Бездротові сабвуфери: огляд моделей

271 0 Новини високих технологій

Сабвуфер являє собою акустичну систему з можливістю відтворення низьких звукових частот в межах 20-300 Гц. Дане обладнання використовується в домашніх умовах для підключення до домашніх кінотеатрів і саундбарам. Це дозволяє насолоджуватися чистим і якісним звучанням під час перегляду фільмів, прослуховування музики і т. д. Спочатку сабвуфери підключалися з допомогою кабелю, але в сучасних моделях використовується бездротове з'єднання.

Труднощі вибору

Якщо ви вирішили придбати сабвуфер, варто ознайомитися з видами, які можна придбати. Він буває активним і пасивним. Активні види сабвуфера зазвичай оснащені кросовером і вбудованим підсилювачем. Тому синхронізація даного устаткування з іншими акустичними пристроями в будинку відбувається з мінімальними витратами часу. Звук від активних пристроїв значно краще за якістю звучання, ніж у пристроїв пасивного плану.


Пасивний домашній сабвуфер має послідовне підключення до основних колонок і зазвичай не містить потужних підсилювачів. Головним недоліком такої апаратури є складність вибору місця для її розміщення.

Тип підключення та оформлення

За типом підключення сабвуфери поділяють на підключаються по кабелю і бездротові.
Бездротові сабвуфери: огляд моделей
Найчастіше бездротове підключення сабвуферів здійснюється по Bluetooth. Зазначимо, що у деяких моделей подібне підключення використовується не для трансляції звуку, а для управління настройками пристрою дистанційно. При цьому в таких моделей присутня дротове з'єднання. Якщо ж брати передачу звукових сигналів, то необхідно враховувати, що якість аудіо при підключенні Bluetooth вийде трохи нижче, ніж по проводах. Але відсутність під ногами кабелів і можливість вільно переміщувати сабвуфер щодо основного джерела сигналу в більшості випадків компенсують цей недолік.


Підбираючи сабвуфер для дому, зверніть увагу на його оформлення. Обладнання подібного плану умовно поділяють на фазоінверторний і закритий види:
 • Сабвуфери закритого виду мають повністю закритий корпус, динамік і вбудований підсилювач. Такий активний бездротової сабвуфер видає рівну частотну характеристику, його використовують в музичних системах.
 • Для фазоинверторных сабвуферів характерне яскраве акустичне оформлення, відтворюють вони більше частот, ніж пристрої в закритому корпусі.
 • Yamaha SRT-1500

  Саундбар з бездротовим сабвуфером для телевізора, забезпечує справжній навколишній звук у форматі 5.1.
  Бездротові сабвуфери: огляд моделей
  Елегантний корпус цієї моделі вміщує 12 динаміків:
 • 8 динаміків «звукового променя»;
 • для відтворення стереозаписів і чистої передачі діалогів - два овальних низькочастотних випромінювача;
 • два сабвуфера для передачі насичених і глибоких басів.
 • Реалістичне об'ємне звучання досягається завдяки корпусу, виготовленому з МДФ, цим і забезпечується висока якість звуку. А розташовані в центральній частині корпусу вісім променевих динаміків і бічні НЧ-динаміки створюють разом унікальний звук. Два бездротових сабвуфера відтворюють глибокі баси і забезпечують незалежний контроль звукових каналів.
  Вбудовані Wi-Fi і Bluetooth допоможуть не тільки приєднатися до сабвуфера, але й послужать для трансляції улюбленої музики на мобільний пристрій.

