Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню

192 0 Новини високих технологій

У сучасному світі щодня використовується величезна кількість нових технологій, які спрямовані на те, щоб полегшити людям щоденну рутину. У будинку, де присутні діти і тварини, кожен день жінці необхідно стежити за чистотою підлоги. Для полегшення і прискорення процесу миття підлог безліч компаній розробили і випустили на ринок спеціальний прилад - парові швабри.

Що це таке

Парова швабра є Т-подібною конструкцією, на яку необхідно надіти ганчірку для миття підлоги, що входить в комплект. Вона значно полегшує і допомагає прискорити процес очищення поверхонь, а також дезінфікує їх за допомогою високої температури утворюється пара.
Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню
Виріб оснащений резервуаром, у який необхідно додати певну кількість води, вказаний в інструкції до парової швабри H2O MOP X5. В цьому резервуарі за допомогою нагрівального пристрою закипає вода і виділяє велику кількість пари, який і сприяє очищенню полів. Для використання такої швабри немає необхідності в додаткових хімічних засобах. Пар очищає і дезінфікує поверхню, а також здатний видалити жирні забруднення на ній.


Характеристики швабри

Кожен товар має низку власних характеристик, які допомагають покупцям швидше визначитися при купівлі гаджета. Відгуки про парової швабри H2O MOP X5 досить суперечливі, але покупці стверджують, що з функцією "очищення підлоги" вона справляється на відмінно. Швабра має велику кількість переваг, так і недоліків.
Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню
Перевага її в тому, що вона досить легка, вага швабри становить 3 кг. Таким чином, жінці немає необхідності носити важкі відра з водою по квартирі, а швабра легко ковзає по підлозі. Вона оснащена чотирма режимами роботи і створює пару температурою 120 градусів, що забезпечує ефективне очищення поверхні від мікробів. Швабра має в комплекті кілька спеціальних насадок, які призначені та розроблені виробником для очищення різних поверхонь. Інструкція із застосування парової швабри H2O MOP X5 за відгуками покупців, допомагає швидко розібратися з принципом роботи даного приладу і написана досить доступним мовою. Виробник заявляє, що швабра здатна замінити декілька приладів, які призначені для прибирання квартири.


Функції парової швабри

Виробники величезної кількості приладів, які були випущені на світовий ринок технологій заявляють, що парова швабра має такі функції:
 • Вологе прибирання різних підлогових покриттів без пошкодження їх.
 • Швидке і ефективне митті стекол.
 • Вертикальне відпарювання одягу, гардин, штор та інших текстильних товарів.
 • Ефективне очищення м'яких меблів і видалення паразитів, які можуть бути в подушках і матрацах.
 • Покупці у відгуках про парової швабри H2O MOP X5 стверджують, що вона справляється далеко не з усіма своїми призначення. Швабра може легко очистити будь-які поверхні - починаючи від лінолеуму і закінчуючи кахлем. Велика перевага парової швабри в тому, що вона не залишає розводів на поверхні, підлога досить швидко висихає і залишається дійсно чистим. Однак не всі заявлені виробником функції вона виконує настільки ж добре.

  Недоліки

  Парова швабра H2O MOP X5 за відгуками жінок, зроблена з недорогого і не зовсім якісного пластику, що при необережному поводженні може призвести до руйнування корпусу. При очищенні поверхонь під диванами і ліжками слід акуратно і уважно заводити швабру під меблі.
  Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню
  При використанні парової швабри для миття вікон слід стежити за тим, наскільки добре закритий резервуар з водою. Деякі господині відзначають, що окріп з резервуара може капати, є ймовірність отримати опік і інші неприємні наслідки. Не всі щітки, які входять в комплект парової швабри H2O MOP X5 за відгуками, виконані з якісного матеріалу. Після декількох використань щітки для очищення сантехніки щетина починає згинатися і вилазити. Після повного загинання ворсинок прибирання з допомогою щітки стає неможливою.

  Переваги швабри

  Незважаючи на велику кількість негативних відгуків про парової швабри H2O MOP X5 вона має низку переваг, які приваблюють величезну кількість жінок. Кожен товар має право на існування, і на нього знайдеться свій покупець. Адже деякі жінки вважають, що даний товар є незамінним помічником під час прибирання будинку або квартири.
  Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню
  Перша і головна перевага парової швабри H2O MOP X5 за відгуками покупців, у тому, що вона добре справляється зі своїм головним завданням - очищення підлоги. Вона без додаткових хімічних засобів відмінно очищає будь-які поверхні і не сприяє їх пошкодження. На підлогах не залишається розлучень, досить волога швидко випаровується.
  Шваброю можна з легкістю відпарити одяг і будь-які вироби з текстилю за допомогою спеціальної насадки. Жінки кажуть, що інструкція до парової швабри H 2 O MOP X5 досить докладно описує правила використання швабри для відпарювання текстилю. Це дозволяє дівчатам і жінкам відпарювати гардини та штори, які вже висять на вікнах. Це сприяє тому, що текстиль буде ідеально випрасуваний і не буде мати заломів, які бувають при використанні традиційного праски. Наступна перевага парової швабри H2O MOP X5 - ціна (2500 руб.). Швабру можна придбати в будь-якому мережевому магазині техніки і електроніки, а також замовити по інтернету з швидкою доставкою додому. Швабра хорошої якості дозволяє родині заощаджувати бюджет у кілька разів, адже зникає необхідність у покупці хімічних засобів для очищення підлог.
  Парова швабра H2O MOP X5: відгуки, інструкція по застосуванню
  Швабра добре справляється з очищенням підлоги від шерсті домашніх тварин, яка не забиває резервуар і не псує гаджет. Дівчата у відгуках про парової швабри H2O MOP X5 стверджують, що вона дійсно дезінфікує поверхні і видаляє велика кількість мікробів, що необхідно для будинку, в якому проживають маленькі діти і тварини.

  Висновок

  Велику кількість переваг схиляє покупців купувати даний товар. Проте вона є справді незамінним помічником у тому випадку, коли немає великої кількості часу на прибирання поверхонь і в будинку присутні маленькі діти. Оригінальна парова швабра H2O MOP X5 безсумнівно, ефективно очищає підлоги та дезінфікує їх. Вона справляється з головними функціями, для яких була створена, але має не дуже хорошу якість пластику.

  Популярі новини
  Загрузка...