різних мовах, кабель для з'єднання і мережевий шнур. Більше, на жаль, нічого немає.


Зовнішній вид

Виглядає акустика дуже добре. Корпус зроблений з МДФ і обклеєний плівкою з малюнком різного забарвлення. На вибір, до речі, доступні кілька забарвлень, але найцікавіші – це звичайне дерево і чорну шкіру.
На лівій колонці акустичної системи Sven SPS-611S немає ніяких елементів управління. Спереду, за декоративною накладкою, ховаються лише 2 сателіта. Ззаду знаходиться роз'єм для підключення з'єднуючих кабелів і отвір фазоінвертора.
Права колонка Sven SPS-611S є активною. Спереду у неї так само розташовані 2 сателіта. Ззаду розташований фазоінвертор і 4 роз'єми: 2 RCA, один вхідний і один вихідний. Збоку, в невеликій ніші, розташувалися регулятори низьких частот, високих частот, гучності і перемикач живлення.


Характеристики

Саме час розповісти про технічні характеристики Sven SPS-611S. Ось, власне, вони: Тип акустики – 2.0. Потужність 36 Вт. Частотний діапазон – 40 Гц - 18 кГц. Кількість сателітів – 2. Потужність сателітів – 18 Вт. Розмір сателітів – 37 мм/100 мм. Роз'єми – RCA, вихід на сабвуфер. Габарити (Ш/В/Г) – 143/250/175 мм. Вага – 486 кг. Крім цих характеристик, безперечно варто відзначити наявність магнітного екранування. Це, безумовно, плюс, оскільки сателіти будуть набагато менше вловлювати різні сигнали і перешкоди.
Що стосується сателітів. Зверху на колонках варто високочастотний динамік малого розміру, а знизу більші - низькочастотний. Таке розташування є стандартними, однак, якщо виходити з розмірів сателітів, то, найімовірніше, високочастотний діапазон і середній будуть звучати не дуже виразно. Загалом, тести покажуть.

Якість звучання

Нарешті, найголовніша частина огляду – якість звучання. Підключаються колонки вкрай просто, тому описувати цей процес не має сенсу. Загальні враження від якості звуку позитивні. Акустична система Sven SPS-611S без проблем відтворює різну електронну і танцювальну музику. Баси звучать впевнено, хоча повністю не опрацьовані. Середні частоти трохи зміщені, з високими все в порядку. При прослуховуванні класичної музики та року спостерігається деяке погіршення якості звучання. Високі частоти більш явно переважають над низами. В принципі, особливо критичного нічого немає, і більшість користувачів, найімовірніше, нічого такого не помітить.
Також варто відзначити регулятори, які знаходяться ззаду на правій колонці. Якщо з ними "пограти", то цілком можна добитися найбільш якісного рівня звуку. По запасу гучності нарікань немає. Його вистачає з головою і навіть більше. Єдине, що потрібно пам'ятати – при збільшенні рівня гучності значно падає якість звуку. Всі частоти починають як би «змішуватися», разом утворюючи незрозумілу «кашу».

Відгуки та вартість

Відгуки про колонки Sven SPS-611S в більшості випадків позитивні, хоча без мінусів не обійшлося. В основному користувачі скаржаться на не зовсім ідеальне екранування. Часто, особливо якщо телефон знаходиться поруч з колонками, через них починає пробиватися сторонній сигнал і перешкоди.
Крім цього, користувачі відзначають дуже високий шум від трансформатора, який чути в тиші. Ще один недолік – через кілька років використання у багатьох в колонках починають з'являтися сторонні шуми і потріскування. Ще варто відзначити, що часто попадаються браковані екземпляри. В іншому ні в кого більше нарікань немає, і більшість відгуків мають позитивний характер. Що стосується вартості, то на даний момент колонки Sven SPS-611S можна придбати за ціною від 1900 до 2300 рублів, що не так вже й багато, як для хорошої і потужної акустичної системи.
Цікаво по темі
Портативні колонки Sven. Короткий огляд і опис
Портативні колонки Sven. Короткий огляд і опис
Компанія Sven вже давно відома на теренах ринку. Продукція даного бренду користується великою популярністю серед багатьох користувачів. Особливо
Огляд тріфонікі Sven MS-1085
Огляд тріфонікі Sven MS-1085
Компанія Sven вже давно зарекомендувала себе, як бренд, який випускає якісну продукцію за доступними цінами. Особливою популярністю користуються
Огляд колонки Sven MS 2000
Огляд колонки Sven MS 2000
Компанія Sven випустила вже досить багато різних акустичних систем, серед яких є як дуже вдалі моделі, так і, навпаки, провальні. У сьогоднішньому
Активні стереоколонки Defender Mercury 55: опис, характеристики
Активні стереоколонки Defender Mercury 55: опис, характеристики
Товари Defender люблять насамперед за низькі і демократичні ціни, а також за гідне якість. Сьогодні хотілося б розповісти про один з продуктів
SVEN SPS-820 (акустична система): характеристики, відгуки
SVEN SPS-820 (акустична система): характеристики, відгуки
Компанія Sven досить добре відома багатьом користувачам, оскільки продукція даного бренду зустрічається практично в будь-якому комп'ютерному
Огляд колонки SVEN SPS-605
Огляд колонки SVEN SPS-605
Пристрій SVEN SPS-605 являє собою акустику, що складається з двох компонентів. Вона відмінно підійде для відтворення музики з різних пристроїв: