Інструкція: як прибрати відлуння в навушниках з мікрофоном?

389 0 Новини високих технологій

У багатьох користувачів може виникати питання про те, як прибрати ехо з навушників. Це поширена проблема, яка турбує багатьох. Якщо пристрій з мікрофоном, то відлуння може з'являтися як у динаміках, так і в записуючому пристрої. Розглянемо, як вирішити дану проблему.

Інструкція: як прибрати відлуння в навушниках з мікрофоном?

Проблема в тлі

Якщо ехо є біля мікрофона, то потрібно переконатися, що він не фонить. Тому потрібно знизити рівень звуку, вимкнути гарнітуру і всі інші пристосування, які можуть викликати подібний ефект. Найчастіше ехо з'являється у тих приладів, які з'єднуються з ПК через лінійний висновок. Боротися з проблемою можна за допомогою спеціальних маніпуляцій. Приміром, слід перейти в налаштування звукової карти. Вона є в будь-якому комп'ютері. Апаратуру налаштувати на режим «аудиконференции». Після вдалої установки ефект луни пройде.


Цей метод дозволить людині відповісти на питання: як прибрати ехо з навушників з мікрофоном.

Інші методи

Для того щоб боротися з луною в мікрофоні, можна зробити деякі маніпуляції в диспетчері. Якщо не хочеться встановлювати додаткове програмне забезпечення, то цей варіант підійде. Слід зайти в «Панель управління», знайти меню, відповідає за налаштування звуку. Поставити галочку біля меню «Придушення шуму» і детально налаштувати мікрофон. Якщо говорити про те, як прибрати ехо з навушників з мікрофоном ЗА допомогою, то потрібно звернути увагу на Adobe autdition або ж Audacity. Вони відмінно справляються з шумами, ехо, а також дозволяють без праці налаштувати мікрофон. Їх інтерфейс зрозумілий, у ньому легко розбереться дитина, тому починаючий користувач не заплутається.


Інструкція: як прибрати відлуння в навушниках з мікрофоном?

Проблема з навушниками

Крім мікрофона, така проблема може переслідувати і навушники. Для того щоб вирішити її, можна зробити деякі маніпуляції. Наприклад, перевірити роботу драйверів, що відповідають за працездатність підключеної гарнітури. Їх можна відновити з офіційного сайту виробника. Якщо проблема не в них, то потрібно попрацювати в меню «Динаміки». Дана функція знаходиться в треї. В меню можна знайти спеціальну функцію, яка називається «Придушення відлуння». Після цього слід натиснути ОК і перевірити результат.

Підсумки

Проблема зниження відлуння поширена і боротися з нею легко. Якщо вищенаведені методи не допомагають, то можна змінити гарнітуру. У тому випадку, коли проблема виявляється і при роботі з іншими навушниками, значить, потрібно детальніше розглянути налаштування комп'ютера. Ймовірно, проблеми пов'язані саме з ними.

Популярі новини
Загрузка...