Відеоняня Philips Avent SCD 603: опис та відгуки

229 0 Новини високих технологій

Цифрова система відеоконтролю за дитиною (або відеоняня Philips Avent SCD 603) розроблена для віддаленого спостереження за малюком. Даний гаджет спрямований на полегшення життя молодої сім'ї в догляді за новонародженим. Відеоняня має величезний ряд переваг, які підштовхують молодих батьків до купівлі цифрової системи.

Що таке відеоняня?

Цей гаджет складається з двох частин: одна частина (приймач) встановлюється в кімнаті з дитиною, другу частину (передавач) батьки забирають в ту кімнату, в якій вони будуть знаходитися. В комплект відеоняні Philips Avent SCD 603 входить зарядний пристрій, тримач і спеціальний шнурок. Він дозволяє закріпити передавач на ремінь батька.
Відеоняня Philips Avent SCD 603: опис та відгуки
Відеоняня Philips Avent забезпечує зручність покупцеві в тому, що він може самостійно налаштувати необхідні параметри, такі як яскравість екрану і контраст. Така функція дозволяє добитися кращої якості зображення та більш чіткої відеозйомки малюка. Прилад володіє не тільки можливістю контролювати стан новонародженого, але і передає звук відмінної якості, що ще більше полегшує життя молодої сім'ї.


Відеоняня Philips Avent SCD 603 за відгуками покупців, володіє величезною кількістю переваг, які дозволяють не переживати за безпека і комфорт дитини. Більшість молодих сімей воліють використовувати даний прилад з перших днів життя новонародженого.

Переваги відеоняні

Як і будь-який прилад, цифрова система відеоконтролю за дитиною володіє рядом переваг, які підштовхують покупців зробити вибір при придбанні конкретної моделі.
Відеоняня Philips Avent SCD 603: опис та відгуки
Відеоняня Philips Avent SCD 60300 за відгуками, володіє рядом таких переваг:
 • Досить великий радіус дії - 150 м, який не знижується з урахуванням стін та іншої високої меблів. Прилад має високочастотними хвилями, які проходять крізь перешкоди, і передає зображення відмінної якості.
 • Потужний акумулятор, який працює протягом 12 годин і знижує необхідність додаткового заряду. Відеоняня Philips Avent, за відгуками, працює протягом всієї ночі після повної зарядки акумулятора.
 • Можливість регулювання гучності і контроль низького заряду.
 • Відеоняня оснащена унікальною системою, яка дозволяє в нічний час отримувати чітке зображення без додаткового підсвічування.
 • Відеоняня Philips Avent SCD 603 дозволяє батькам дистанційно включати колискові пісні для свого малюка. Таким чином, при необхідності мама або тато, не відриваючись від своїх справ, зможуть заспокоїти дитину за допомогою даного гаджета.
 • Відеоняня Philips Avent SCD 603: опис та відгуки
  До переваг відеоняні покупці відносять досить невелику вартість, яка дозволяє більшості сімей придбати прилад, а також можливість для підключення декількох камер для спостереження за пересуваються по дому дитиною.


  Відгуки покупців

  Відеоняня Philips Avent SCD 603 має досить велику кількість позитивних відгуків покупців. Вони відзначають те, що інструкція, що додається до даної системи, написана доступною мовою і дозволяє швидко розібратися у функціях приладу. Відеоняня легко і швидко встановлюється в кімнаті новонародженого і може кріпитися до стіни. Прилад надійно кріпиться до всіх поверхонь, його практично неможливо зняти, якщо дитина вже досить доросла і може постаратися дістати камеру.
  Відеоняня Philips Avent SCD 603: опис та відгуки
  Відеоняня Philips Avent, за відгуками, не видає гучних звуків, які можуть налякати або розбудити малюка. У налаштуваннях можна встановити гучність звуків, поставити прилад на режим сну, що дозволить не включати індикатор низького відсотка заряду акумулятора. Покупці відзначають і відмінну якість зображення на екрані, що дає можливість побачити навіть найменші деталі на зображенні.
  Система розпізнає руху і реагує на них рухом камери. Це дозволяє батькам мати широкий діапазон видимості дитини, і багато хто з них воліють камери, які з датчиком руху. Відеоняня Philips Avent має кілька моделей в своєму асортименті, але SCD 603 є однією з найкращих серед великого вибору.

  Висновок

  Кожна сім'я самостійно приймає рішення про придбання даної системи, попередньо зваживши всі за і проти. Переваг використання відеоняні Philips Avent безліч, у той час як недоліків у відгуках покупців не спостерігалося. Вона здатна в кілька разів полегшити життя молодої сім'ї в процесі дорослішання малюка. Відеоняня є доступним гаджетом, який можна придбати в багатьох магазинах техніки.

  Популярі новини
  Загрузка...