"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

9 0 Новини високих технологій

У серіалі «Південний Парк» супергерої з'являлися в декількох епізодах, але даний увагу вони залучили після виходу гри під назвою South Park: The Fractured but Whole. У ній в жартівливій формі показується дитяча гра в людей з надздібностями, де головним героєм виступає гравець. Він може в команду набрати собі різних союзників. Про них і сили зла, які хочуть посіяти хаос в містечку, ми постараємося дати у статті всю інформацію.

Засновник команди і його монстр

У серіалі грі «Південний Парк» супергерої з'явилися тільки завдяки Еріку Картману, який взяв собі прізвисько Єнот. Він є ватажком добрих сил. Лідер придумує всім підроблені історії минулого, навички, дає місії і багато іншого. Ховається він у підвалі власного будинку, де заснував базу для команди. Його таємною зброєю є заклик монстра Ктулху, який хоч і не входить в групу героїв, але бореться на боці Єнота, так як той вміє його приручати. За наказом Картмана чудовисько може зруйнувати безліч міст на своєму шляху.


"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

Перші підлеглі

Після того як з'явилися в «Південному Парку» супергерої, Ерік взяв їх під свій початок і дав кожному прізвиська, які відповідають історії. Так, Клайд Донован став Москітами з-за одного укусу радіоактивного комара. Після цього він перейняв всі здібності комахи і став членом команди Єнота. Щоправда, всі його навики полягають у тому, щоб гундосить при розмові з іншими людьми і носити відповідний костюм. У грі ж у нього є можливість застосовувати різні атаки, так як діти підключають свою фантазію. Це стосується і інших супергероїв за винятком Мистериона.


Кенні Маккормік ще в серіалі завжди виживав після того, як його вбивало нещасних випадків. А в роботі з порятунку людей це вміння стало справжньою знахідкою. Багато хто вважає саме його єдиною надією містечка на порятунок. Персонаж завжди носить накидку, зав'язану на голові, і маску з питальним знаком, що є його особистим символом. Працює більше вночі, щоб не афішувати свої навички.
"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

Інші персонажі

Важко жити, коли всі друзі-супергерої в «Південному Парку» вже знають про свої здібності, а тобі доводиться чекати. Саме так було у згаданій грі з Бредлі Бигглом, який отримав прізвисько М'ятно-Ягідний Кущ. Все говорило про те, що його прихована сила якось пов'язана зі свіжістю і приємним ароматом, але точно ніхто не міг сказати. Коли ж його сила розкрилася і він злетів у повітря, то всі були шоковані. При цьому хлопець може бути недосяжним для інших і одночасно проводити атаки ягідної свіжістю. В парі з ним в якості персонажа захисту на передній лінії може працювати Токен Блек. Його назвали Контейнером з-за вигаданою Картманом історії про те, як той потрапив в аварію. Заради порятунку життя його тіло з'єднали з частинами посуду, і так з'явився у світі новий супергерой. У грі South Park повно чорного гумору. Тільки тут могли кульгавого хлопця Джиммі назвати Скороходом і наділити здібностями швидкого переміщення в бою і по місту. Він також входить в секретну команду Єнота.
"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

Надійні соратники

Одним з перших соратників головного героя гри South Park став Осіб-Повітряний Змій. Цей хлопець знає толк у підтримці своїх друзів в боях. Серед його арсеналу є можливість накидати щит, заповнювати здоров'я, а при необхідності стріляти лазером з очей. Він любить розповідати всім, що в реальному житті також може виконувати подібні трюки, злітати на величезні відстані, тільки ось хлопцеві ніхто не вірить. Кайл Брофловски не засмучується з-за цього, а продовжує служити добру під початком Єнота. Більш цікаві здібності дісталися Стіну Маршу. Йому не придумували ніяких історій, а просто назвали Інструментом. Завдяки імені, хлопчик отримав навички ментального управління будь-якими електричними виробами. Чи то дриль, пила, шуруповерт та інше – всім цим однією силою думки Стін може повалити ворога в неприхований жах. По ходу гри двоє з цих хлопців можуть стати соратниками головного героя для різних битв з ворогами, а їх буде достатньо багато.
"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

Головний лиходій і його союзники

Коли з'явилася гра "Південний Парк. Супергерої" (дата виходу - 17 жовтня 2017 року), всі мріяли подивитися на головного лиходія у проекті. Ним став Баттерс Стотч. Суспільство не прийняло його прагнення, а Єнот відмовився взяти до себе в команду. Ображений на всіх і повністю розбитий хлопець зрозумів, що перед ним відкрито і інший шлях. Після цього він ступив на бік зла, узявши собі прізвисько Професор Хаос. У нього досить багато бійців у підпорядкуванні, а головним заступником є Генерал Бардак. Під це маскою ховається Дуги, який в серіалі першим розкрив особистість Картмана в образі Єнота. Професор Хаос поставив собі за мету знищити все добре в рідному містечку і посіяти навколо анархію і безнадія. Його соратники всіляко намагаються втілювати цю мрію, адже по ходу гри South Park персонажі з їх числа будуть постійно нападати на головного героя. Костюм Баттерса з фольги виглядає досить забавно, але для Єнота з друзями злий геній представляє велику, а може бути, навіть непереборну загрозу.
"Південний Парк": супергерої. Огляд гри, дата виходу

Персонажі другого плану

Варто відзначити, що в грі South Park персонажів досить багато, і щоб всіх досліджувати, доведеться пройти повністю весь сюжет. В один момент там з'явиться досить цікава історична відсилання до Залізної Діви.
В цьому одязі на інвалідному візку захований хлопець Тіммі Барч. Він входить в команду Єнота завдяки непробивного панцира, який дуже корисний у бою. На зборах він лише вигукує своє слово, так як нічого іншого не може сказати. Це ще одна відсилання до того, чого не може бути, як і створення з колишнього журналіста супергероя Капітана Очевидність. Цього чоловіка можна зустріти по ходу гри «Південний Парк. Супергерої». Проходження покаже, що він розповідає не всім зрозумілі речі через укус павука в ретранслятор, під час експериментів з розумом. А не викликає питань лише з-за цілковитого здивування. Більшість персонажів в грі безглузді, але від цього користувачі не будуть любити їх менше. Своїми цікавими репліками, жартами в бік відомих геройських всесвітів, політичними дотепами і багатьом іншим вони здатні зацікавити будь-якого гравця.