Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

459 0 Новини високих технологій

Міні-байки - найпопулярніші у всьому світі різновиди мототранспорту. Одним з перших виробляти подібну техніку почав японський концерн Suzuki, представив світовій громадськості скутер Suzuki Street Magic. Міні-байк - стандартний за характеристиками. Він відрізняється надійністю і якісною зборкою. Модель отримала вельми поширений серед японських скутерів двотактний двигун потужністю 72 кінських сили, що йде в парі з автоматичною трансмісією. Дизайн мотоцикла універсальний і залишається актуальним донині. Потужний і динамічний двигун забезпечує чудову маневреність і прохідність.

Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

Історія моделі

Японський концерн Suzuki представив перше покоління Suzuki Street Magic у 1996 році. Популярність не тільки в Японії, але і в країнах Європи міні-байк заслужив, завдяки мотоциклетної рамі підвищеної жорсткості, потужному двотактних двигунів, автоматичної трансмісії і паливного баку об'ємом 62 літра, який визначив його подальшу долю. У тому ж році виробник випустив оновлену версію - Suzuki Street Magic 50 технічні характеристики якої були значно доопрацьовані інженерами компанії. Напрямні труби передньої вилки були збільшені до 32 міліметрів, двигун отримав нову випускну систему, штамповані колеса змінилися литими. Друга генерація міні-байка - Suzuki Street Magic II - була випущена в 1997 році. Скутер створювався на базі Street Magic 50 і отримав оптику оригінального дизайну, дискові гальмівні механізми і піднятий кермо. Естетичний дизайн з плавними лініями є не єдиним достоїнством скутера: шини, оснащені грунтозацепами, дозволяють їздити не тільки по шосе, але і по грунтових дорогах.


Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

Технічні характеристики Suzuki Street Magic

Ходова частина і основні елементи конструкції були запозичені у стандартних японських скутерів. Обсяг паливного бака скутера становить 62 літра, що викликає нарікання у мотолюбителів. Комплектується Street Magic Suzuki двигуном об'ємом 49 кубічних сантиметрів. Система повітряного охолодження, радіатор і деякі інші комплектуючі силової установки запозичені у класичних скутерів Suzuki, завдяки чому вдалося знизити вартість моделі, зберігши чудові ходові якості. На відміну від звичайних міні-байків, скутер Suzuki володіє великою прохідністю і більш пристосований до грунтових дорогах. Від повноцінних мотоциклів скутер отримав переднє розташування паливного бака. Багажник у моделі відсутня, сидіння вузьке, витягнуте і призначене тільки для водія. Гамма відтінків кузова багата і включає як бордовий, так і сріблястий кольори.

Дизайн минибайка

Визначити категорію, до якої відноситься Magic Street, за зовнішнім виглядом вкрай складно: технічні характеристики Suzuki Street Magic відповідають скутеру, дизайн поєднує риси байка і мотоцикла. Унікальний дизайн підкреслюється стильною оптикою, литими колісними дисками, поворотниками оригінальної форми, широкими колесами і передньою вилкою. Скутери зазвичай оснащуються довгими сидіннями, однак Suzuki Street Magic подібним не має: посадкове місце розраховане тільки на водія.
Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

Можливості тюнінга

Перша модифікація міні-байка Suzuki була представлена в 1996 році і отримала світову популярність після виходу на ринки інших країн. В Європу скутер поставлявся з дещо іншими параметрами, ніж модель для країн Азії: потужність і об'єм двигуна були значно зменшені, що, втім, не заважає ентузіастам тюнінгувати Suzuki. Обсяг силового агрегату за бажанням можна збільшити до 70 кубічних сантиметрів, встановити нову вихлопну систему і комутатор запалювання. Мотолюбителі змінюють основні деталі минибайка на аналогічні запчастини японського виробництва. Встановлення оригінальних деталей дозволяє збільшити максимальну швидкість Suzuki Street Magic до 70 км/год, в той час як європейські моделі можуть розганятися до 55 км/год.
Зовнішній тюнінг скутера практично ніколи не проводять, оскільки зробити це вкрай складно. Основні зміни стосуються, як правило, технічної сторони минибайка:
 • встановлюється новий комутатор, що підвищує число оборотів до 10 тисяч в хвилину;
 • заміна шестерень заднього редуктора;
 • установка нових роликів і варіатора.
 • Подібний тюнінг проводиться з метою поліпшення експлуатації нового двигуна об'ємом 70 кубів. Простіше кажучи, установка покращеного мотора вимагає заміни комплектуючих всієї системи.
  Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

  Вартість скутера японського

  Класичні моделі скутерів японського концерну Suzuki значно дешевше міні-байка Street Magic, але його відмінна якість і прохідність повністю виправдовують його ціну. На сьогоднішній день байки пропонуються тільки на вторинному ринку в старому вигляді, однак скутер можна придбати в тюнингованной версії і хорошому стані за 30-45 тисяч рублів. За всі роки випуску було продано багато моделей минибайка, завдяки чому на ринках можна з легкістю відшукати запасні деталі та комплектуючі до скутеру. Багато запчастини продаються в спеціалізованих зарубіжних інтернет-магазинах. Скутер невибагливий в обслуговуванні і не вимагає великих капіталовкладень в експлуатацію і ремонт, а заміна та встановлення нових деталей може здійснюватися власними силами власника без звернення до мотосервисы.
  Скутер Suzuki Street Magic: опис, історія моделі, технічні характеристики

  Переваги скутера

  Вони полягають в наступному:
 • актуальний і унікальний дизайн;
 • просте та недороге обслуговування;
 • зручна і комфортна посадка;
 • японське якість зборки;
 • динамічність і маневреність;
 • оптимальний варіант для початківця мотоцикліста.
 • Недоліки минибайка

  Серед них:
 • відсутність бардачка;
 • складність у пошуку деяких деталей;
 • недостатньо ефективні задні гальма.
 • Незважаючи на деякі мінуси, цей скутер зручний в управлінні і коштує недорого.

  Популярі новини
  Загрузка...