Монітор Philips 170S. Основні технічні характеристики

579 0 Новини високих технологій

Ідеальне поєднання технічних характеристик, високого ступеня надійності і доступною вартості робить Philips 170S ідеальним монітором для реалізації бюджетних систем. Саме це периферійний пристрій буде розглянуто в цьому матеріалі. Крім основних його технічних специфікацій, будуть також розглянуті комунікації даного рішення, а також алгоритм його налаштування. Все це дозволить потенційному власнику не тільки визначитися з вибором, але і налаштувати цей пристрій без сторонньої допомоги.


Монітор Philips 170S. Основні технічні характеристики

На який сегмент ринку моніторів націлений об'єкт даного огляду? Комплектація

Низька вартість і посередні технічні параметри явно і однозначно вказують на те, що Philips 170S - це рішення початкового рівня. Тому основною сферою застосування є офіс. В цьому випадку вимоги до якості картинки мінімальні. Також вартість периферійного пристрою повинна бути низькою. Саме цим двом критеріям вибору і відповідає об'єкт цього огляду. Комплектація пристрою включає наступне:
 • Монітор.
 • VGA-провід.
 • Силовий шнур.
 • Підставка.
 • Посібник користувача, яке доповнено гарантійним талоном.
 • Диск з програмним забезпеченням та документацією.
 • Перелік поставки дійсно в цьому випадку відмінний і жодних нарікань не викликає.
  Монітор Philips 170S. Основні технічні характеристики

  Основні характеристики

  Матриця з довжиною діагоналі 17" і на основі технології TFT лежить в основі Philips 170S. Характеристики її вказують дозвіл 1280Х1024 і співвідношення сторін зображення 3:4. Яскравість екрану обмежена 250кд/м 2 , а динамічна контрастність-500:1. Час реакції складає 12мс.


  Всі ці значення вказують на те, що використовувати Philips 170S у складі ігрових ПК неприпустимо. Вже точно не підійде пристрій для тих, які є найбільш динамічними. Кути огляду цього монітора обмежені значеннями 160 градусів для горизонтального напрямку і 140 градусів - для вертикального. При таких крайніх положеннях вже відбуватиметься спотворення зображення на моніторі. Частота оновлення екрану зафіксована на значенні 60Гц. У режимі функціонування енергоспоживання становить 30Вт, а в режимі очікування - всього 1 Вт.
  Монітор Philips 170S. Основні технічні характеристики

  Перелік комунікацій. Короткий порядок підключення. Алгоритм налаштування

  Список комунікацій розглянутого монітора "Філіпс" зведений до мінімуму. Він включає всього лише два роз'єми. Один з них - силовий. З його допомогою реалізується електропостачання пристрою. Другий - це аналоговий порт VGA. А ось популярних нині графічних роз'ємів DVI, DISPLAYРORT і HDMI в цьому випадку не передбачено. Використовувати перший з них для підключення цілком можливо, але для цього доведеться задіяти спеціальний перехідник. В інших же випадках вивести зображення не вийде. Підключення ж розглянутого периферійного рішення зводиться до підключення шнура до мережі електропостачання та монітора, проводи до роз'єму VGA, який встановлений в об'єкті цієї статті, а також відеовиходу графічного адаптера комп'ютера. На наступному етапі необхідно проінсталювати керуючий софт і виконати автонастроювання монітора. Робити це має сенс лише в тому випадку, коли що-то в виведеної картинці не влаштовує користувача. В іншому випадку залишаємо без змін.
  Монітор Philips 170S. Основні технічні характеристики

  Відгуки власників. Вартість. Висновок

  До плюсів даного пристрою можна віднести вартість, яка становить всього 16 євро (1100 рублів) бо вигляді, функціональність, надійність і простий порядок налаштування. Список мінусів цього монітора включає скромний набір роз'ємів і використання матриці формату TFT. Але ці моменти обумовлені бюджетностью пристрою. Спочатку видатними технічними специфікаціями не може похвалитися Philips 170S. Але це і не його доля. Він призначений для використання в офісній сфері. І саме в складі таких ПК і можна використовувати подібний монітор. А ось для ігрового застосування він вже точно не підходить. Занадто повільна у нього реакція і низьке значення динамічної контрастності.

  Популярі новини
  Загрузка...