Що таке секретні коди «Самсунг»

295 0 Новини високих технологій

Секретні коди «Самсунгах» не потрібні більшості пересічних користувачів, вони призначені в основному для інженерів і розробників. Їм доводиться працювати з такою інформацією про гаджеті, яка не міститься в документації або в онлайн-мануалах на сайті. Також її можна уточнити у консультанта сервісного центру. Деякі з них доступні в налаштуваннях телефону, решта – за допомогою введення деяких чисел на клавіатурі. Секретні коди «Самсунг» являють собою послідовність чисел. Зазвичай починаються зі знака тонального набору – зірочки, закінчуються також зірочкою ґратами. Між ними знаходяться числа і повторюваний введення клавіш * або #. Багато смартфони Android, в тому числі Samsung, що підтримують однакові послідовності чисел, але є й ті, що мають унікальні коди. Дізнатися, які з них доступні для даної моделі планшета або смартфона, можна з допомогою сторонніх додатків.


Нижче наведено список секретних кодів для «Самсунгов». Деякі з них підтримуються виключно останніми моделями, інші, навпаки, призначені тільки для минулих версій телефонів.

IMEI

Один з поширених параметрів, який доводиться перевіряти подібним способом – міжнародний ідентифікатор мобільного устаткування.
Що таке секретні коди «Самсунг»
Він складається з 15 цифр у десятковому поданні. Кожна модель має свій унікальний IMEI. Однак існує можливість самостійної зміни IMEI. Застосовується він в стільникових телефонах мережі GSM, WCDMA, IDEN і деяких супутникових телефонах. Відповідно, у всіх сучасних популярних телефонів є IMEI. Сьогодні цей параметр присвоюється відповідними організаціями: він допомагає фіксувати пристрою в мережі. На смартфоні його вказують в декількох місцях, що допомагає визначити, чи є даний телефон легально придбаними. Знайти IMEI можна:


 • з допомогою поєднання чисел *#06#;
 • під акумуляторною батареєю;
 • на упаковці;
 • в гарантійному талоні.
 • Один IMEI відповідає тільки за одну sim-карту. Відповідно, якщо смартфон підтримує дві сімки, то має два IMEI. Перші 8 цифр – це модель телефону, решта – серійний код.

  Статус батареї

  Смартфони в рідкісних випадках працюють більше трьох або чотирьох днів. Нерідко - не більше одного дня, в залежності від частоти використання.
  Що таке секретні коди «Самсунг»
  Статус батареї дізнатися простіше всього – інформація знаходиться на екрані у верхній або нижній частині. Магазини додатків надають величезну кількість програм для перевірки статусу батареї. З їх допомогою можна дізнатися не тільки ємність і передбачуваний час роботи смартфона, але також напругу, температуру і т. д. Цю ж інформацію легко уточнити з допомогою секретного коду «Самсунг». Це може знадобитися в тому випадку, якщо існує ймовірність невірного відображення даних. Щоб дізнатися статус батареї, необхідно ввести послідовність *#9998*228# або *#9998*246#.

  Зміна контрастності дисплея

  При зміні погоди або часу доби для більш зручного використання смартфона доводиться змінювати яскравість і контрастність дисплея. Це здійснюється в налаштуваннях меню у відповідних розділах.
  Що таке секретні коди «Самсунг»
  Зміна цих параметрів впливає на швидкість повної розрядки телефону. Приміром, щоб продовжити час роботи гаджета, користувач може знизити насиченість. Якщо немає бажання копирсатися в конфігураціях гаджета, можна скористатися секретним кодом. Для «Самсунга Галаксі» він виглядає так: *#9998*523#.

  Ємність sim-карти

  Розуміння того, наскільки містка використовувана sim-карта, вже неактуально. Контакти телефонної книги містяться в «хмарах», пам'яті телефону і т. д.
  Що таке секретні коди «Самсунг»
  Sim-карта застосовується безпосередньо в мережах GSM. Існують інші карти, візуально нагадують сімку. Вони застосовуються в мережах UMTS (USIM-картка), CDMA (R-UIM). Основна мета сімки – зберігання даних про абонентів, з якими користувач смартфона підтримує зв'язок. Вона зберігає:
 • телефонну книжку;
 • список телефонних дзвінків;
 • SMS.
 • Сімки постійно зменшуються. На даний момент найменшу площу має nano-SIM, вона з'явилася 2012 році. Наступною за величиною є micro-SIM (3FF), потім – mini-SIM (2FF). Найбільшими є повнорозмірні сім-карти 1FF. Сучасні сімки розроблені за єдиними стандартами. Вони розраховані не більше ніж на 200 контактних номерів, в залежності від моделі телефону. Дізнатися ємність сімки можна з допомогою секретного коду для телефонів «Самсунг» *#9998*746#.

  Тест вібродзвінка

  Коли власник гаджета ще не звик до особливостей смартфона або є тимчасовим користувачем, протестувати вібродзвінок можна з допомогою секретного коду. Для «Самсунга» GT-i8350 hka він такий: *#9998*842#.
  Що таке секретні коди «Самсунг»
  Це допоможе запам'ятати тип вібрації і вчасно зреагувати на вхідний дзвінок, коли телефон знаходиться в тихому режимі.

  Версія ЗА

  Дані про версію програмного забезпечення теж можна дізнатися за допомогою секретного коду. Для «Самсунга Галаксі С4» вводимо таку комбінацію: *#9999# або *#0837#. Цей спосіб працює однаково на всіх моделях «Самсунга». Він може знадобитися при перепрошиванню гаджета або пошуку потрібного програмного забезпечення.

  Серійні параметри

  Кожен мобільний пристрій володіє унікальним серійним номером.
  Що таке секретні коди «Самсунг»
  Його значення є стримуючим фактором для крадіжки, адже за серійним номером можна розпізнати пристрій. Тобто мобільний пристрій має не тільки унікальний IMEI, але і серійний номер. В деяких смартфонах ці параметри можна змінювати. Наприклад, через *0001*s*f*t#.

  Скидання налаштувань

  При підготовці до перепродажу або дарування телефону зазвичай видаляють всі дані: фотографії, треки, програмне забезпечення, контакти. Це легко зробити: у меню знаходиться спеціальний розділ «Скинути до заводських налаштувань». Для цього потрібен деякий час (як правило, 15 хвилин) після чого телефон буде містити тільки інформацію, налаштовану перед виходом у продаж. Це ж здійснюється з допомогою серійного коду *2767*2878#. Важливо звернути увагу: спосіб не допоможе розблокувати телефон у разі втрати пін-коду.

  Популярі новини
  Загрузка...