Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

234 0 Новини високих технологій

Смартфони від компанії Samsung в сучасному світі вважаються одними з кращих, адже протягом довгого часу виробник намагався випускати якісні, всебічно продумані пристрою. Однак, для того щоб зайняти лідируючі позиції, потрібен був стартовий ривок. Ним стала лінійка пристроїв під назвою galaxy S2 характеристики яких свого час вважалися топовими. Давайте детально розглянемо дві основні моделі, що входять в цю лінійку, а також деякі додаткові аксесуари. Почнемо з базового гаджета під назвою Samsung Galaxy S2.

Зовнішній вигляд і комплектація

Смартфон побачив світ у далекому 2011 році і відразу ж привернув увагу громадськості. Компанія навіть зіткнулася з проблемою дефіциту готової продукції, так що купити гаджет безпосередньо після виходу було проблематично. У стандартний комплект поставки були включені не тільки зарядний пристрій, USB-кабель, сам смартфон і акумулятор до нього, але і фірмова провідна гарнітура з досить якісним звучанням. Це дозволяло звести необхідність придбання додаткових аксесуарів до мінімуму. Таким чином, покупець міг лише потурбуватися покупкою захисного чохла, на цьому витрати закінчувалися.


Зовні смартфон Samsung Galaxy S2 Prime, характеристики якого ми розглянемо трохи пізніше, виглядав стильно і привабливо. Це класичний моноблок з порівняно компактними розмірами, адже на ньому застосовується дисплей з діагоналлю всього 43 дюйма. У нижній частині екрана розташовується фірмова відмітна риса "самсунговских" апаратів — невелика фізична кнопка, яка дозволяє повернутися на головний екран з будь-якого додатку. Серед фізичних елементів управління також кнопки блокування і гучності, розташовані на різних бічних гранях пристрою. Задня кришка знімна і має досить великий виріз, в якому розміщується камера і світлодіодний спалах. Для зручності використання гніздо USB розмістили в нижній частині смартфона, а роз'єм 35 — у верхній. Корпус отримав квадратні строгі обриси, що зробило його більш привабливим у порівнянні з попередньою моделлю.


Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Дисплей

Основною причиною дефіциту цієї моделі на ринку став дисплей, виконаний за інноваційною технологією Super AMOLED. На той момент його виробництво було не так розвинене, як сьогодні, тому випускався він в дуже скромних кількостях. Популярність моделі була настільки великою, що виробничих потужностей просто не вистачало. В результаті керівництвом компанії було прийнято рішення проводити паралельно дві моделі з однаковими характеристиками, але різними дисплеями. Модель i9003 в якій застосовувалася стандартна TFT-матриця, мала більш низьку вартість, однак користувалася популярністю. Основною особливістю Super AMOLED - дисплеїв є гарна передача кольору і запас яскравості, якого достатньо для комфортного користування пристроєм на сонці. Крім того, такі дисплеї споживають менше енергії в процесі роботи, що позитивно впливає на технічні характеристики Samsung Galaxy S2 GT-I9100 щодо автономності.
Роздільна здатність дисплея становить 800*480 пікселів. За сучасними мірками це не так вже й багато, однак таких показників цілком достатньо, щоб на дисплеї з діагоналлю 43 дюйма не помічати пікселів при повсякденному використанні. Користувачі, які експлуатували смартфон і аналізували дисплейні характеристики Samsung S29100 протягом декількох років, часто помічають, що до дисплея ніколи не виникало претензій.

Автономність і акумулятор

Виробник порахував, що для оптимального збереження зовнішнього вигляду і зменшення товщини корпусу можна використовувати акумулятор ємністю 1650 маг. Для сучасних смартфонів цього було б відверто мало, проте дана модель не має занадто вимогливим залізом і економічним дисплеєм. У результаті навіть при роботі в мережах третього покоління заряду акумулятора вистачає, щоб без праці прожити цілий день, не подзаряжаясь. При цьому користувач може продовжувати як зазвичай переписуватися в месенджерах, серфити інтернет та розмовляти по голосового зв'язку. Само собою, все в розумних межах, але для середньостатистичного обивателя цього вистачає з головою. Так, якщо говорити мовою цифр, то розмовляти можна безперервно протягом майже 7 годин. А якщо телефон залишити в режимі очікування і не торкати, то він проживе без заряджання близько 12 днів. При цьому для того, щоб повністю відновити запас енергії, потрібно менше 3 годин часу. Отже, у смартфона Samsung Galaxy S2 характеристики автономності не можна назвати ідеальними, але вони цілком прийнятні для рядового користувача.
Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Комунікації і бездротові можливості

