Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.

134 0 Новини високих технологій

Сьома версія Windows на сьогоднішній день є однією з найбільш популярних і затребуваних серед користувачів всього світу. Однак у багатьох користувачів пострадянського простору цілком природно виникає закономірне питання з приводу того, де завантажити Windows 7 Ultimate або інші модифікації системи, щоб встановити їх на свій комп'ютер або ноутбук. Заковика в тому, що далеко не всі юзери хочуть завантажувати установчі дистрибутиви і образи з неофіційних ресурсів або використовувати для інсталяції різного роду репаки або спрощені збірки OEM. Багато воліють працювати з ліцензійними версіями, в яких, наприклад, при перевстановлення системи ключ минулого ОС підтягується автоматично.


Де завантажити Windows 7 Ultimate?

Цілком природно, що переважна більшість користувачів при вирішенні даної проблеми одразу ж звертається на офіційний ресурс корпорації Microsoft, але там їх чекають розчарування. Дійсно, максимальну модифікацію «сімки» там знайти можна. Але вона англомовна. Для завантаження образу можна відразу ввести ключ активації (якщо він є), але без нього завантаження буде неможлива.
Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Інших версій цієї системи у вигляді образів ISO на цьому сайті немає. Так де завантажити Windows 7 різної архітектури і будь-яких випущених модифікацій, але в обов'язковому порядку ліцензійну? Тут варто звернутися до інших ресурсів, підтримуваних Microsoft.

Де завантажити Windows 7 безкоштовно?

Як виявляється, зовсім необов'язково звертатися саме до сайту корпорації. Проблема того, де завантажити Windows 7 зовсім просто дозволяється за рахунок відвідування ресурсу TechNet, на якому викладені абсолютно всі збірки і сервіс-паки.


Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Даний ресурс є одним з офіційно підтримуваних сайтів з боку Microsoft, а все програмне забезпечення, яке на ньому присутня створено або фахівцями корпорації, зареєстрованими членами спільноти. Однак відразу варто сказати, що саме цей ресурс призначений більше для технічного персоналу, що займається адмініструванням програмного забезпечення. Але, знову ж таки, тут можна знайти тільки англомовні складання. Офіційних російськомовних образів тут немає. Однак вирішити проблему встановлення саме русифікованої системи можна досить просто.

Установка та активація

Отже, де завантажити Windows 7 (ліцензійну), розібралися. Тепер кілька слів про нюанси установки. В принципі, інсталяція системи особливих складнощів викликати не повинна. Навіть при мінімальному знанні англійської мови з процесом розбереться будь-який користувач.
Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Після перезавантаження комп'ютера на стадії введення ключа можна вказати автоматичну активацію при підключенні до інтернету, але цей крок можна пропустити, залишивши рішення на потім (нічого страшного в цьому немає). По закінченні установки користувач отримує працює в тестовому режимі англомовну систему (30 днів використання). Протягом зазначеного терміну, якщо у користувача є ключ, систему можна активувати самостійно (через інтернет або мобільний телефон).

Русифікація

На жаль, офіційного русифікатора на офіційних ресурсах користувач не знайде, хоча деякий час тому вони там були. Залишається скористатися послугами тих юзерів, які завбачливо їх завантажили і виклали у вільний доступ в хмарних сховищах.
Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Після завантаження дистрибутива, наприклад, Windows 7 Ultimate Language Pack, який зазвичай представлений у вигляді одного виконуючого EXE-файлу, його необхідно запустити від імені адміністратора і виконати установку мовних пакетів.
Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Тепер залишається увійти в «Панель управління» (розділ Clock, Language, and Region), перейти в налаштування мови та регіону і на вкладці мови і клавіатури (Keyboards and Languages) у спадному списку внизу (Choose a display language) вибрати російську мову, зберегти зміни і провести повне перезавантаження системи. Після рестарту ви отримаєте повністю русифікований інтерфейс.

Альтернативний метод активації

Отже, де завантажити Windows 7 зрозуміло. Як встановити, активувати і русифікувати систему – теж. Але що робити, коли у користувача ключ активації загубився, адже зазвичай він вказується на коробці з настановним диском? А після закінчення тридцяти днів система може виявитися заблокованою
Де завантажити Windows 7 ліцензійну? Нюанси установки і активації.
Але вихід є і тут (хай навіть незаконний). Ліцензійну копію Windows 7 абсолютно елементарно можна активувати за допомогою крихітної портативної утиліти KMSAuto Net. У процесі активації необхідно буде погодитися з внесенням постійного процесу переактивации кожні десять днів «Планувальник завдань», а сам файл програми не видаляти, інакше процес виявиться недоступним, а система знову запитає ключ ліцензії. В такому випадку краще розташувати виконуваний EXE-файл аплету куди-небудь подалі і забути про нього.

Короткий підсумок

Як бачимо, сьогодні навіть на офіційних ресурсах можна знайти тільки англомовні дистрибутиви і образи. Тим не менш, русифікатор, і активатор пошукати теж можна. І не біда, що використання утиліти KMSAuto Net виглядає дещо незаконним. Ліцензійна система активується і працює без проблем (оновлення теж встановлюються), а з боку розробника ніяких нарікань немає.