Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

169 0 Новини високих технологій

Без телевізора багато хто сьогодні не уявляють життя, адже він став невід'ємним елементом практично кожної квартири або будинку. І справа навіть не в перегляді передач за звичайного телевізійного мовлення. Сучасні телевізори пропонують куди більш розгорнутий функціонал, дозволяючи переглядати файли з інтернету, використовувати їх в якості моніторів з високим дозволом, отримувати можливість насолоджуватися улюбленими фільмами в гарному якості. Практично все з перерахованого вище можна віднести до недорогої моделі під назвою LG 32LB561V. Вона встигла завоювати своє місце на ринку завдяки низькій вартості і широким функціональним можливостям.

Позиціонування моделі

Цей телевізор можна назвати по-справжньому універсальним. Він підійде для використання в якості основної панелі, розташованої в залі. При наявності вільного місця його можна змонтувати на кухонній стіні, щоб мати приємний фон з телевізійних передач під час готування їжі. Наявність цифрових входів передбачає можливість використання LG 32LB561V в якості комп'ютерного монітора. Все це дозволяє користувачеві самому вибрати, як саме він захоче застосовувати цей пристрій. При цьому ніщо не заважає об'єднати одразу кілька функцій.


Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

Основні характеристики

Головним параметром будь-якого телевізора є якість зображення та розмір екрана. Цю модель можна назвати класичною — вона має діагональ 32 дюйми, яку багато хто вважає оптимальною для невеликих кімнат. При цьому в ньому встановлена IPS-матриця з роздільною здатністю 1920*1080 пікселів, що говорить про високу якість зображення та щільності пікселів. Завдяки цьому навіть на невеликій відстані пікселізация буде практично непомітна. В підсвічуванні використовуються світлодіоди. LG 32LB561V дійсно є бюджетною, але при цьому досить прогресивною моделлю. Не варто обходити стороною і кути огляду, які у цієї моделі складають оптимальні 178 градусів в будь-якому напрямку. Завдяки їм зображення не спотворюється до невпізнання, якщо є необхідність дивитися на нього, перебуваючи не прямо перед екраном. Частота зміни кадрів, рівна 100 герцам, гарантує високу плавність зображення і відсутність ривків в динамічних моментах фільмів.

Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

Звук

Телевізор обладнаний вбудованою акустичною системою, що має потужність 20 ватів. Якщо ж цього виявиться недостатньо, то підключити додатковий підсилювач з колонками можна одним із двох способів. Перший — це використання лінійного виходу, зазначеного роз'єм для навушників. Якщо підключити до нього кабель, вбудовані динаміки автоматично вимкнуться і не будуть заважати роботі зовнішньої акустичної системи. Якщо ж є бажання отримувати більш якісний звук, ніж може забезпечити лінійний вихід, то на такий випадок виробником передбачена можливість передачі цифрового звукового потоку по оптичному каналу. При наявності відповідного ресивера з його допомогою можна передавати звук в стандарті 5.1. Цей момент особливо сподобається любителям перегляду фільмів в надвисокому якості.
Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

Можливості підключення пристроїв

Передавати зображення на телевізор LG 32LB561V можна декількома методами. Додаткові приставки, DVD-плеєри або тюнери підключаються за допомогою стандартного RCA-кабелю, іменованого в народі «тюльпанами» або «бананами». Таке зображення передається не в HD-форматі і може бути неприйнятним для більшості користувачів. Більш просунуті пристрої і приставки можна підключити за допомогою кабелю SCART. Він здатний забезпечувати високу якість аналогової передачі. Цифрові гаджети, такі як комп'ютер, ноутбук або ігрова консоль, підключаються за допомогою HDMI-кабелів. В такому випадку якість зображення не втрачається. У телевізорі передбачені два відповідні роз'єми, перемикатися між якими можна за допомогою пульта.
Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

Зовнішній вид

Виробник постарався зробити модель, з одного боку, практичною і вписується в інтер'єр, а з іншого — такою, що запам'ятовується і трохи футуристичною. Замість класичної масивної ніжки в центрі дизайнерами було прийнято рішення розмістити дві невеликі опори по краях екрану. Це зробило телевізор LG 32LB561V більш стійким і захистило від падінь. Крім того, такий підхід насправді привніс щось нове у звичний дизайн, що, в свою чергу, залучив деяких покупців. Рамка навколо матриці має невелику товщину і не відволікає від перегляду контенту. Сам корпус виглядає гармонійно, елементи управління розташовані зручно. На задній стороні знаходиться заготовлене місце для настінного кріплення. За його допомогою можна надійно зафіксувати телевізор передбаченим виробником способом, не ризикуючи пошкодити його.

Автономна робота

Все ж це в першу чергу телевізор, а не монітор. Тому в нього вбудовано цілих три тюнера для різних стандартів. Характеристики LG 32LB561V передбачають прийом мовлення за стандартами DVB-T2 DVB-C і DVB-S2 що означає можливість перегляду цифрового ефірного телебачення без необхідності купувати додаткові аксесуари у вигляді зовнішніх приставок.

Крім цього, панель може відтворювати фото, музичні і відеофайли, записані на носії інформації зі стандартом USB-з'єднання. Ними можуть бути як флешки, так і зовнішні жорсткі диски. Підтримуються формати AVI, MPEG4 DivX, JPEG WMA і MP3.
Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

Позитивні відгуки про моделі

Для того, щоб прийняти остаточне рішення про придбання даного девайса, слід ознайомитися з рецензіями на тих користувачів, які вже мали можливість використовувати його деякий час. Серед основних плюсів у відгуках найчастіше називають наступні:
 • Якісну матрицю. Застосування IPS-технології і світлодіодного підсвічування дали насичену, реалістичну картинку з хорошою кольоропередачею.
 • Високу частоту оновлення зображення. Завдяки 100-герцевой відображенні картинки перегляд будь-яких сцен з фільмів проходить комфортно, немає ривків або інших спотворень.
 • Приємну вартість. Це один із самих бюджетних варіантів, який може дозволити собі практично кожен. Відсутність SMART-функцій пішло йому на користь, дозволивши знизити ціну на LG 32LB561V до прийнятного мінімуму, який становить близько 14000 рублів.
 • Футуристичний дизайн. Телевізор повинен бути не тільки практичним, але і красивим, і ця модель повністю справляється з поставленим завданням.
 • Наявність підтримки DVB-T2. Багато користувачів раді позбутися зайвих тюнерів, і раді можливості просто підключити антену для перегляду HD-каналів.
 • Однак, незважаючи на цей перелік позитивних сторін, у моделі є два істотні мінуси.
  Телевізор LG 32LB561V: технічні характеристики, особливості та відгуки

  Негативні сторони моделі

  Перший мінус — це не дуже живуча світлодіодне підсвічування. Користувачі часто відзначають, що вона може вийти з ладу несподівано, на порожньому місці. Проте зазвичай цей дефект проявляється під час гарантійного терміну, тому можна сподіватися на його безоплатне усунення. Після ремонту підсвічування LG 32LB561V повторно проблема зазвичай не виникає. Другий мінус — це «сире» управління багатьма функціями, а також слабкий процесор. Деякі користувачі відзначають, що при програванні деяких форматів файлів з накопичувача можуть виникати підвисання або інші неприємні моменти, а пошук потрібного моменту у фільмі іноді займає вічність.

  Висновок

  Ця модель є універсальним вирішенням. Якщо бюджет підтискає, то LG 32LB561V цілком може стати основним телевізором. В іншому випадку її краще всього придбати для використання в якості монітора або допоміжного телевізора на кухні або дачі.

  Популярі новини
  Загрузка...