Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників

278 0 Новини високих технологій

У наш швидкісний століття, коли велика кількість людей пересіли на машини, дуже важко буває уникнути дорожньо-транспортних пригод. Причиною цього є безліч ситуацій, починаючи з банальної поспіху, коли автолюбитель, спізнюючись куди-небудь, тисне на педаль газу в підлогу, незважаючи на всі небезпеки, які тягне така їзда, і закінчуючи звичайною неуважністю водія, коли відволікся на секунду, щоб відповісти на дзвінок телефону або помахати рукою своєї подруги або знайомої, яка йде по тротуару. А в цей момент автомобіль, який їхав попереду, різко загальмував, пропускаючи пішохода, і вийшла аварія. Але ситуації, коли винним опиняєшся сам, з власної дурості, ще не так прикрі, як ті, коли тебе нахабним чином підрізають на дорозі, і в цей момент водій просто не встигає зреагувати на небезпеку і врізається в задній бампер підрізала його автомобіля. Хто винен у цій ситуації?


Звичайно, за всіма правилами винен той, хто підрізав, але як це довести? Винуватець у цьому випадку буде все заперечувати, і крайнім виявиться той, хто знаходиться "ззаду". Той, хто в даному випадку потерпілий, виявиться ще й винуватим. Ось така несправедливість трапляється кожен день на вулицях наших міст. Як уникнути таких ситуацій, невже немає виходу з цього виру подій?

Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників

Відеореєстратори "Міо": інструкція по застосуванню

Звичайно ж, вихід є! Достатньо купити і поставити собі в автомобіль реєстратор, і можна не боятися, що станеться ситуація, коли з тебе зроблять винуватого. Реєстратори бувають різні, і багато автолюбителі просто губляться в їх різноманітті, не розуміючи, який з них краще і на що варто звертати увагу при покупці. У даній статті хотілося б розповісти про відеореєстраторах від компанії "Міо".

Реєстратори від даної компанії є відмінним рішенням для кожного автолюбителя і беззаперечним свідком на дорозі. Легкі і компактні, вони вже давно завоювали визнання автомобілістів багатьох країн.
Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників
В 2002 році компанія "Міо" вийшла на ринок електронних товарів. За цей час завоювала широке визнання своєї продукції. Фірма займається виробництвом відеореєстраторів, радарів, автомагнітол. Завдяки інноваційним розробкам, які впроваджуються у продукцію компанії, її товари користуються величезним попитом у автолюбителів різного достатку. Будь-який водій не пошкодує про свою покупку, придбавши відеореєстратор "Міо". Відгуки власників цього товару досить добре характеризують дану продукцію. Але чому ж знамениті відеореєстратори цієї компанії? Які функції у них? Давайте розглянемо деякі характеристики цієї продукції, які включені в будь-яку модель і, судячи з відгуків, важливі для покупців:
 • Датчик G-сенсор – сигналізує про ударі, дуже корисний, коли автомобіль стоїть на стоянці, а в цей момент його випадково зачепить інший автомобіль. Якщо відеореєстратор на цей момент був вимкнений, датчик удару його автоматично включить та зробить запис винуватця події.
 • Картки пам'яті – використовуються microSD, обсяг залежить від моделі.
 • На всіх моделях є вбудований акумулятор і USB-порт.
 • Запис на карту пам'яті відбувається циклічно, що дозволяє не прати всю записану інформацію з карти пам'яті вручну при заповненні, а ця операція відбувається автоматично.
 • Давайте детальніше зупинимося на продукції від компанії "Міо", моделі 330. На що варто звернути увагу?

  Відеореєстратори Mio 330

  Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників
  Реєстратор Mio 330 – цікаве рішення для автолюбителя, він зібрав в собі все потрібне для реєстраторів від компанії Mio. Що ж в ньому гарного, якими характеристиками він володіє, ми і розповімо в цьому огляді.

  Характеристики відеореєстратора Mio 330

  Найперше, що кидається в очі, коли береш відеореєстратор, – це його цікава трапецієвидна форма. Компактний і акуратний реєстратор не відволікає увагу при русі.
  Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників

  Зовнішній вид

  Даний відеореєстратор підійде навіть для самого вибагливого покупця. Добре продуманий, всі функції знаходяться під рукою:
 • На лицьовій стороні відеореєстратора знаходиться об'єктив. Тут же розташований і динамік для запису звуку.
 • На протилежній стороні розміщений сенсорний рідкокристалічний дисплей.
 • З правої торцевої сторони розташована кнопка для включення/виключення відеореєстратора і гніздо для карти пам'яті розміром до 128 Gb.
 • На лівій бічній стороні розташований вхід mini-USB і відео, аудіовихід.
 • Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників
  Захист від перезапису файлу здійснюється при натисканні піктограми на дисплеї. Відеореєстратор Mio-MiVue330 кріпиться за класичною схемою на передньому склі. Кронштейн кріплення можна обертати навколо своєї осі на 360°.

  Технічні характеристики

  Відеореєстратор MioMiVue-330 володіє наступними особливостями:
 • Проводить зйомку у форматі Full HD.
 • Розміри: 51 x 622 x 369 (мм).
 • Широкий огляд у 130° дозволяє записувати всі моменти, що відбуваються на дорозі.
 • Записувана швидкість становить 30 к/с.
 • Функція WDR за рахунок динамічного розширення діапазону проводить боротьбу з засветами.
 • GPS-технологія вбудована в реєстратор у вигляді GPS/GLONASS, інформує автолюбителів про камери контролю на дорозі і дає можливість уникнути порушення. Що, судячи з відгуків, дуже важливо для водіїв. Цей модуль входить в комплектацію як 330 так і інших відеореєстраторів цієї серії.
 • Wi-Fi дозволяє контролювати все записане на карту пам'яті відеореєстратора, не виймаючи її звідти.
 • Модуль Bluetooth дозволяє підключити свій смартфон до відеореєстратора і виводити всі повідомлення на його дисплей, при цьому всі повідомлення, що приходять на смартфон, будуть бачити всі, хто знаходиться в машині.
 • Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників

  Комплектація

  Комплектація при покупці відеореєстратора 330 проста:
 • кабель живлення з роз'ємом в прикурювач;
 • кронштейн кріплення реєстратора з вакуумною присоском;
 • гарантійний талон з інструкцією.
 • Додаткові функції

  У відеореєстраторові MioMiVue330 є функції, спрямовані на безпечне керування автомобілем, знайти їх можна на дисплеї реєстратора в категорії «безпечне водіння». Вам не доведеться піклуватися про те, як оновити відеореєстратор "Міо", все необхідне є в цих моделях.
  Відеореєстратори "Міо": інструкція, відгуки власників
  Що ж це за функції, давайте перерахуємо їх:
 • Функція контролю смуги, яка попереджає водія у разі виїзду зі своєї смуги.
 • Функція попередження про зіткнення оповіщає водія про перебування в небезпечній близькості, коли в разі різкого гальмування автомобіля, що йде попереду можливе зіткнення.
 • Функція включення фар говорить автолюбителю голосовим повідомленням про необхідність включити фари.
 • Функція зупинки і руху звуковим повідомленням інформує автолюбителя, коли стоїть попереду автомобіль починає свій рух. Дана функція може бути актуальна при тривалому стоянні в пробці.
 • Отже, на закінчення статті підіб'ємо підсумок. Відеореєстратор "Міо 330", завдяки своїм технічним характеристикам і додаткових функцій, займає лідируючі позиції в цій категорії.

  Популярі новини
  Загрузка...