World of Tanks: як активувати "оленемер"?

240 0 Новини високих технологій

"Оленеміром" (або "оленеметром") називають спеціальну модифікацію, створену для гри World of Tanks. Багато користувачів використовують його для того, щоб визначити результат матчу і можливість перемоги. Найпопулярнішими збірками на сьогоднішній день є версії 100 від "Джова", 0912 від "ПроТанков" і 100.1 від "Дукализ".

Загальна інформація

Дуже часто гравці воліють активувати "оленемер" для XVM. В основному мод показує інформацію про статистику всіх учасників матчу, а також визначає можливість виграшу. Він вираховує кілька відсотків імовірності: перший відсоток видається перед початком бою, а другий - в процесі. Якщо команда має в своєму розпорядженні великою кількістю збережених танків, то і число, видане модифікацією, буде великим. Те ж саме стосується іншої ситуації: менше вижили - менший відсоток.


World of Tanks: як активувати "оленемер"?
Відразу варто сказати, що "оленемер" - це проста програма, а не провісник. Запорука його успіху полягає в обробці статистичних даних гри, що не може дати стовідсоткову відповідь на результат бою. Використання мода не гарантує повну обізнаність користувача. Про те, як активувати "оленемер" для XVM, і про багато іншого можна дізнатися з матеріалу, представленого нижче.

Детальніше про даних

Для вираховування відсотків необхідних модифікація бере інформацію про загальну кількість зіграних боїв. Відповідна статистика показується користувачеві під час матчу. Навіть якщо значення загального відсотка виявляється менше п'ятдесяти, то скидати з рахунків такого противника все одно не варто - якийсь досвід у нього все ж є.

Також "оленеметр" дає інформацію по ККД. Як правило, великі значення означають кращий результат. Показники більше тисячі дають користувачеві можливість стати членом якогось клану.
World of Tanks: як активувати "оленемер"?
Ще один показник - це відсоток виграшів. Для гравця важливо, щоб він був вище п'ятдесяти відсотків. Нерідко можна зустріти досить "скилловых" користувачів з низькими відсотками перемог - це можна пояснити ігноруванням суттєво на ранніх етапах гри.

Як активувати "оленемер"?

Це, мабуть, головне питання, яке хвилює всіх бажаючих випробувати дану програму. Зазначимо, що для активації необхідний заздалегідь встановлений "оленеметр". Інструкції по установці можна знайти в архіві зі скачаним файлом модифікації. Коли програма буде готова, можна сміливо переходити до наступних кроків, які допоможуть нам активувати "оленемер":
 • Заходимо на офіційний сайт мода (зазвичай це робиться через сам "оленемер").
 • Проходимо авторизацію через "Вхід" і вибираємо кластер.
 • Після пройденої на сайті авторизації вибираємо пункт налаштувань і відзначаємо всі порожні іконки галочками.
 • Додаємо клієнт до модифікації через кнопку "Додати клієнт". Примітка: іноді для активації кнопки необхідно виконати оновлення статистики.
 • Якщо все це час користувач знаходився в грі, то йому слід знову зайти на сервер.
 • World of Tanks: як активувати "оленемер"?
  Ось і все, після цього модифікація повинна бути активована всередині гри. Якщо раптом після всіх вищеописаних дій програма так і не запрацювала, то не варто хвилюватися. Для повної активації "оленемера" рекомендується почекати декілька боїв.

  Популярі новини
  Загрузка...