Кращі порти ПК ігор на Android: список

245 0 Новини високих технологій

Порти ігор з ПК на Android-платформу трапляються не так часто. І далеко не всі гарні проекти з'являються в доступі на планшетах з телефонами. Кілька подібних розваг все ж є, і список з найбільш гідних користувачі зможуть знайти в цій статті.

Список портів ігор з шостого по перше місце

 • Botanicula;
 • Hearthstone;
 • XCOM: Enemy Within;
 • Valiant Hearts: The Great War;
 • Minecraft;
 • Goat Simulator.
 • Чудовий квест

  Серед кращих портів ігор з ПК на Android необхідно відзначити проект під назвою Botanicula. Гравцеві надають можливість управляти компанією друзів: Жолудем, Клубенем та іншими персонажами в цьому роді. Вони вирішують досліджувати свій всесвіт, яка для них не виходить за рамки високого дерева.


  Група героїв починає шлях біля коренів. Мета: вилізти на самі верхні гілки. Їх шлях почався з-за того, що в світ вторглися злісні чорні плями. Час від часу вони турбують жителів своїми нальотами, внаслідок чого висмоктують з кожного мешканця древа його життя.
  Кращі порти ПК ігор на Android: список
  Інтервенти повинні бути накази, і з такою метою команда висувається назустріч пригодам. Це байка про те, як люди вбивають екологію, прикрашена безліччю нескладних загадок з досить незвичайною атмосферою.

  Карткова стратегія

  Якщо розглядати кращі порти ігор з ПК на Android, то не згадати Hearthstone просто неможливо. Проект вийшов ще в 2014 році і тепер є офіційною кіберспортивної дисципліною. Мільйони фанатів по всьому світу грають в неї, із задоволенням занурюючись у приємну атмосферу.


  Суть проекту в тому, що гравець може вибрати одного з дев'яти персонажів, сформувати свою колоду карт у кількості тридцяти штук і почати бій з ворогом. Картки можуть бути істотами, заклинаннями або іншими певними діями зі своїми унікальними ефектами.
  Кращі порти ПК ігор на Android: список
  Завдання гравця - вибудувати тактику на полі так, щоб перехитрити суперника. Кожен персонаж має тридцять одиниць здоров'я і один унікальний навик. За час існування проекту було придумано неймовірно велика кількість різноманітних стратегій для гри. Користувачеві залишається тільки завантажити її, що можна зробити абсолютно безкоштовно і почати занурення у всесвіт, де мешкають всім знайомі герої світу «Варкрафт».

  Покрокові дії

  На безлічі сайтів, включаючи 4PDA, порти ігор з ПК на Android включають в себе геніальний проект XCOM: Enemy Within, який заслуговує бути у списку кращих. Це повинно бути додаток, але вийшла історія занадто великий і самобутній, а тому її вважають окремою частиною франшизи. У цьому проекті автори оригінальної серії повністю оновили геймплей, тактичні дії, додали нові сценарії і ще багато всього іншого. Розробники постаралися зробити так, щоб лінійка отримала друге дихання, і їм це вдалося. Взаємодія з навколишнім світом стало в рази ширше, а модифікації власних солдатів порадують будь-якого користувача. Гравець може скористатися одним з десятка запропонованих тактичних шляхів у битві, що створює яскраву атмосферу. Створити зі своїх бійців кіборгів, щоб знищити всіх лобовою атакою, яка також має місце. Проект вкрай рекомендується любителям тактичних покрокових стратегій, де потрібно багато мислити над подальшими діями.

  Не просто платформер

  Якщо навіть кращі порти ігор з ПК на Android не вражають увагу користувача, то варто спробувати Valiant Hearts: The Great War, щоб думка різко змінилося. Це неймовірно глибока історія про те, як війна здатна ламати життя людей.
  Кращі порти ПК ігор на Android: список
  Сюжет розповідає про кількох персонажів з різних країн, яких бойові дії часів Першої світової війни розкидали по різні сторони барикад. По ходу проходження людина буде відкривати для себе всю повноту простих людських істин про доброту і моралі. Ігровий процес запропонує ряд нескладних загадок, які бадьоро проходяться майже без зупинок. Графіка виконана в мальованому стилі, але це тільки підкреслює атмосферу. Ще одним важливим плюсом є розповідь від декількох осіб, яке потім органічно переплітається. Проект повинен займати перші місця в категорії кращих портів ігор з ПК на Android, так як нічого навіть близько схожого користувачам не вдасться знайти.

  Нова легенда

  Ніхто не стане заперечувати той факт, що проект Minecraft став просто неймовірно популярним серед молодшого покоління. Діти готові сидіти в ньому днями і ночами, а вже завдяки цьому факту він заслуговує своє місце серед кращих ігор портованих з ПК на Android. Цей симулятор пропонує користувачеві зануритися в піксельний, випадково згенерований світ, де можна розвинути свою фантазію до неймовірних меж. Завдяки необмеженій кількості ресурсів гравець зможе вибудувати усередині світу самі незвичайні будови – обмеження тільки в способах реалізації.
  Кращі порти ПК ігор на Android: список
  Вже в перші дні після виходу фанати показували власноруч збудовані замки, цілі космічні станції, поселення, будови з відомих фільмів та ще багато чого іншого. З моменту виходу гра набрала такої популярності, що зробила творця Маркуса Перссона мільярдером.
  Ось чого варто геніальна ідея в простій оболонці. З мінусів варто відзначити, що не всі можливості реалізовані в мобільній версії, але навіть без цього вона заслуговує уваги.

  Справжнє безумство

  У списку портів ігор з ПК на Android для веселого розваги повинен обов'язково значитися Goat Simulator. Цей проект пропонує кожному користувачеві взяти на себе роль цапа, який вільно подорожує по місту. Навколишні умови створюють таку атмосферу, яка закликає всіляко пакостити жителям. На вулиці їх можна облизати, застрибнути на ліхтарний стовп, а звідти влетіти в натовп громадян, збивати пожежні крани та інше подібне в цьому роді. Симулятор пропонує вільні подорожі по світу без обмежень в діях.
  Кращі порти ПК ігор на Android: список
  Сюжету тут не додавали, адже цілей у такої тварини ніяких бути не може. Замість цього розробники ввели систему нарахування очок за найрізноманітніші дії. У спеціальному розділі свої досягнення можна порівняти з успіхами інших користувачів, що викликає дух здорового протистояння. Для розслаблення і відпочинку після важкого робочого дня «Симулятор козла» буде найбільш підходящою грою. Пройти повз таку пісочниці не рекомендується фанатам цього жанру, особливо тим, хто бажає відчути екзотичні пригоди у великому мегаполісі.

  Популярі новини
  Загрузка...