Планшет Lenovo S5000: комплектація, параметри та відгуки

125 0 Новини високих технологій

Планшет моделі Lenovo S5000 є бюджетним обчислювальним рішенням. Він відмінно підходить для виконання найбільш простих завдань. При цьому використання енергоефективного мікропроцесора забезпечує збільшений час його автономної роботи. Саме про це мобільному комп'ютері далі піде мова у рамках цього огляду.

Планшет Lenovo S5000: комплектація, параметри та відгуки

Спеціалізація

Як було зазначено раніше, Lenovo S5000 є бюджетним планшетом. Тому він відмінно підходить для читання книг, редагування документів, перегляду інтернет-порталів, відтворення відео і прослуховування аудіозаписів. Також цей список можна доповнити найбільш простими іграшками.


Для чогось більшого цей мобільний комп'ютер не підійде.

Комплектація

Список поставки Lenovo S5000 включає наступне:
 • планшет;
 • зарядний пристрій;
 • посібник користувача, яке доповнено гарантійним талоном;
 • інтерфейсний кабель.
 • А ось захисної плівки і чохла в комплектацію виробник не включив. Також відсутні навушники. Це основні недоліки цього пристрою. Але, як було раніше зазначено, воно ставитися до сегмента економ-класу і такий список поставки типовий для даної ніші.
  Планшет Lenovo S5000: комплектація, параметри та відгуки

  Параметри планшета

  Мікропроцесор МТ8125 лежить в основі Lenovo S5000. Відгуки вказують на низький рівень його продуктивності. Але при цьому енергоефективність у цього чіпа на прийнятному рівні. Даний ЦПУ включає 4 обчислювальних ядра, що функціонують на номінальній частоті 13 ГГц. При цьому кремнієва підкладка даного мікропроцесора виготовляється по технологічному процесу 28 нм.


  Підсистема пам'яті складається з 1 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і 16 Гб вбудованого накопичувача. Передвстановлений софт займає 4 Гб. Тому новоспечений власник такого планшета може розраховувати лише на 12 Гб дискового простору. А ось підтримка карт пам'яті в цьому випадку не реалізована. Діагональ екрану складає 7". Його роздільна здатність 1280 х 800 в основі його лежить матриця IPS. Для обробки графічної інформації це мобільний пристрій оснащено акселератором PowerVR SGX544. Необхідно відзначити, що сенсор в цьому випадку ґрунтується на ємнісної технології. Ємність акумуляторної батареї становить 3450 маг. За запевненням виробника цього в середньому повинно вистачити на 6 годин автономної роботи. Комунікаційний список пристрою складається з бездротових Wi-Fi і Bluetooth і дротових microUSB (цей порт використовується для синхронізації з персональним комп'ютером та для зарядки акумулятора) і 35 аудіоджек (задіюється при підключенні стереогарнітури або ж акустичної системи). Пристрій оснащений двома камерами. Основна з них ґрунтується на сенсорі в 2 Мп, а фронтальна - 03 Мп. Для селфи можливостей останньої буде вже точно недостатньо.

  Відгуки. Вартість

  Цілий ряд суттєвих недоліків є у Lenovo IdeaTab S5000. Відгуки акцентують увагу на таких з них:
 • Низький рівень продуктивності.
 • Посередня якість фотографій.
 • Відсутність слота для установки карт пам'яті.
 • Неможливість підключення до стільникових мереж.
 • Обсяг ОЗУ всього лише 1 Гб.
 • Застаріла версія системного софту.
 • До плюсів пристрою можна віднести таке:
 • Низька вартість в 8000 рублів.
 • Високий рівень автономності.
 • Екран і якість зображення.
 • Планшет Lenovo S5000: комплектація, параметри та відгуки

  На закінчення

  Lenovo S5000 - це типовий планшет початкового класу. У нього низький рівень продуктивності, але при цьому збільшений час автономної роботи. Також вартість даного обчислювального рішення цілком демократична. Він відмінно підійде для створення невеликої домашньої мультимедійної системи розваг. Принаймні, все необхідне для цього у цьому пристрої є. Саме так його і використовують власники в домашніх умовах. А ось в офісі такий планшет зустрічається вкрай рідко з тієї причини, що звичайно в цьому випадку компанії прагнуть використовувати більш дорогі преміальні рішення.

  Популярі новини
  Загрузка...