Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню

312 0 Новини високих технологій

Мультимедійні акустичні системи для комп'ютерів, як правило, не можуть похвалитися сверхкачественным звуком і правильним відтворенням всіх частот. Однак непідготовлений користувач навіть не помітить ніякої різниці між колонками за кілька тисяч доларів і звичайними активними АС формату 2.0. Тому для простого прослуховування музики і відтворення візуального контенту цілком підійдуть звичайні колонки (хоч і в дерев'яному корпусі). Як раз до акустики такого класу належить Sven SPS-702. Огляд на ці нестандартні колонки обіцяє бути цікавим. "Нестандартні" в тому плані, що зараз засилля акустики формату 2.1. А такі екземпляри виглядають надто застарілими. Однак і вони можуть здивувати. Так давайте почнемо.


Трохи про компанії

Виробник Sven з'явився на міжнародному ринку у 1991 році. Тоді маловідома фінська компанія не могла розраховувати на якесь пристойне місце в світі, повному конкурентів. Проте з часом користувачі зрозуміли, що Sven пропонує якісні товари за розумними цінами. На даний момент компанія займається випуском бюджетних акустичних систем, систем для домашнього кінотеатру, навушників та гарнитур, а також іншої комп'ютерної периферії. І справи у виробника йдуть досить непогано. Наприклад, колонки 2.0 Sven SPS-702 стали справжнім бестселером. Хоча справедливості заради варто сказати, що багато продуктів від Sven можуть похвалитися хорошими продажами. Їх гарнітури для геймерів теж користуються заслуженою популярністю у користувачів.


Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню
І в сучасних реаліях продукція Sven користується досить стійкою популярністю. Її не змогли потіснити з п'єдесталу навіть дешеві китайські аналоги. А все тому, що головним для компанії є якість. Якщо клієнт набуває якісний продукт, то він залишається задоволеним. І знову вирішить купити продукцію саме від цього виробника. Така логіка компанії Sven. І вона виглядає правильною. Якщо б всі світові виробники думали саме так, юзери отримували б зовсім інші за якістю компоненти. Але все це - фантазії. Нині компанії роблять вельми ненадійні пристрої (до першої поломки). Однак ми відволіклися. А тепер перейдемо до огляду акустичної системи Sven SPS-702. Відгуки користувачів дозволяють сподіватися, що колонки не розчарують.

Комплект поставки

Отже, почнемо огляд мультимедійної акустичної системи. І перший пункт - комплект поставки. Він по-спартанськи простий. АС упакована в коробку з переробленого картону. Кольорова Коробка. На одній стороні - барвисте зображення самих колонок, а на іншій - технічні характеристики на різних мовах. Всередині - самі колонки Sven SPS-702 з'єднувальні кабелі та інструкція користувача на різних мовах. Більше нічого немає. Така убогість комплекту поставки стандартна для акустичних систем подібного класу. Не варто забувати, що перед нами колонки початкового рівня. У них навіть немає можливості дистанційного керування через пульт. Тому дивуватися не варто. Тепер перейдемо до дизайну акустики. Для багатьох це важливий фактор, так як колонки повинні не тільки звучати добре, але і володіти презентабельним зовнішнім виглядом.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню

Зовнішній вигляд і дизайн

За зовнішнім виглядом колонки можна віднести до класичних. Ніяких дизайнерських вишукувань тут немає. І це правильно. Бо всякі "красивості" і незвичайні форми тільки псують звук. Правда, це твердження справедливе тільки для акустичних систем такого ж класу. Корпус колонок виконаний з МДФ, покритого шпоною чорного або коричневого кольору (залежно від колірного рішення). На передній панелі розташовуються динаміки, прикриті захисною сіткою. В одну з колонок вбудований підсилювач. Елементи управління гучністю і частотами виведені на передню панель. А ось кнопка включення знаходиться на тильній стороні колонки, що не цілком зручно. Такі з виду SVEN SPS-702. Відгуки користувачів говорять про те, що акустична система чудово вписується в будь-який інтер'єр завдяки своєму класичному дизайну. Тепер перейдемо до технічних характеристик.

Технічні характеристики

Настав час нудних цифр і незрозумілих абревіатур. Без цифр нікуди. Згідно з паспортними даними, ці колонки мають номінальну вихідну потужність 40 Вт. На перший погляд непогано. Але всі прекрасно знають, чого варті "західні" Вати. Число слід ділити на два. Але і 20 Ватт цілком достатньо для озвучування кімнати стандартних розмірів. Комп'ютерна акустика Sven SPS-702 має двосмугову конструкцію. В арсеналі кожної колонки низькочастотний і високочастотний динаміки. Спеціальний динамік для відтворення середніх частот відсутня. Частотний діапазон АС починається на позначці 40 Гц і закінчується на 22000 Гц. Це стандартна характеристика для колонок такого класу. В активній колонці є також вихід на навушники. З'єднання між активною і пасивною колонкою здійснюється за допомогою роз'ємів RCA ("тюльпани"). Ось, в принципі, і всі характеристики.

