Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10

417 0 Новини високих технологій

Практично в кожному будинку сучасної людини можна знайти надбання комп'ютеризації – телефон або комп'ютер. Ці пристрої допомагають нам спілкуватися з близькими, які вже надто далеко від нас, знаходити тонни різної інформації, програвати пісні та багато іншого. Також не менш революційним створенням є камера. Адже подібний пристрій допомогло людям побувати в різних країнах, не виходячи з власного будинку, відобразити приємні моменти і багато іншого, тому в наведеній нижче статті ми докладно розповімо про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10 і чому вона може не включатися. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10

Як включити вбудовану камеру на "Віндовс 10"

Для початку варто переконатися в тому, що камера взагалі робоча, тому якщо ви не впевнені у працездатності камери, то відразу ж переходите до другого пункту статті. Користувачі операційної системи Windows скаржаться, що їм часто доводиться встановлювати заново свою операційну систему або ж робити повний скидання всіх даних, що вже не дуже зручно. Із-за чого це відбувається? Windows – найпоширеніша операційна система у світі. Тому їй користуються як звичайні люди, так і хакери, які кожен день знаходять все більше і більше нових вразливостей системи. А потім їх тестують на першому типі людей, від чого у них можуть злітати драйвера (зв'язуючий вузол між фізичним пристроєм і прикладним програмним забезпеченням), ламатися жорсткі диски, віддалятися дані та інші не менш неприємні події.


Після переустановки Windows обов'язково потрібно встановити драйвера, але якщо таких немає під кожен елемент ноутбука, то система сама їх шукає і знаходить, але не завжди вдало. Адже виробників не так вже й мало. Інструкція по тому, як включити камеру на ноутбуці Windows 10:
 • Зайдіть в панель керування, а потім в «Диспетчер пристроїв».
 • Серед різних пристроїв знайдіть WebCam - це ваша основна веб-камера. Після чого натисніть на неї правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню, якщо там є кнопка «Включити», то пристрій свідомо було відключено. Натисніть і чекайте.
 • Якщо кнопка «Вимкнути», перейдіть в розділ «Драйвери» і подивіться наявність самих свіжих версій, після чого оновіть.
  Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10
 • Як перевірити веб-камеру в Windows 10

  Якщо ж все зробили, як в інструкції вище, але у вас немає пристосувань для перевірки веб-камери, то цей пункт саме для вас. Для початку потрібно вирішити, як вам буде зручно здійснити перевірку, за допомогою програми для Windows або браузерною програмою. Обидва способи досить ефективні, але останній може не працювати через відсутність Flash Player. Як перевірити камеру за допомогою браузера:
 • Зайдіть на будь-який сайт, який пропонує вам послуги для створення фотографій.
 • Дозвольте сайту використовувати вашу веб-камеру.
 • Якщо є зображення, камера повністю справна. Якщо ні, то проблема або в самій камері, або в операційній системі.
 • У пункті про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10 вже говорилося, що подібна операційна система часто приймає на себе удари хакерів. У наступному пункті статті ми розповімо вам, як визначити, що камерою заволодів хакер і чому вона недоступна для інших додатків.
  Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10

  Чому камера недоступна для додатків?

  Якщо камера використовується, то біля неї горить червоний індикатор – це зроблено не просто так. Якщо ваша камера блимає світлодіод без явних на те причин або ж іноді недоступний, наприклад, для Skype, то це явна ознака зараження вашого комп'ютера вірусом. Специфіка Windows в тому, що камеру може використовувати лише один додаток, не більше. Для вирішення такої проблеми рекомендуємо встановити антивірус. Адже ніщо так не допоможе, як антивірус, бажано придбаний чесним шляхом.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання нашої статті про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10 ви вирішили свою проблему. Якщо запросити майстра для усунення цієї проблеми, то він візьме з вас круглу суму тільки за виїзд. Але тепер ви знаєте, що потрібно зробити, причому абсолютно безкоштовно.

  Популярі новини
  Загрузка...