Як встановити TUI на iPad: способи

53 0 Новини високих технологій

Багатьом користувачам цікаво, як встановити TUI на iPad. Що взагалі це дає і як все зробити без особливих зусиль і в дуже короткі терміни? Про все це і піде мова далі.

Опис програми

Як встановити TUI на iPad: способи
Необхідно розібратися з тим, що вона з себе представляє, перш ніж користуватися нею. Tongbu – настільна версія, а TUI – мобільна. Додаток стало альтернативою фірмовому магазину з платними програмами від Apple. В ньому можна абсолютно безкоштовно отримати ті ж самі програми. Крім того, завдяки даній програмі стала можлива установка програм без джейлбрейка. Tongbu (iPad і iPhone-версія TUI) однаково доступний як для зламаних, так і для зламаних пристроїв.


Є тут і файловий менеджер, який дає можливість швидко завантажувати з комп'ютера на мобільний пристрій, а також у зворотному напрямку медіафайли. Програма регулярно отримує оновлення. З його допомогою можливо видалити з пам'яті пристрою всі непотрібні файли. Воно здатне без проблем конвертувати файли з більшості відеоформатів, а також створювати їхні резервні копії. Так як встановити TUI на iPad?

Перший спосіб установки

Як встановити TUI на iPad: способи
Для того щоб це зробити, буде достатньо встановити програму Tongbu на комп'ютер і підключити до нього планшет. Автоматично відкриється вікно програми, в якому необхідно натиснути на значок установки. Можна без проблем встановити російськомовну версію програми на операційну систему Windows. У використанні утиліта досить проста. Інтерфейс складається з навігаційного меню в лівій стороні екрану. При виборі програми для скачування відкривається додаткове вікно, де описується програма, і розміщені кнопки для завантаження вже зламаної версії. В одному з розділів відображається процес завантаження. Зауважимо, що швидкість завантаження дуже хороша, завдяки тому, що утиліта використовує спеціально виділені сервери.


Другий спосіб установки

Як встановити TUI на iPad: способи
Як встановити TUI на iPad безпосередньо через сам мобільний гаджет, не використовуючи персональний комп'ютер? Для цього необхідно використовувати програму через браузер Safari, перейшовши на офіційний сайт. Необхідно клікнути на одній з ікон: якщо на планшеті немає джейлбрейка, то на значок яблучка, а якщо гаджет зламаний, то з ананасом. До речі, програму зі зламаних пристроїв можна отримати і з розділу для планшетів без джейлбрейка. Перевагою є те, що оригінальні додатки частіше отримують оновлення. Користувачі, які мають доступ до всіх розділів сервісу, можуть використовувати справжні додатки абсолютно безкоштовно, не вдаючись до встановлення будь-яких додаткових твіков. Користувачі, що використовують розділ з ананасом, повинні встановлювати твік під назвою AppSync, отриманих додатково. Власники не зламаних пристроїв можуть без праці знайти потрібні програми в розділі з сертифікованими додатками. У разі якщо при пошуку необхідного додатка кнопка установки не блакитного, а сірого кольору, потрібно знати, що шукана програма в сервісі Tongbu ще не з'явилася і в даний момент недоступна для завантаження.

Що робити, якщо потрібно ввести пароль?

З тим, як користуватися Tongbu, проблем виникнути не повинно. Але буває так, що при запуску потрібно enter Apple ID, а також пароля. Що робити? Необхідно активувати пристрій. Для цього слід запустити програму Tongbu, встановлену на персональному комп'ютері, а потім вибрати пристрій, на якому планується запуск, відкрити вікно для активації і натиснути на кнопку «Старт». Інший спосіб, що допомагає вирішити дану проблему - використання PPhelper. Це додаток підтримується операційною системою iOS. Незважаючи на ієрогліфи в інтерфейсі, все інтуїтивно зрозуміло. Кожен зможе розібратися. Ну і третій спосіб вирішення проблеми, пов'язаної з виведенням запитів для введення пароля при установці додаток допомогою TUI – програма 25PP. Потрібно запустити її і натиснути на значок, розташований у верхньому правому кутку. Робиться це для того, щоб уникнути вильотів при введенні ідентифікатора і початку роботи. Як бачите, відповідь на питання про те, як встановити TUI на iPad, досить простий. Є кілька способів. Користувач сам зможе вирішити, яким із них скористатися. Зате після установки не буде необхідності платити за бажані програми. Ними можна буде користуватися абсолютно безкоштовно.