  Система JBL Cinema SB250

  Цей активний саундбар йде в комплекті з бездротовим сабвуфером і розроблений для сучасних телевізорів. Невелика за розмірами та елегантна система відтворює приголомшливий об'ємний звук. Підтримується можливість бездротового підключення до потужного і компактному сабвуфера, який входить до складу системи, а також є підключення до телевізора за допомогою кабелю.
  Бездротові сабвуфери: огляд моделей
  Компактна, елегантна аудіосистема з бездротовим активним сабвуфером доповнить образ вашого сучасного ультратонкого екрану і забезпечить при цьому об'ємне, насичене звучання, набагато перевершує звучання вбудованих телевізійних динаміків. Система дозволить отримати домашній кінотеатр, який працює за принципом «підключив і готово», а з технологією ARC можна з'єднати одним кабелем телевізор з Cinema SB250. Пристрій легко налаштовується на функції дистанційного пульта телевізора, що дозволить управляти всім домашнім кінотеатром однією рукою. Технологія JBL SoundShift дозволить одночасно відтворювати звук і від бездротового джерела, і від телевізора.

  PolkAudioSignaS1 Soundbar

  При розмірах корпусу саундбара 89 х 5 см він легко може перекрити ІЧ-приймач, розташований на передній панелі телевізора, якщо він встановлений перед ним на одній полиці. Фронтальна панель системи затягнута тканиною, за якою приховані два 1-дюймових твітера і два НЧ-динаміка діаметром 44 дюйма. Нагорі корпусу колонки розташовані кнопки управління - для з'єднання по Bluetooth бездротового сабвуфера, регулювання гучності і перемикання входів. Пульт ДУ в комплекті цілком ергономічний, з нього легко перемикати входи і управляти всіма функціями. Інші характеристики:
  Бездротові сабвуфери: огляд моделей
 • Роз'єми і інтерфейси Bluetooth, цифровий оптичний вхід, Wi-Fi, AUX.
 • Загальна потужність звуку - 200 Вт.
 • Особливі властивості - декодер Dolby Digital, технологія VoiceAdjust, бездротовий сабвуфер.
 • Комплект поставки - саундбар, сабвуфер, документація, пульт управління.
 • Система Onkyo LS7200

  Елегантний низькопрофільний саундбарс з бездротовим сабвуфером, великим басовим динаміком, витонченим AV-ресивером HT-L05 стане чудовим подарунком для всіх любителів ґрунтовно модернізувати звучання свого ТБ.
  Бездротові сабвуфери: огляд моделей
  Ресивер системи оснащений ефективними бездротовими технологіями: від просунутої DTS Play-Fi і Bluetooth четвертої версії до AirPlay і дводіапазонного Wi-Fi, що дозволяє об'єднати в одному додатку інтерфейсу все доступне для мережеве підключення аудіо:
 • веб-радіо;
 • потокові послуги;
 • файли локальної мережі.
 • Onkyo LS7200 має чотири HDMI входу і HDMI-виходу з зворотним каналом, за допомогою яких можна приймати аудіо безпосередньо з ТБ. Управляти всім пристроєм можна як зі штатного дистанційного пульта, так і через додаток для смартфонів Onkyo Controller. Особливості:
 • підтримка Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, функції FireConnect і DTS Play-Fi;
 • підключення до ресивера через єдиний і окремий кабель бездротової сабвуфер;
 • саундбар з вісьмома динаміками;
 • автокалібровка AccuEQ, 4 Х HDMI.
 • Sony HT-CT390

  При перегляді улюбленого фільму ви зможете відчути себе в епіцентрі звукової сцени завдяки цьому саундбару. Розробниками було приділено особливу увагу двом динамікам, мають можливість відтворення на всьому частотному діапазоні збалансованого звуку. Вбудований бездротовий сабвуфер Sony забезпечив більш «соковите звучання басів - динамічна сцена фільму або будь-спецефект сприймаються максимально реалістично.
  Бездротові сабвуфери: огляд моделей
  Потокова бездротова передача аудіо і улюблених треків можлива з різних додатків по Bluetooth практично з будь-яким смартфоном або планшетом. Особливості: легкість підключення Bluetooth 4.0 три універсальних режиму налаштувань - фільм, 3D і новини, після 10 хвилин простою перехід в режим очікування, можливість кріплення на стіну, ефект об'ємного звуку 3D.

  Популярі новини
  Загрузка...