Апарат обладнаний різноманітними модулями, які дозволяють йому зв'язуватися як з комп'ютером, так і з іншими гаджетами і периферійними пристроями. Самим поширеним варіантом в ті часи, коли він випускався, був Bluetooth. Модуль версії 3.0 дозволяє без проблем підключати одночасно кілька пристроїв, наприклад бездротову стереогарнітуру, фітнес-трекер і Samsung Gear S2 Classic. Характеристики швидкості передачі даних при цьому не зменшувалися, просто робота з кожним з пристроїв велася послідовно. Варто відзначити, що якщо передача файлів проводилася між двома однаковими пристроями, то для прискорення цієї процедури задіювався Wi-Fi-модуль, і швидкість зростала до значних 24 Мбіт/сек. Це дозволяє обмінюватися не тільки дрібними файлами зразок фотографій, але і пересилати відеоролики або архіви з даними. При підключенні до комп'ютера за допомогою USB пристрій запропонує вибрати один з трьох варіантів з'єднання, який слід використовувати в поточний момент. Два з них абсолютно стандартні — це підключення в якості мультимедійного пристрою і в якості простого накопичувача пам'яті (в даному режимі відкривається прямий доступ до встановленої карти пам'яті стандарту microSD). А ось третій відрізняється, оскільки є фірмовою «фішкою», своєрідною характеристикою телефону Samsung S2. Він призначений для синхронізації з програмою Samsung Kies, яка може зберігати всі дані з пристрою, включаючи номери телефонів, SMS-повідомлення і багато іншого. На той момент синхронізація з сервісами Google була не так розвинена, і подібний підхід був корисний тим, хто переживав про втрати цінних даних у разі крадіжки апарату або його несправності.

Особливо варто відзначити наявність NFC-модуля, який не встановлюють дешеві пристрої. З його допомогою можна управляти багатьма гаджетами, а телефон здатний замінити вам кілька карток, що використовуються в повсякденному життя. З введенням транспортних карт технологія стала затребуваною як ніколи. Так і банківські програми дозволяють платити за допомогою смартфонів, що мають цю функцію "на борту". Характеристики Samsung S216 Gb дозволяють користуватися усім цим набором полегшують життя функцій у повній мірі.

Стандарти мобільного зв'язку

Для тих, хто живе у великих містах, важливим є наявність підтримки сучасних протоколів зв'язку. Це актуально, оскільки деякі оператори взагалі не надають послуг у звичному 2G-діапазоні. При розробці цього смартфона виробник передбачив подібні сценарії, тому він, згідно з офіційними технічними характеристиками Samsung Galaxy S2 GT-I9100 підтримує всі сучасні частоти 3G-зв'язку, використовувані російськими і європейськими операторами. У користувача не виникне проблем, якщо йому потрібний швидкісний доступ до інтернету в будь-якому місці, де є покриття оператора. А якість дзвінків завжди буде на висоті, оскільки в 3G-мережах канал для зв'язку зазвичай передає звук точніше і якісніше, і створюється враження, що співрозмовник знаходиться прямо поруч з тобою.
Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Пам'ять і можливості її розширення

Для свого часу смартфон мав воістину безмежним сховищем. Навіть у базовій версії в ньому був встановлений чіп на 16 Гб енергонезалежній пам'яті, чого з головою вистачало для зберігання не тільки потрібних програм, але і непоганий аудіо-бібліотеки і навіть декількох фільмів. Якщо ж цього було мало, користувач міг без проблем збільшити характеристики Samsung S2 встановивши карту розширення пам'яті стандарту microSD ємністю до 32 Гб. Для порівняння, у той час ще не випускалися iPhone з вбудованим накопичувачем всього на 8 Гб, з яких половина була зайнята системою, а слот для розширення не передбачався. У випадку ж з розглянутою моделлю, операційна система займає всього 2 Гб, все інше місце віддано в безроздільне користування власнику.

