Як видалити RegClean Pro: два основних методи

19 0 Новини високих технологій

Само собою зрозуміло, що серед випускається софта можна зустріти і потрібні користувачеві, і абсолютно непотрібні для нього програми, не кажучи вже про шкідливий програмному забезпеченні. І далеко не від усіх таких програм можна позбутися найпростішими методами. Далі мова піде про те, як видалити програму RegClean Pro, якщо вона з якихось причин встановилася на комп'ютер користувача. Способів існує всього два: ручна деінсталяція і використання спеціальних утиліт.

Що це за програма RegClean Pro?

Виходячи з назви, багато користувачів комп'ютерних систем, що працюють під управлінням Windows, роблять однозначний висновок на користь того, що подібне додаток являє собою офіційно розроблений засіб для швидкого очищення системного реєстру.


Як видалити RegClean Pro: два основних методи
Начебто так воно і є. Однак це програмне забезпечення має і деякі ознаки вірусів групи Hijackers (викрадачів браузерів), оскільки може вбудовуватися у веб-оглядачі, видавати помилкові повідомлення про необхідність оптимізації реєстру і встановлювати постійні перенаправлення на рекламосодержащие інтернет-ресурси.

Як видалити RegClean Pro: загальна методика

Незважаючи на удавану своє призначення, таку утиліту можна віднести до категорії небажаного ПЗ, яке проникає на комп'ютери у вигляді партнерської програми при встановленні інших додатків або встановлюється самостійно при відвідуванні сумнівних рекламних сайтів. Питання того, як RegClean Pro прибрати з комп'ютера, особливо складним не є. Однак тут слід врахувати, що при інсталяції ця програма додатково встановлює ще дві утиліти (Advanced System Protector і MyPC Backup). А ось від них стандартним способом без попереднього видалення основного аплету позбутися неможливо. Ці файли програм захищені самим додатком. Таким чином, щоб позбавитися від всього набору, спочатку необхідно видалити основне, а потім – деінсталювати і додаткові.


Стандартна деінсталяція програми та її супутніх компонентів

Тепер, коли всі нюанси з'ясовані, до питання того, як видалити RegClean Pro, можна приступати безпосередньо. Викликати розділ програм і компонентів, що знаходиться в «Панелі управління», як це зазвичай робиться, не потрібно. Кожен додаток можна знайти в меню «Пуск», а в папках програм присутнє посилання на дєїнсталлятор.
Як видалити RegClean Pro: два основних методи
Насамперед необхідно завершити процеси програм у відповідному диспетчері. Потім варто запустити дєїнсталлятор RegClean Pro. Далі кілька разів підтвердити видалення і дочекатися закінчення процесу.
Як видалити RegClean Pro: два основних методи
Тепер точно таким же чином потрібно деінсталювати утиліту Advanced System Protector. По закінченні видалення в браузері вискочить рекламна сторінка, яку відразу ж необхідно закрити.
Як видалити RegClean Pro: два основних методи
Аналогічні дії виконуються для програми MyPC Backup. Після закінчення всіх дій необхідно викликати редактор реєстру і в пошуку (Ctrl + F) задати значення RegClean. Знайдені результати видаляються (переміщення від одного ключа до іншого здійснюється після натискання клавіші F3). Після виконання всіх вищезазначених дій комп'ютер необхідно повністю перезавантажити.
Примітка: на всяк випадок краще перевірити і залишки, задавши в Провіднику пошук за назвами всіх трьох утиліт. Хоча це звичайно не потрібно. Якщо програма функціонувала в системі досить довго, можливо, доведеться перевірити стартові сторінки і систему пошуку в браузерах або виконати скидання налаштувань.

Використання програм-дєїнсталлятор

Вищенаведений спосіб хоч і працює, проте є кілька незручним через ручного видалення всіх трьох утиліт і ключів реєстру. Проблема того, як видалити RegClean Pro більш простим способом, може бути вирішена за рахунок застосування спеціальних програм-дєїнсталлятор. Рекомендується використовувати iObit Uninstaller або Revo Uninstaller, оскільки саме ці програми є найбільш потужними в своєму класі. В запущеній програмі відразу бажано виставити пакетне видалення (деінсталяція декількох програм одночасно), зазначити всі три компоненти, виконати стандартне видалення, запустити потужну сканування і позбутися від залишкового сміття (файли, папки і запису реєстру) із знищенням файлів. По завершенні виконується рестарт системи.

На закінчення

Власне, саме такими методами і вирішується проблема того, як видалити RegClean Pro раз і назавжди. Як вже, напевно, зрозуміло, використання вузьконаправлених утиліт виглядає більш кращим, оскільки вони вміють не тільки виробляти стандартне пакетне видалення, але й знаходити всі залишкові компоненти, і позбавлятися від усього цього сміття. Зверніть увагу, що основний програмний пакет антивірусами або анти-рекламним ЗА не розпізнається, оскільки має статус довіреної. Багато користувачі не вважають такі утиліти погрозами комп'ютерної безпеки, а даремно. При постійному своєму функціонуванні в кращому випадку ці програми, якщо і не завдають шкоди системі в плані працездатності, то захаращують її вже точно. А використовувати рекламовані утиліти начебто SpyHunter категорично не рекомендується. Від них потім позбутися буде ще складніше.