Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей

281 0 Новини високих технологій

Автомобільні колонки — це гарантія того, що поїздка буде приємною. Улюблена музика може заграти по-новому з якісної акустичної системою. Також улюблені музичні композиції значно скоротять час у дорозі. Якісна акустична техніка незамінна в тому випадку, якщо людина проводить велику кількість часу в автомобілі.

Основні переваги

Фахівці не рекомендують ігнорувати баси з передніх динаміків. Фронтальна акустика повинна відтворювати якісний бас, незалежно від того, як добре працює тилова акустика і сабвуфер. Звук всій системі акустики в автомобілі дають динаміки фронту. Тому від фронтальних колонок буде залежати чистота і відтворення звуку. В ідеалі передні динаміки і сабвуфер краще купувати з дорогої серії.


Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей
Що стосується тилових колонок, то на них можна заощадити. Вибираючи акустику, слід звертати увагу на опір. Даний показник для автомагнітоли не повинен бути менш 3 Ом. Для зовнішніх підсилювачів показник не має великого значення. Для дифузора акустики "Фокал" використовується пресований картон з ВДО-просоченням. М'яка гума застосовується для підвісу.

Якість звуку

Система має зовнішній кросовер, що є відмінною ознакою якісної акустики. Однак це позначається на загальному коефіцієнті затухання. Якщо акустика працює на зовнішньому підсилювачі, це не позначиться на якості звуку. Наявність зовнішнього кросовера негативно позначається лише на динаміках, працюючих безпосередньо від ГУ.
Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей
Акустика Focal відгуки від користувачів отримує хвалебні, оскільки колонки видають якісний звук, володіють високою потужністю і чутливістю.

Особливості акустичної системи

"Фокал" займає лідируюче положення на ринку, тому заслужено користується широким попитом. Однак потенційним покупцям слід бути обережними, оскільки існує безліч підробок. Перед тим як зробити покупку, необхідно визначитися з тим, яка вона буде - компонентна або коаксіальна. Компонентна система складається з 2 або 3 динаміків. У акустики Focal всі динаміки розділені. Вони відтворюють різні ЧД на окремі пристрої і не заважають один одному у фізичному плані. При виготовленні компонентної акустики задіяні найбільш якісні технологічні процеси. Комплектація включає спеціальні кросовери найвищої якості. Динаміки акустики Focal для авто надають гнучкі можливості по розміщенню в салоні. Однак монтаж подібної установки складніше, ніж коаксильной.


Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей
Коаксильная акустика включає від двох і більше компонентів, орієнтованих на різні частоти. Користувачі відзначають, що систему просто монтувати, а також виділяють наявність випромінювань СЧ, ВЧ і НЧ з однієї точки. Однак автомобільна акустика Focal не дозволяє змінити кут розміщення ВЧ-динаміка. Тому даний варіант акустики може виконувати допоміжну роль для всієї аудіосистеми. Акустична установка досить проста при монтажі, що є незаперечною перевагою.

Огляд технічних параметрів

Серед основних параметрів акустики "Фокал" можна виділити наступні:
 • корпус для динаміків изгогавливается з пластику ABS, який додається певний відсоток скловолокна (характерно для недорогих моделей);
 • дифузори зроблені з склотканини чорного кольору;
 • відсутність ущільнювальних кілець;
 • рамка решітки монтується безпосередньо до нижньої частини;
 • наявність магніту середнього розміру до 84 мм;
 • звукопоглинальні кільця;
 • в твитерах передбачений зворотний купол зі сплаву алюмінію, він може повертатися навколо осі стійки, але зазвичай нахилений до осі мідбасу;
 • фільтруючий конденсатор захований всередині стійки;
 • цілісний звук, який надає можливість відчути кожен інструмент;
 • відмінна якість баса, який особливо виділяється в загальному звуці;
 • спотворення присутні в басах в робочому діапазоні;
 • висока чутливість акустики;
 • потужність складає від 100 до 200 Вт;
 • дифузор виконаний з композитного матеріалу;
 • використання параметричного кросовера.
 • Як встановити

  Зазвичай автолюбителі встановлюють акустику в штатні місця, що дозволяє зекономити кошти, час і заводський дизайн машини. Також можна встановити колонки в дверях на подіум. Таким чином, можна встановити динаміки великої глибини і діаметру. Колонки встановлюються та інші підготовлені місця, які дозволять досягти високої якості звучання і оригінального зовнішнього вигляду.
  Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей
  Перед установкою слід забезпечити рівну поверхню для кріплення. Автолюбителям буде потрібно зробити акустичну обробку дверей. Тому необхідно прибрати небажані призвуки, шумоізолювати дверей, а також створити акустичне оформлення для фронтальної акустики. Область, на яку встановлюється динамік, не повинна мати отворів. В іншому разі вам не вдасться почути якісний бас. Користувачі говорять про те, що при неправильній установці акустики неможливо поліпшити інші компоненти аудіосистеми. Фронтальна акустика формує загальне звучання аудіосистеми. Для акустики Focal характерна висока чутливість динаміків. Тому динаміки прекрасно працюють від головного пристрою і встановлення додаткового підсилювача не потрібно.

  Focal - підлогова акустика

  "Фокал" відмінно збалансована, а в звучанні присутній переконлива макродинаміка, яка необхідна для енергійних жанрів. Підлогова акустика F ocal відрізняється тембральним різноманітністю з високою детальністю. Багато користувачі відзначають зразкову роботу твітера. Особливу натуральність у виконанні даної системи знаходять дисканти. Тому користувачі можуть почути найдрібніші деталі звукової атмосфери. Басовий регістр відрізняється глибиною і прекрасної пропрацьованністю. Підлогова акустика Focal дивує об'ємом звукового простору. Користувачі рекомендують заглушати фазоинвертер поролоновою пробкою при використанні колонок разом з сабвуфером. Це дозволить позбутися від додаткових звуків.

  Резюме

  Акустика Focal протягом багатьох років демонструє грамотний підхід при вирішенні нетривіальних завдань в області звуку. Звучання акустичної системи підкуповує користувачів динамічністю, збалансованістю, виразністю і тональністю. Для акустики "Фокал" характерне багатство музичних фарб і якісний звук. Креативні технічні рішення дозволили створити унікальну акустичну систему, яка вражає об'ємним звучанням. Серед інших акустичних систем "Фокал" вирізняється високою чутливістю і великим запасом потужності.
  Акустика Focal: відгуки та огляд кращих моделей
  Виробник постійно впроваджує нові рішення для інтеграції високоякісного звуку. Високоякісні матеріали, сучасні технології є головними складовими акустичної системи "Фокал".

  Популярі новини
  Загрузка...