Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки

198 0 Новини високих технологій

Плоттер моделі HP DesignJet T520 спочатку є досить специфічним пристроєм. Він здатний друкувати на сторінках з габаритами А0. Такий великий розмір використовується вкрай рідко. Саме можливостям цього периферійного пристрою і буде присвячений цей огляд.

Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки

Для рішення яких завдань призначене таке пристрій? Сфери застосування

Як було вже зазначено раніше, основний формат для HP DesignJet T520 - 24 дюйма; або ж, за загальноприйнятою на поточний момент термінології, А0. Такий досить великий розмір носія на практиці застосовується вкрай рідко. В основному це плакати, креслення і різна документація. Тому основні сфери використання даного пристрою - це копіювальний центр, конструкторське бюро або ж рекламне агентство. У першому випадку така підсистема друку дозволить виводити великі креслення курсових і дипломних проектів. У другому варіанті застосування наявність такого рішення дасть можливість конструктору самостійно зробити готову документацію. Ну а в третьому фахівці агентства зможуть надати готовий макет замовника.


Основні параметри

В основі HP DesignJet T520 лежить струменева технологія. В монохроматичному режимі функціонування таке пристрій задіює лише тільки чорні чорнила. При переході в кольоровий формат цей список доповнюється пурпуровими, блакитним і жовтим відтінками. Вирішення ж цього пристрою складає 1200 x 2400. Його достатньо для виведення креслень, інформаційних плакатів і просто картинок. А ось для фото цього буде вже недостатньо. Розмір краплі в цьому випадку заявлений виробником на рівні 55 пл. Енергоспоживання цього плоттера складає 35 Вт. В режимі очікування це значення взагалі знижується до 03 Вт. Тобто це досить енергоефективне обладнання. Але це типове перевага струменевих друкуючих систем у порівнянні з лазерними.
Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки

Специфікації по носія

Папір для HP DesignJet T520 може бути як у вигляді рулону, так і окремих аркушів. У першому випадку ширина носія не повинна перевищувати 610 мм, а відступи з усіх сторін однакові і дорівнюють 5 мм. При використанні сторінок ліве поле відступу збільшиться до 17 мм, а решта без змін. Основний розмір носія - А0 але також цілком допустимо виводити на ньому сторінки з габаритами А1 А2 і навіть А3. Але також при ручній подачі можна вивести сторінку розмірами 610 Х 1897. Щільність паперу обмежена межами від 60 до 280 г/м 2 . Тобто в процесі виведення допускається використовувати навіть фотопапір. Але ось підтримки фотодруку в цьому випадку немає. Для виведення звичайних картинок цей плоттер просто відмінно підходить, а ось для фотографій він вже точно не підійде.

Швидкість роботи

За запевненням розробників, дана модель принтера здатна виводити до 70 сторінок А0 протягом години. Але це значення справедливо для рулонної подачі носія. Якщо ж використовувати окремі сторінки, то швидкість знизиться. Тобто на один такий лист система друку витратить не більше 1 хвилини.

А ось для виведення сторінок А4 використовувати таке дороге пристрій недоцільно. Занадто дорогим виходить таке рішення. Але, згідно з технічним специфікаціям, цей принтер на висновок звичайного А4 витратить 35 секунд.
Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки
HP DesignJet T520 картриджі наступних базових моделей використовує в процесі функціонування:
 • НР 711 Black CZ129A з номінальним обсягом 38 мл
 • НР 711 Cyan CZ130A з ємністю 29 мл
 • НР 711 Magenta CZ131A, обсяг якого дорівнює все тим же 29 мл
 • HP 711 Yellow CZ132A, всередині якого знаходиться 29 мл жовтих чорнила.
 • Також є додатковий монохроматичне картридж HP 711 Black з маркуванням CZ133A з 80 мл чорних чорнил. Альтернативою ж кольоровим ємкостей виступають HP 711 Cyan CZ134A, HP 711 Magenta CZ135A і HP 711 Yellow CZ136A. У них ідентична ємність, яка дорівнює 29 мл
  Окремо необхідно відзначити те, що монохроматичні чорнила є пігментними. А кольорові ж базуються на водній основі.

  Комунікації

  Досить великим списком підтримуваних способів підключення розробники оснастили даний плоттер. Найбільш оптимально для отримання керуючого сигналу з боку ПК використовувати бездротовий Wi-Fi. Можливою альтернативою йому є вже дротовий стандарт RJ-45/Ethernet. Також у цьому списку є ще і USB, але використовувати цей порт рекомендується тільки в крайньому випадку. Якщо в перших двох випадках плоттер самостійно реалізує функції сервера друку, то в останньому для цього потрібен окремий комп'ютер. При цьому, якщо він вимкнений, то підсистема виводу документації вже працювати не буде.

  Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки

  Порядок налаштування

  У процесі налаштування HP DesignJet T520 потрібно виконати такі маніпуляції:
 • Витягаємо плоттер з коробки. Збираємо його і в обов'язковому порядку демонтуємо спеціальні транспортні кріплення.
 • Встановлюємо у місці використання.
 • Підключаємо систему друку до електропостачання. Включаємо пристрій. Піднімаємо кришку і встановлюємо картриджі.
 • З використанням технології WPS реалізуємо підключення до бездротової локальної мережі Wi-Fi.
 • Инсталлируем софт на комп'ютері.
 • Друкуємо тестову сторінку.
 • Наведений раніше порядок дій актуальний у випадку використання технології Wi-Fi. У випадку ж використання портів USB або RJ-45 список не зазнає істотні зміни.

  Вартість плоттера

  На поточний момент такої плоттер можна придбати за 80000 - 100000 рублів. Це досить дороге рішення. Але з урахуванням технічних специфікацій по-іншому бути не може. Все-таки підтримка формату А0 накладає свій відбиток. Ніша дуже і дуже специфічна, і такі системи друку зовсім рідко зустрічаються. Тому і вартість у них висока.

  Відгуки

  Плотер HP DesignJet T520 на підставі відгуків власників має наступні переваги:
 • Швидкодія.
 • Відмінна якість.
 • Підтримка будь-яких форматів.
 • Енергоефективність.
 • Безшумність.
 • Універсальний набір способів підключення.
 • Мінус у цього пристрою відгуки відзначають один - високі витрати на витратні матеріали. Звичайно, можна спробувати встановити СНПЧ, але в разі поломки принтера це приведе вже до негарантийному випадку ремонту за власні кошти.
  Плотер HP DesignJet T520: характеристики, опис, відгуки

  Висновок

  Як плоттера дуже гідно виглядає HP DesignJet T520. У нього дійсно прийнятні технічні специфікації, як і швидкодію. Він підтримує широкий спектр форматів паперу. Тому його оптимально використовувати в конструкторському бюро або ж будь-якої іншої аналогічної організації. Також його можна застосувати в копіювальному центрі. Ще один можливий випадок його використання - це друк плакатів в рамках рекламного агентства.

  Популярі новини
  Загрузка...