Особливості звучання

Тепер розберемо якість звуку. Варто відразу зазначити, що чекати від цих колонок божественного відтворення не варто. Клас не той. Тим не менш акустика Sven SPS-702 добре справляється зі середніми частотами (що дивно, враховуючи відсутність спеціального динаміка) і непогано відтворює високі. А ось з низькими взагалі біда. Дрібного "низькочастотника" явно недостатньо для того, щоб показати всю глибину баса. А якщо викрутити регулятор низьких частот на максимум, то колонки починають задихатися. Це або прорахунок конструкторів, або особливості класу. У будь-якому випадку при перегляді фільму колонки не зможуть забезпечити достовірний звук вибуху або гуркіт турбін ракети. А ось з простою музикою колонки справляються непогано. Особливо їм вдаються жанри, в яких не потрібно потужний і глибокий бас: рок, метал, кантрі і так далі. З дабстепом, кислотою і грувом можуть виникнути проблеми. Але в цілому звучання прийнятне. Невибагливі слухачі залишаться задоволені.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню
Що стосується перегляду фільмів, то тут відчуття двоякі. З одного боку, колонки забезпечують непогану якість відтворення діалогів і музики. Навіть виникає ілюзія обсягу, чого не спостерігається в інших акустичних системах такого рівня. Однак звуки вибухів, рев моторів, рокіт турбін літака колонкам явно не вдається. У наявності проблема при відтворенні моментів, насичених глибокими низькими частотами. Однак такий варіант куди краще навушників або дешевих китайських пищалок". Належної глибини низьких звуків не буде, зате якість решті озвучення буде на висоті. А тому ця акустична система цілком підійде для перегляду шедеврів світового кінематографа. Невибагливі користувачі будуть у захваті. Особливо після дешевих китайських "пищалок" або звуку вбудованих динаміків ноутбука.

Рівень шуму

А ось це - один з небагатьох мінусів Sven SPS-702. Відгуки користувачів повні негативу в цьому плані. І дійсно, в режимі простою колонки нещадно "фонять". Сторонній шум також помітний при прослуховуванні музики на мінімальній гучності. Але, виходячи з досвіду тестування подібних акустичних систем, можна сміливо сказати, що така ситуація типова для Sven. В АС такого класу використовуються самі прості підсилювачі, які і створюють подібний фон. Також варто врахувати, що магнітного екранування у колонок немає. А цей фактор теж негативно впливає на рівень шуму. Особливо просунуті власники цих колонок знайшли спосіб боротися з цією проблемою. Вони просто відключають вбудований підсилювач і підключають колонки через окремий ресивер. Це дозволяє позбутися від шуму і в кілька разів поліпшити звук. Але такий варіант не для всіх. Однак, якщо врахувати ціну даної акустичної системи, то невеликий фоновий шум цілком прийнятний за такі гроші.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню

Налаштування колонок

Тонка настройка колонок необхідна тільки в тому випадку, якщо користувач бажає домогтися максимально якісного звучання. Варто відразу зазначити, що кожен стиль музики потребує своїх власних налаштувань. Але якщо юзер - адепт якогось одного музичного напряму, то проблем з цим не виникне. Отже, почнемо. У першу чергу варто потурбуватися правильним відтворенням високих частот. Тут можна сміливо викручувати відповідний регулятор на максимум. У стандартному положенні спостерігається явний брак високих. Така особливість Sven SPS-702. Характеристики високочастотного динаміка такі, що він не може достовірно відтворити високі без невеликий допомоги. Тепер середні: з ними нічого зробити не вийде, так як немає відповідного регулятора. Однак якщо ви слухаєте музику через комп'ютер, то можна посилити середні частоти за допомогою програмного еквалайзера плеєра. Це додасть звуку достовірності. Тепер низькі. Тут потрібно бути обережним. Регулятор слід викручувати на мінімум, перевіряючи звук на кожному етапі. Якщо помітно, що динамік починає хрипіти і захлинатися, то варто знизити рівень басів. Тільки так можна знайти ідеальне значення. Якщо все зроблено правильно, то звучання даних колонок буде цілком прийнятним.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню

Інструкція по застосуванню

Цей "папірець" знаходиться в коробці, там же, де і колонки Sven SPS-702. Характеристики, схема підключення, заходи безпеки при використанні - ось все, що там є. Правда оформлено все це досить доступно та викладений на декількох мовах. Включаючи російську. Дуже цікава схема підключення колонок. Вона яскраво зображена у вигляді картинки і забезпечена текстовими коментарями. Навіть відвертий новачок розбереться з підключенням. А наявність повноцінного російської мови в інструкції вигідно виділяє продукцію Sven на тлі китайських товарів з кривим перекладом. Вже за одне це можна поставити компанії п'ять балів.

