Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

346 0 Новини високих технологій

При зйомці фотоапаратом або відеокамерою часто вбудований мікрофон не дає потрібного ефекту. Нерідко якість звуку залишає бажати кращого. Можуть з'являтися спотворення, перешкоди і шуми. Саме тому люди, які записують свій голос для оглядів, воліють використовувати зовнішній мікрофон. У статті розглянемо популярні варіанти від компанії Genius. Продукція даного виробника користується попитом. Найбільш відомими моделями стали недорогі варіанти з хорошими характеристиками. Вони вражають не тільки звичайних людей, але і професійних блогерів, які займаються записом звуку не перший рік.


Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

Genius MIC-01C1

Описуваний мікрофон Genius MIC 01C1 продається в кількох варіантах. Одна модифікація йде з підставкою, інша - без неї. У другому випадку пристрій має петличное кріплення. Завдяки подібному можна не займати свої руки і при цьому створювати якісний звук. Петличні варіанти будуть цілком доречні, якщо у людини немає можливості купити радіопристрій. Довжина таких примірників становить близько півтора метрів. Цього в принципі достатньо для запису перед екраном монітора, однак далеко з ним піти не вийде.
Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

Технічні характеристики

Мембрана мікрофона Genius MIC 01C1 має діаметр 9 мм Частота пристосування варіюється від 100 до 10 тис. Гц. Чутливість пристрою становить 58 дБ. Головні особливості приладу - це коннектор рожевого кольору. Багато покупців виділяють те, що непогано було б зробити пристосування чорного відтінку. Однак це вже причіпки.


Якість мікрофону хороша. Вартість пристосування складає до 100 грн., тому повністю себе виправдовує. Однак кріплення здається кволим, але якщо мікрофон зламається, то нікому шкода не буде. Завжди можна купити інше пристосування.
Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

Відгуки про приладі

Про приладі більше пишуть позитивних відгуків ніж негативних. Всі відзначають зручність, низьку вартість, розмір, а також те, що мікрофон відмінно передає звук. Крім цього, описують зручне кріплення пристосування. Простота і хорошу якість передачі звуку зробило даний мікрофон Genius затребуваним. Проте можна виділити деякі мінуси. Наприклад, крихкість конструкції, слабкий затискач. Також деякі акцентують увагу на дуже короткому проводі.

Пристрій Genius MIC-05A

Описуваний мікрофон максимально простий. Даний пристрій продається з підставкою. Упаковка отримала мінімальний дизайн. Коробка прозора, зроблена з пластику. Також є ілюстрація, яка демонструє цікаві функції пристосування. Мікрофон Genius виконаний в класичному стилі. Пристрій зроблений з різних конструкцій: ділиться на 2 частини. Одна з них це коннектор, який має довжину 3.5 мм, а друга - це провід на 1.8 м. Обидві конструкції зроблені з пластику. Вони пофарбовані в чорний колір. Важить прилад 100 гр. Зовнішній вигляд з часом не погіршується, тому навіть через тривалий період проблем з оформленням не буде. Мікрофон отримав чутливість 48 дБ. Якщо говорити про частотному діапазоні, то він варіюється від 100 до 10 тис. герц. Ці показники непогані.
Якщо у людини є камера, мікрофон Genius буде відмінним доповненням до неї. Також він добре підходить і для різних гарнітур, де немає вбудованого мікрофона. Для того щоб здійснити підключення, необхідно лише вставити дріт в аудіовихід комп'ютера. Драйвери встановлювати не потрібно. З особливостей даного пристрою слід відзначити те, що матеріали, з яких виготовлено пристосування, максимально практичні, найпростіша конструкція, підключення здійснюється легко.
Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

Відгуки про пристрої

Від покупців звучать в основному позитивні відгуки про даному пристосуванні. Але є і негативні коментарі. Слід відзначити те, що багато серед переваг виділяють хороший звук, маленьку вартість і неважку установку. З мінусів ж деякі помічають короткий провід. Також є скарги на чутливість. Якщо віддалитися на відстань до 40 см від мікрофона, то голос буде вловлюється досить слабо. Навіть якщо використовувати посилення до 30 дБ, то все одно проблема не вирішиться. Багато пишуть, що провід неякісний. Деякі відзначають наявність занадто сильних шумів. Тому при чищенні запису від них вона стає неякісною. В цілому за невеликі гроші варіант непоганий. Однак деяким покупцям хотілося б трохи кращих характеристик. Разом з навушниками мікрофон Genius буде працювати непогано.

Пристрій Genius MIC-03A

Далі слід розглянути ще один мікрофон, який виготовляється компанією. Мова йде про моделі MIC-03A. Даний пристрій випускається з позолоченим штекером. Мікрофон компактний і портативний. Виробник відзначає те, що пристрій зменшує фоновий шум. Завдяки гнучкій ніжці, яку можна повертати на 360 градусів, такий мікрофон вийде розташувати максимально зручно, як хочеться власникові. Стандартний роз'єм – 3.5 мм. Якщо говорити про технічні характеристики, то гарантія на пристрій 3 місяці. Важить цей прилад 70 гр. Опір становить 22 Ом, чутливість – 44 дБ з похибкою в 3 дБ. Діапазон частот від 100 до 10 тис. Гц.
Мікрофон Genius: огляд, опис, характеристики, моделі та відгуки

Відгуки про приладі

Слід виділити всі переваги і недоліки такого приладу. Навушники Genius MIC-03A компактні, основа гнущаяся. Дане пристосування можна використовувати з різними колонками, якщо у них є стандартний вхід. Вартість – ще один плюс. З недоліків: деякі виділяють іноді з'являються шуми і спотворення. Однак подібні неполадки зустрічаються нечасто. Тому в цілому цей пристрій підходить багатьом.

Підсумки

В якості висновків необхідно відзначити те, що на даний момент мікрофони Genius користуються попитом. Це пов'язано з мінімальною вартістю засобів і гарною якістю. Пристрої користуються популярністю у покупців за рахунок злагодженої роботи і високих експлуатаційних характеристик. Багато власників рекомендують для зйомок оглядів або записи ефірів використовувати не вбудовані з гарнітурою пристосування, а придбані окремо мікрофони. Найбільш популярною стала модель Genius MIC-01C1. Цей мікрофон дійсно заслуговує похвали, будучи практично лідером у цій сфері.

Популярі новини
Загрузка...