Як отримати голови гравців в "Майнкрафте" через консоль?

15 0 Новини високих технологій

Minecraft – це багатокористувацька пісочниця з величезним відкритим світом, який можна самому заповнювати тим, що волієш, а можна робити це разом з друзями. Така собі друга творча життя, в якій кордонів практично немає, а якщо є, то їх можна самому підправити, маючи при цьому лише базові знання програмування. В даній статті піде мова про те, як отримати голови гравців в «Майнкрафте». Зробити це можна, використовуючи прості способи вибивання, а також зрозумілі консольні команди гри.


Як отримати голови гравців в «Майнкрафте» і для чого вони потрібні?

Як відомо, в Minecraft можливо бій з різними монстрами, жителями, а також з реальними гравцями. Концепція гри полягає в тому, щоб як можна швидше і краще розвинутися, випереджаючи ваших внутрішньоігрових сусідів. Гра заманює саме відкритістю ігрового світу, який при звичайному бігу можна пройти лише за кілька реальних років, не ігрових. Крім цього, гра постійно оновлюється, адже за вже більше ніж 5 років може набриднути багато чого, але не нескінченні пригоди в Minecraft.
Як отримати голови гравців в "Майнкрафте" через консоль?
Багатьох хвилює питання, як отримати голови гравців в «Майнкрафте», тому що ці самі голови можуть послужити частиною декору або ж ви захотіли в буквальному сенсі носити голову іншого персонажа на своїй. Це звучить трохи дивно, але ця можливість є. Також голови застосовуються в різних модах для створення окультних речей різного призначення. Отримати голову можна (з дуже малим шансом) за вбивство супротивника, але якщо такий варіант не зовсім підходить, то другий пункт статті саме для вас.


«Майнкрафт»: як отримати голову будь-якого гравця?

Крім звичайного способу вибивання голів з подальшим їх використанням, є також і консольна команда для цих цілей. Якщо ж говорити про консолі, то вона має досить вагому роль у грі, тобто тільки з допомогою неї можна включити особливий ігровий режим, дістати рідкісний предмет, наприклад голову. Користуватися консоллю досить просто, варто лише активувати її призначеної клавішею, після чого ввести певну команду, яких в Minecraft досить багато, але сьогодні мова піде про ту, що допоможе дістати голову будь-якого гравця, а також ютубера, грає в цю гру.
Як отримати голови гравців в "Майнкрафте" через консоль?
Інструкція про те, як отримати голови гравців в «Майнкрафте»:
  • Створіть ігровий сервер або зайдіть на існуючий, на якому у вас є привілеї.
  • Активуйте ігрову консоль призначеної клавішею. На деяких серверах командний рядок використовується в якості чату, так що не лякайтеся, якщо там побачите повідомлення інших гравців.
  • Введіть команду «/give @p skull 1 3 {SkullOwner:MHF_ИмяИгрока}». У полі «ИмяИгрока» введіть нікнейм людини, який грає разом з вами. Крім нікнейму також можна ввести ім'я тварини, в такому випадку в інвентарі з'явиться голова корови, зомбі або кого ви вважали за краще вибрати в якості жертви.
  • Як отримати голови гравців в "Майнкрафте" через консоль?

    На закінчення

    Ми досить докладно розповіли про те, як отримати голови гравців в «Майнкрафте» і для чого це необхідно. Крім вищесказаного, варто врахувати, що голова є гарною прикрасою для будь-порталу в пекло. Атмосферна гра з друзями гарантована.