Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"

14 0 Новини високих технологій

Неігрові персонажі є невід'ємною частиною практично кожної комп'ютерної гри. В іграх існує головний герой (або головні герої), яким ви керуєте, а також ваші супротивники, яких ви прагнете знищити. Але ще ви можете зустріти персонажів, які не є вашими супротивникам, але якими при цьому ви не можете керувати. Саме це і є неігрові персонажі, яких також називають коротко НПС або НІП. У даній статті мова піде про таких персонажів однієї конкретної гри. У проекті «Террария» НПС відіграють дуже важливу роль, так як без них вам буде набагато важче справлятися з усіма проблемами, які готує для вас ігровий світ. Тут неігрових персонажів є кілька десятків видів.


У цій статті мова піде тільки про найбільш важливих і популярних НПС. «Террария» має свої правила щодо Ніпів, такі як, наприклад, наявність порожнього будинку, в якому НІП міг би оселитися. Інакше ви не зможете користуватися його послугами, а це означає, що неігровий персонаж буде корисна для вас. А зараз ви дізнаєтеся, чому саме вам варто заручитися підтримкою НПС в цій грі.

Гід

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
У грі «Террария» НПС можуть бути найрізноманітнішими, але першим неігрових персонажем, якого ви зустрінете в цьому світі, буде Гід. Як ви можете зрозуміти по його імені, він буде допомагати вам в освоєнні гри, тому вам варто подбати, щоб у нього як можна швидше з'явився будинок. Для цього вам потрібно мати в своєму власному будинку порожню кімнату - він відразу ж її окупує.


Після цього ви зможете звертатися до нього за ігровими радами, які будуть даватися вам у випадковому порядку, а також за рецептами виготовлення тих речей, які ви ще не вмієте створювати. Він також буде допомагати вам захистити ваш будинок, атакуючи супротивників стрілами з лука. Він може померти, проте на світанку він знову приходить, так що можете не турбуватися про його здоров'я. Однак це далеко не єдиний доступний вам НПС. «Террария» підготувала для вас і інших дивних персонажів.

Торговець

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
Як бачите, розселення NPC в Terraria є дуже важливим аспектом, тому що ви не зможете отримувати підтримку з боку Гіда, якщо у нього не буде своєї власної кімнати у вашому домі. Однак це далеко не так критично, як у випадку з деякими іншими персонажами, такими як, наприклад, Торговець. Він також вимагає свій власний будинок або кімнату, однак при цьому він не з'являється на початку гри. Коли ж ви зможете побачити цього НИПа в перший раз? Виявляється, він з'являється на карті тоді, коли у гравця накопичується п'ятдесят срібних монет. Як тільки ви досягаєте даної позначки, ви можете знайти Торговця, збудувати йому дім і починати продавати йому непотрібні предмети, купувати у нього потрібні, а також отримувати гроші в разі необхідності. Зверніть увагу, що будинок для неігрових персонажів навіть не повинен мати повноцінні стіни, це можуть бути блоки, які гравець подолає без проблем, так що ви зможете дуже легко і зручно взаємодіяти з NPC в Terraria. НИПы принесуть вам чимало користі, так що не варто нехтувати їхніми послугами.

Продавець зброї

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
Як ви вже помітили, в Terraria жителі з'являються при певних умовах, тому тепер ви повинні розуміти, що Продавець зброї також не з'явиться на карті просто так. Які умови потрібно виконати, щоб отримати до нього доступ? По-перше, він не може прийти раніше Торговця, так що Торговець вже повинен бути на карті. По-друге, у вас в інвентарі повинен бути хоча б одне вогнепальну зброю, яке ви самі змайстрували. Саме тоді ви зможете побудувати житло для Продавця зброї і почати з ним взаємодіяти. Ви зможете купувати у нього патрони, стріли, вогнепальну зброю, а по ночах у нього можна знайти навіть нелегальні частини зброї. Також варто відзначити, що він набагато більш небезпечний в бою. Торговець атакує противника метальними ножами, в той час як Продавець зброї стріляє з кремнієвого пістолета.

Дріада

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
Багато вважають, що для отримання доступу до Дриаде потрібен спеціальний мод на НПС. «Террария» - це не та гра, в якій модифікації є офіційними, тому якщо ви гадаєте так само, то помиляєтеся. Дріада з'являється на карті тоді, коли ви вб'єте свого першого боса. Зверніть увагу, що міні-боси не зараховуються в даному випадку, тому не варто відразу засмучуватися, що ви не отримали того, чого хотіли, коли вбили міні-боса. Що ж робить Дріада, і чому вона така популярна серед гравців? Цей неігровий персонаж створює навколо гравця щит, який захищає його, Дриаду та інших НПС, що знаходяться поруч, від втрати супротивника. Якщо говорити точніше, то цей щит підвищує показник захисту на вісім одиниць.

Медсестра

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
Кількість неігрових персонажів росте, і ви вже починаєте мріяти про нескінченному будинку для НПС. «Террария» не надасть вам таку можливість (природно, якщо ви не будете використовувати чіти). Але ви можете просто побудувати будинок на пару десятків кімнат, і тоді у вас не буде проблем з тим, що нові НПС не з'являються. Особливо якщо мова йде про Медсестру, яка є одним з найбільш корисних неігрових персонажів. Справа в тому, що вона може лікувати вашу групу, тобто гравця, себе та інших неігрових персонажів, якщо хтось з них отримає шкоди в бою. Якщо ви хочете, щоб до вас приєдналася Медсестра, вам необхідно знайти і використовувати перше кришталеве серце.

Підривник

Неігрові персонажі (НПС) у "Террарии"
Ще один вкрай корисний неігровий персонаж – це Підривник. Він з'явиться на карті тоді, коли у вас в інвентарі вперше з'явиться щось вибуховий, а саме динаміт, гранати або бомби. Коли ви надасте йому кімнату для життя, то зможете спілкуватися з ним, а найголовніше – торгувати з ним. Він продає все те, про що було сказано вище, тобто всілякі види вибухівки. Більш того, він також може стати в нагоді в бою, тому що кидає у ворога дуже ефективні проти натовпів монстрів гранати.

Старий/Кравець

Це один з найцікавіших НПС в цьому списку, тому що отримати його ви зможете тільки вкрай незвичайним способом. В образі Старого ви можете побачити його на вході в данж, куди він не буде пускати вас вдень. Він сам розповість вам свою історію про те, що на нього було накладено прокляття. Якщо ж ви прийдете до данжу вночі, Старий сповістить вас про те, що наближається сутичка з Скелетроном. Якщо ви переможете цього боса, то зможете отримати доступ до скарбів данжа і новим територіям для досліджень. Крім того, ви зніміть закляття з Старого, і він з'явиться перед вами у виді Кравця, заселившись в підготовлену для нього вільну кімнату. У нього ви зможете придбати найрізноманітнішу стильний і гарний одяг. Також варто відзначити, що, якщо ви хочете провести повторну сутичку зі Скелетроном, вам доведеться вбити Кравця. На жаль, він не повернеться вранці, як Гід, тому вам варто як слід подумати, перш ніж ви зважитеся на такий крок.