«Залізні» характеристики

У всьому цьому не було б сенсу, якби телефон низкопроизводительным. Саме тому виробник постарався зробити його максимально швидким, наскільки це було можливо, давши Samsung S2 характеристики, які можна порівняти навіть з деякими сучасними бюджетними моделями. Так, серцем пристрою став процесор власної розробки під назвою Exynos 4210. Він володів двома ядрами, кожне з яких здатне працювати з частотою 12 ГГц. Цього більш ніж достатньо для виконання всіх основних завдань. Якщо врахувати, що спочатку пристрій поставлялося з Android версії 2.3 "на борту", то можна тільки уявити, як «літала» на ньому ця прошивка. Працює процесор в парі з 1 Гб оперативної пам'яті. Цього дійсно багато, адже оболонка споживає не більше 200 Мб, а все інше простір може бути задіяно додатковими програмами у міру потреби. Це дало можливість запускати досить важкі ігри без «гальм», і взагалі, вивело гаджет у списку топових і найпоширеніших моделей. Навіть сьогодні можна знайти велику кількість людей, які продовжують ним користуватися, незважаючи на досить поважний вік, так як характеристик Samsun Galaxy S2 Plus GT-19105 вистачає для виконання їх повсякденних завдань.
Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Камери і якість фото

Samsung не поскупилися на якісний модуль, і в результаті користувачі отримали можливість робити гарні знімки практично в будь-яких умовах. Мова йде про модуль, розроблений спеціально для цієї моделі. В поєднанні з шикарній оптикою він здатний обійти багато сучасні бюджетники по передачі кольору і збереження деталей. Має він роздільною здатністю 8 мегапікселів, причому це реальне, а не интерполированное значення. При слабкому освітленні є можливість задіяти потужну світлодіодний спалах. Само собою, на великій відстані вона навряд чи допоможе, однак у зйомці близько розташованих об'єктів її заслуги складно переоцінити. Завдяки таким характеристикам, Samsung S2 Plus здатна робити якісні фотографії, які виходять різкими і чіткими, а автоматичне фокусування практично ніколи не промахується. Алгоритми постобробки також на висоті. Камера є універсальним рішенням, що дозволяє задіювати базову макрозйомку, і створювати панорамні зображення. При необхідності можна скористатися цифровим збільшенням, кратність якого дорівнює чотирьом, але при цьому варто пам'ятати, що якість знімка може помітно знизитися. Апарат здатний записувати відео з FullHD-дозволом і частотою 30 кадрів одиниць у секунду. Однак користувачі відзначають, що при зйомці динамічних сцен краще використовувати попередній варіант якості, з роздільною здатністю 1280*720 оскільки в іншому випадку кадри можуть характеризуватися невеликими ривками, що негативно позначиться на комфорті перегляду. Швидше за все, це пов'язано з тим, що технічних характеристик Samsung Galaxy S2 Plus не зовсім вистачає на потокову обробку відео такої якості. Фронтальна камера також досить непогана. Хоча її основне призначення — це відеодзвінки, вона здатна без зусиль робити непогані селфи з роздільною здатністю 2 мегапікселя, а також знімати відеоролики в якості 640*480.
Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Оновлення моделі

Успіх класичної «Галактики» другого покоління був настільки великий, що в певний момент був запланований її перезапуск. У результаті В 2013 році в світ вийшов гаджет, практично повністю повторює її зовнішній вигляд, однак з принципово іншими характеристиками. Samsung S2 Plus отримав новий синій колір, оновились матеріали, з яких виготовлявся корпус. Камера, акумулятор і дисплей залишилися колишніми, однак «залізо» стало більш продуктивним. Найсуттєвішою відмінністю є застосування процесора Broadcom BC28155. Хоча він володіє тими ж двома ядрами з частотою 12 ГГц на кожне з них, в плані графіки він виявився значно спритніше. Справа тут в застосуванні графічної підсистеми Broadcom VideoCore IV. Саме вона дозволила отримати необхідну плавність у роботі нової прошивки Android 4.1 з якою цей гаджет поставлявся на ринок. Проте в деяких питаннях характеристики "Samsung S2 Плюс" погіршилися. Якщо старший варіант мав чіпами пам'яті на 16 і навіть 32 гігабайти, то тут виробник явно заощадив, обладнавши смартфон всього 8 гігабайтами енергонезалежній пам'яті. Втім, покращилася підтримка карт формату microSD, гаджет підтримує більш важкі 64-гігабайтні «флешки».
Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

