Новини високих технологій
» » Країна-виробник Samsung: на що впливає цей запис

Країна-виробник Samsung: на що впливає цей запис

25-09-2017, 15:50
3 515
Більшості користувачів цікаво, в якій країні вироблений Samsung. Головна родзинка методу, який буде детально описано далі, полягає в тому, що будь-який користувач зможе перевірити країну походження будь-якого Android смартфона, а не тільки Android смартфона Samsung. Samsung почали своє перше виробництво в Індії, відкривши перший завод в Нойда, Уттар Прадеш, недалеко від Нью-Делі, в 1997 році. Цей сучасний комплекс сьогодні є базовою площадкою гіганта електроніки. Тут виробляються мобільні телефони, холодильники і LED-телевізори. Об'єкт в Нойде вважається лідером серед всіх дочірніх компаній Samsung в плані отримання максимальної продуктивності. Щоб допомогти краще і швидше виробляти свою продукцію в південній частині країни, Samsung відкрили другий виробничий комплекс Ченнаї, Тамілнад, в листопаді 2007 року. Сьогодні на об'єкті Шриперумбудур виробляються LED-телевізори, пральні машини, холодильники і спліт-кондиціонери.

Відображення IMEI на екрані

Щоб визначитися з виробником, спочатку варто розібратися, як вивести на екран номер IMEI вашого смартфона. Унікальний ідентифікатор будь-якого гаджета, який неможливо підмінити або підробити.
Щоб вивести ці цифри на екран, необхідно набрати комбінацію *#06#. Далі перед вами з'явиться один або два номери IMEI, в залежності від того, скільки слотів для SIM-карт встановлено в смартфоні. Крім того, буде виведений і унікальний серійний номер смартфона Samsung. Також номер IMEI і серійний номер можна подивитися, якщо модель вашого телефону оснащена знімним акумулятором. Для цього пристрій необхідно вимкнути, зняти акумулятор, і в його відсіку буде наклейка з цими даними Samsung.
Яка країна виробник того чи іншого смартфона? Це питання хвилює велику кількість користувачів. І не дивно. Адже багато можуть взагалі не знати, що країна-виробник Samsung може відрізнятися. Так, раніше вважалося, що всі смартфони цього бренду збираються в Китаї, але це не вірно.

Що означають символи IMEI

Після того, як ви вивели інформацію IMEI на екран, необхідно розібратися, що ж вона означає. На екрані смартфона інформація буде виглядати приблизно так: Samsung ww70k62108wd ua. Країна-виробник при цьому у відкритому вигляді не відображається.

До речі, керівництво Samsung стверджує, що якість їх продукції незмінно висока, незалежно від того, яка країна виробляє її. Повертаючись до розшифровки IMEI, будуть цікавити його 7-й і 8-й символ. Саме вони і містять інформацію про країну походження конкретного смартфона Galaxy.

Розшифровка по країнам

Нижче вказані всі доступні коди, які пояснюють, в якій країні був зроблений конкретний гаджет: Цифри 05 або 50 вказують на те, що смартфон Galaxy виробляється в Бразилії чи США. Число 08 або 80 означає, що ваш Galaxy був зроблений в Німеччині. Цифри 00 вказують на те, що він виготовлений у країні, де і був куплений. Цифри 01 або 10 означають, що Galaxy виготовляється у Фінляндії. Номери 02 або 20 демонструють, що він зібраний в ОАЕ або в Індії. Цифри 03 або 30 означає, що ваш телефон зроблений в Китаї. Цифри 04 або 40 також вказують на те, що гаджет зібраний у Піднебесній. Номери 06 або 60 вказують, що смартфон Galaxy був проведений в Гонконгу, Китаї або Мексиці. Число 13 демонструє, що його виробили в Азербайджані. Повторимося, що країна-виробник Samsung не впливає на якість конкретного пристрою. Швидше, це особисті уподобання користувачів. Але, за численними опитуваннями стає очевидно, що користувачі все ж краще шукати смартфони, вироблені в Індії. Якщо ж у рядку IMEI на місці 6-го і 7-го символів вказані цифри не зі списку вище, значить смартфон був проведений у В'єтнамі на заводі-партнері. Це, на жаль, не самий кращий вибір, так як в апараті можуть використовуватися деякі комплектуючі заводу-партнера, а не від Samsung.

Альтернативний метод

Якщо ви не хочете з'ясовувати країну-виробника Samsung за кодом IMEI, то це можна зробити за допомогою стороннього програмного забезпечення. Наприклад, можна встановити на смартфон програму Phone Info Samsung. Вона виведе інформацію про те, яка країна - виробник Samsung, на головний екран.
Назване додаток має дуже простий інтерфейс. Воно просто відображає всю інформацію, яку він може отримати з пристрою. Сюди входить і те, як дізнатися про країну-виробника телефону Samsung. У верхній частині цього списку є розділ "Загальна інформація", що містить відомості про країну походження пристрою, дату виробництва, а також стан лічильника Knox.
Цікаво по темі
Як перевірити IMEI на Samsung і для чого він потрібен?
Як перевірити IMEI на Samsung і для чого він потрібен?
Що таке IMEI і як його правильно перевірити? Способи перевірки і навіщо це потрібно. Що робити, якщо вкрали телефон, і як серійний номер допоможе в
Як дізнатися про країну-виробника за IMEI телефону iPhone, "Самсунг", "Нокіа"?
Як дізнатися про країну-виробника за IMEI телефону iPhone, "Самсунг", "Нокіа"?
Що приховує IMEI-номер, де його знайти. Що означає "май" старого і нового зразка. Таблиця з елементами IMEI, шифруючими країну збірки. Альтернативні
Коротко про компанію Samsung: історія, досягнення, країна-виробник Samsung
Коротко про компанію Samsung: історія, досягнення, країна-виробник Samsung
Всі користуються мобільними пристроями, телевізорами, різної побутової технікою: мікрохвильовими пічками, холодильниками, пральними машинами. І якщо
"Самсунг": виробник та його продукція
"Самсунг": виробник та його продукція
У магазинах техніки та електроніки можна зустріти велику кількість різноманітних телефонів. Популярною є марка "Самсунг".