Відгуки власників АС

Думка користувачів про продукт дуже важливо, оскільки воно дозволяє дізнатися, як веде себе продукт у реальному житті. Цифри можуть бути якими завгодно, але далеко не факт, що вони відповідають дійсності. Так як же атестують колонки Sven SPS-702? Відгуки користувачів суперечливі. Тут є як позитивні, так і негативні коментарі. Однак з невеликою перевагою перемагають позитивні. Негативні ж залишені тими людьми, які бажали отримати акустику преміум-класу за смішні гроші і розчарувалися в своїх очікуваннях. Проте розглянемо докладніше відгуки. Почнемо з позитивних.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню
Багато власників даних колонок відзначають високу якість збірки. Всі елементи точно підігнані, нічого не скрипить і не люфтить, захисні сітки сидять щільно. Також похвали удостоїлися матеріали. Вони дуже якісні. Користувачі також відзначають правильну конструкцію колонок. Всі внутрішні елементи розташовані так, щоб забезпечити найбільш якісне звучання (наскільки це можливо в межах корпусу). Що стосується звуку, то переважна більшість власників задоволені якістю відтворення Sven SPS-702. Відгуки позитивного характеру в цьому плані дають зрозуміти, що люди знали, що брали. І не вимагають від бюджетної акустики кришталево чистого звучання, як в колонках за кілька тисяч доларів. Також позитивних коментарів удостоїлася простота використання акустичної системи. Налаштувати ці колонки правильно зможе навіть дитина. Для деякого спектру частот доведеться використовувати програмний еквалайзер, але все основне можна налаштувати самому підсилювачі. Тепер перейдемо до негативних відгуків.
Sven SPS-702: відгуки, огляди, технічні характеристики, якість звуку, настройки і інструкція по застосуванню
Негативні коментарі здебільшого не заслуговують уваги. Але є серед них і ті, що реально відображають стан речей. Наприклад, скарги на сильний фон колонки Sven SPS-702. Відгуки користувачів тут правдиві. Сторонній шум заважає прослуховувати музику на мінімальній гучності. А вночі колонки доводиться повністю відключати, оскільки навіть з вимкненим звуком фон залишається. Це з-за особливостей підсилювача і повної відсутності магнітного екранування. Також адекватні власники залишили свої коментарі з приводу низькочастотного динаміка. Він не справляється зі своїми обов'язками на високих рівнях гучності. Звичайно, це не сабвуфер, але достовірне відтворення низьких частот не завадило б при перегляді фільму. Однак відгуки помірні. Всі розуміють, що бюджетної акустичній системі доступно далеко не всі. Також багато власників відзначають, що користуватися колонками було б значно зручніше при наявності пульта дистанційного керування. Це правда. Але не завжди отримуєш те, що хочеш. З адекватних негативних коментарів слід відзначити і нарікання на розташування кнопки живлення. Воно дійсно непродумане. Тягнутися на задню панель досить незручно. Але це все дрібниці. Колонки забезпечують непоганий звук для своєї ціни. А це - найголовніше.

Висновок

Отже, ми розглянули колонки Sven SPS-702. Огляд чітко дає зрозуміти, що це - акустична система початкового рівня. Тому "аудіофілам" та іншим цінителям якісного звуку вона ніяк не підійде. Тим не менш слухач невибагливий може розраховувати на відносно точне відтворення всіх частот в деяких жанрах музики. А якщо врахувати, що багато купують такі акустичні системи тільки заради того, щоб "щось у вухо бубнело", то цей варіант можна вважати ідеальним. Навряд чи у будь-якого іншого виробника знайдеться АС в дерев'яному корпусі за таку ціну. Недоліки у цих колонок, звичайно, є, але переваги їх легко переважують. Тут головне - відносно якісний звук. А цього у "Свенов" не відняти. Та й придбання акустичної системи не вдарить по кишені, і сімейний бюджет залишиться в цілості й схоронності. Тут є над чим подумати.

Популярі новини
Загрузка...