Позитивні відгуки користувачів про моделі

Так як варіанти 2011 і 2013 роки практично ідентичні, то й відгуки про характеристики Samsung Galaxy S2 Plus також дуже схожі зі старою моделлю. Саме тому їх можна об'єднати разом. Серед основних позитивних моментів користувачі найчастіше відзначають наступні:
 • Хороша «живучість». Зручний корпус, який не дає упустити телефон, і міцне скло зробили апарат стійким до пошкоджень, неминучим в повсякденному використанні. При наявності хоча б якогось захисного чохла розбити його досить складно.
 • Зручна діагональ дисплея. Багато користувачів не хочуть міняти смартфон на більш нову модель, оскільки більшість з них мають дисплеєм з діагоналлю 5 і більше дюймів. Однак саме 43 дюйма — це та золота середина, яка оптимально підходить будь-якому користувачеві, будь то хлопець чи дівчина, і дозволяє без праці дотягнутися до верхніх кутів однією рукою.
 • Хороша підтримка від виробника. Гаджет отримував оновлення аж до 2015 року, тобто впродовж 4 років з моменту випуску. Навіть за сучасними мірками у нього ще актуальна версія операційної системи, що дозволяє користуватися всіма поширеними мессенджерами в повному обсязі. Саме тому він цілком підійде в якості простого комунікаційного пристрою на кожен день. Крім того, останні оновлення дозволили використовувати його разом з розумними годинами Samsung Gear S2 Sport. Характеристики цього аксесуара дозволяють розширити функціональні можливості самого смартфона.
 • Якісний дисплей. У свій час апарат справив фурор в питанні передачі кольору і якості картинки. На неї приємно дивитися, оскільки вона не створює зайвої напруги для очей. Багато хто відзначає, що використовували гаджет навіть як основний пристрій для перегляду фільмів, незважаючи на те, що у них був телевізор або планшет.
 • Якісна камера. Samsung завжди славилися гарними камерами, і дана модель не стала винятком. Вона здатна зробити гідний знімок незалежно від оточення і якості освітлення.
 • Можливість підключати пристрої з OTG. Навіть сучасні смартфони володіють такою функцією через один, а в 2011 році це була знахідка для тих, хто щільно пов'язаний з цифровим світом. Так, дана модель високо цінувалася тими, хто займався налаштуванням обладнання, завдяки можливості завантажити з Інтернету і скинути на USB-флешку необхідне програмне забезпечення або іншу інформацію.
 • Фірмовий інтерфейс. Samsung змогли зробити красивим навіть застарілий Android 2.3 а з виходом оновлення до більш актуальної версії 4.1 ситуація тільки покращилася. Мабуть, кожен бачив той самий кульбаба, який щільно асоціюється з дисплеєм блокування саме цих пристроїв.
 • Великий обсяг вбудованої пам'яті. Багато користувачі відзначають, що в їхніх смартфонах жодного разу не використовувалася карта розширення пам'яті, так як вбудованого чіпа більш ніж достатньо для повсякденних завдань.
 • Як видно, модель не просто так завоювала серця багатьох своїх шанувальників. Багато в чому така репутація склалася саме завдяки продуманому і збалансованому інтерфейсу і якісному залозу. Проте у неї є і ряд негативних сторін.

  Негативні моменти, виявлені в смартфоні

  Не обійшлося і без мінусів, які неминуче переслідують абсолютно будь-яку електроніку. Одним з них є ємність акумулятора. Вона достатня, якщо користуватися смартфоном як засобом зв'язку. Однак, якщо він потрапляє в руки любителю пограти або подивитися відео, та ще й в онлайні, заряд батареї тане на очах. В такому випадку може врятувати тільки зовнішній акумулятор або постійно перебуває під боком розетка. Якісний дисплей володіє поганою рисою — він починає вигоряти через кілька років використання. Хоча ця риса і пройшла непомітною для більшості користувачів, які вчасно його змінили на більш нову модель. Багато, хто користуються ним донині, відзначають, що картинка стає більш бляклої, а насиченість і контраст з часом втрачаються. Та й на сонце користуватися їм важче з кожним роком експлуатації. Частково проблему з сонцем можна вирішити, придбавши годинник Samsung Gear S2 Classic. Характеристики цього гаджета дозволяють виносити всі важливі повідомлення на невеликий дисплей на руці, володіє хорошим запасом яскравості і кольору.
  Телефон Samsung S2: характеристики, огляд та порівняння з конкурентами, відгуки

  Висновок

  Хоча смартфон і має ряд недоліків, все ж він залишається для багатьох вірним другом і соратником. Придбати його сьогодні досить складно, адже більшість нових пристроїв вже є чи не колекційними і мають відповідну вартість, а колишні у вживанні часто складаються з одних недоліків, що виникли внаслідок тривалої експлуатації. Однак якщо попадеться непоганий екземпляр за адекватну ціну, і є потреба в якісному пристрої для зв'язку, то його можна сміливо купувати, так як він здатний служити кілька років без особливих збоїв, характеристик Samsung S2 вистачає для більшості повсякденних завдань, а акумулятор при необхідності замінюється за пару хвилин.

  Популярі новини
  Загрузка...