Навушники Philips SHC1300 - огляд та відгуки

373 0 Новини високих технологій

Лідером в середній ціновій категорії бездротових навушників можна назвати Philips SHC1300. Саме про них піде мова в даній статті. Їх вартість – близько 1300 рублів. Так як вони бездротові, звук передається за рахунок випромінювання інфрачервоних хвиль.

Навушники Philips SHC1300 - огляд та відгуки

Технічні характеристики

Навушники динамічного, закритого типу. Як вже було сказано, вони бездротові і накладні. Пристрій здатний відтворювати частоти від 18 до 20 тис. Гц. Важать 410 г; володіють чутливістю до 108 дБ. Кріплення представлено пов'язку. Мембрана в конструкції має діаметр 32 мм Звуковий сигнал передається за допомогою інфрачервоних хвиль, які приймаються на відстані від 5 до 7 метрів. Ця цифра залежить від кількості стін, що відокремлюють навушники Philips SHC1300 (відгуки про них нижче) від датчика. Чим далі розташовується пристрій, тим гірше звучання. Діапазон частот передавача – 27-28 МГц. Так як бездротові навушники, то і питання з відповідним роз'ємом для пристрою не виникають.


Харчування типу AAA. Кількість батарей – дві. Від акумулятора навушники здатні працювати до 30 годин.
Навушники Philips SHC1300 - огляд та відгуки

Зовнішній вигляд і зручність

Навушники Philips SHC1300 являють собою накладне пристрій, який має стандартний зовнішній вигляд. Особливих нововведень в дизайні тут немає. Корпус чорного кольору. Виглядає досить масивно. В носінні пристрій не приносить дискомфорту, швидше навпаки. Використовувати навушники для прослуховування музики, розмов по Skype, проходження ігор, роботи за комп'ютером і так далі. Наголов'я регулюється легким рухом, знайти потрібний розмір не складе праці. Амбушюри виконані з м'якого поролону, тому навіть при тривалому носінні не викликають дискомфорту.


Звучання

Пристрій Philips SHC1300 має досить непоганий звук для бездротових навушників. Баси і високі частоти чути добре. Динамік виготовлений з магніту феритового типу, його розмір – 32 мм Діапазон частот – 18-20 тис. Гц.
Навушники Philips SHC1300 - огляд та відгуки

Переваги

Пристрій Philips SHC1300 має плюси, які підкорюють багатьох споживачів. Які ж переваги змушують купувати дані навушники? Мова йде про непоганий звук, красивому дизайні, відсутності проводів, бази для лову і подачі сигналу, яка є в комплекті, якості всіх матеріалів і деталей, наявність регулятора, прекрасною ергономікою, роботі від батареї, сумісність практично з будь-яким видом техніки, низькою вартістю. Крім перерахованого варто відзначити і те, що база може працювати з декількома парами навушників одночасно.

Недоліки

Як будь-який пристрій, модель Philips SHC1300 має свої недоліки. Розглянемо основні:
 • звук передається лише на відстань до п'яти метрів;
 • амбушюри зношуються дуже швидко;
 • якість відтворення псується, якщо між пристроєм і датчиком з'являються стіни або перегородки.
 • Відгуки

  Відгуки про приладі дещо суперечливі. Хто купував навушники лише для того, щоб слухати музику, не доставляючи незручностей своєї сім'ї, задоволений покупкою. Ті, хто чекав занадто хорошого звуку та якості, відповідно, немає. Офіційної інформації про пристрій мало, тому доведеться покластися на ті відомості, які надають покупці.
  Що ж йде в комплекті з Philips SHC1300? Інструкція, батарейки, адаптер, переходник (65 мм) і трансмітер. У посібнику описано все досить інформативно. Багато з тих, хто придбав ці навушники, підтверджують, що необхідно завжди знаходитися паралельно трансмиттеру, інакше будуть виникати перешкоди при відтворенні. Модулятор виглядає скромно. У нього є спеціальні лампочки, які спалахують при включенні, а також чотири ніжки, які допомагають йому стояти стійко. Покупці відзначають, що звук, в принципі, чіткий і непоганий. Регулювати його якість і гучність можна безпосередньо на самих навушниках. Це зручно. Пристрій легке, на вуха не тисне. Гарантія, як правило, на них дається рік, але у багатьох ці навушники працюють набагато довше.
  Навушники Philips SHC1300 - огляд та відгуки
  У бездротових пристроїв є одна особливість. Коли батарея сідає, вони різко починають шипіти і хрипіти. Однак у описуваної моделі цієї проблеми немає. Амбушюри, згідно думку багатьох, жахливі за якістю. Однак якщо користуватися навушниками дбайливо, можна значно відтягнути момент, коли ті стануть непридатними. У деяких амбушюри рвуться через півроку, у інших – через пару років використання. При бажанні можна придбати зарядний пристрій для акумуляторів. Завдяки йому не доведеться купувати величезну кількість батарейок, що значно заощадить сімейний бюджет. Але заряджати доведеться приблизно раз на тиждень. Періодичність залежить від якості самих батарейок-акумуляторів, а також частоти використання пристрою.

  Висновок

  Як заявляє виробник, навушники досить якісні і добре працюють весь гарантійний період. Спотворення звуку цілком вірогідні, проте від цієї проблеми не застраховане жодне пристрій такого типу. Перед купівлею треба точно зважити всі «за» і «проти», враховуючи, що використовувати навушники Philips SHC1300 можна лише в домашніх умовах. В якості професійних вони будуть марні. Купувати пристрій найкраще в офіційних магазинах, а не у постачальників. Інакше є ризик купити підробку, яка зламається буквально через три місяці.

  Популярі новини
  Загрузка...