Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

141 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Fallout 4 величезний відкритий світ, який можна досліджувати так, як хочеться вам. По всіх локаціях заховані секрети, квести, таємні герої і безліч загадок. Можна сказати, що гра швидше заохочує вільне дослідження випаленого ядерним вибухом світу, ніж лінійне проходження по сюжетних завдань. Однією з таких "фішок" є фігурки, поліпшують один з параметрів або перков вашого героя. Пупси в Fallout 4 розкидані по всьому світу і ніяк не згадані в завданнях, не позначені на карті. Розберемося, де їх знайти і як використовувати.


Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Що дають пупси?

Маленькі фігурки являють собою Волт-бою в різних позах, кожна з яких характеризує параметр або вміння, яке він підвищує. Знаходження пупса в Fallout 4 збільшує параметр SPECIAL або одну здатність на одиницю. При першому проходженні у гравця навряд чи вийде зібрати всі фігурки без підказок і картки з відмітками. Однак знаходити всіх пупсів необов'язково. Справа в тому, що всі фігурки можна розділити на дві категорії: пупси на SPECIAL пупси і допоміжні. Волт-бій з першої категорії покращує один параметр (силу, сприйняття, витривалість, харизму, інтелект, спритність, удачу). Їх рекомендується зібрати по максимуму, щоб персонаж був сильніше. Друга категорія – допоміжна. Пупси з цієї категорії покращують на одиницю один з перков. У зв'язку з цим, ви можете вибрати тільки ті, які підходять для вашої прокачування персонажа і не підбирати інші. Однак більшість гравців не відмовляються від безкоштовних поліпшень. До того ж всі пупси в Fallout 4 дають спеціальне досягнення в Steam, якщо ви граєте на ліцензійній версії. За перші десять фігурок гравець отримає досягнення «Вони не ляльки», а за 20 – «Це пластикові фігурки».


Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Як використовувати?

По механіці гри всі пупси є квестовими предметами – їх не можна продати, викинути або обміняти на що-небудь. При цьому вони не займають вага в інвентарі, а позбутися від них можна за допомогою спеціального стенду в особистому будинку. Зберіть їх всі і прикрасьте свій притулок! Далі ви можете побачити карту з пупсами в Fallout 4 і докладним описом їх місцезнаходження, характеристиками. Почнемо пошук фігурок у порядку проходження гри від початку до кінця. Саме таким способом ви зможете дістати всі пупси досить легко. Спочатку зберемо всі поліпшення SPECIAL, а потім перки.

Початок

Отже, ви починаєте свою подорож з виходу з притулку неподалік від рідного міста. Вам потрібно повернутися в Сенкчуари-Хіллз, в свій колишній будинок. У ньому на підлозі ви знайдете книгу «Ти особливий». Прочитайте її, щоб збільшити будь-яку характеристику SPECIAL на одиницю. Цей секрет є єдиним у всій грі і не відноситься до пупсам, проте з його допомогою ви зможете максимально розігнати характеристики героя.

Пупс «Сприйняття»

Перший пупс буде розташовуватися недалеко від першого міста. Ви повинні просто просуватися по сюжету, щоб дістатися до поселення Конкорд. У головному будинку, де знаходиться штаб минитмэнов і де ви зустрінетеся з Гарві Престоном, ви знайдете фігурку на +1 до сприйняття. Для цього зайдіть в кімнату з минитмэнами і озирніться – у лівій стороні повинен знаходиться столик зі зламаним комп'ютером. З лівого сторони від комп'ютера знаходиться шуканий пупс, який підвищить значення сприйняття вашого героя на одиницю.

Пупс «Інтелект»

Дане поліпшення розташований у Бостонській бібліотеці. Щоб потрапити всередину, ви повинні вміти зламувати легкі замки. Будьте уважні – у самого входу розташована розтяжка, тому не забудьте оглянути. Дістаньтеся до великого залу і пройдіть до кінця – там ви побачите двері. Відкрийте її і знайдіть статуетку на одному з столів.

Пупс «Сила» в Fallout 4

Щоб отримати покращення сили, необхідно потрапити на дах будівлі Мас-Ф'южн. Дорога до даху буде наповнена мутантами і стрілками. В кінці шляху буде міні-бос. Перед входом до нього подивіться на статую. Пупс буде розташовуватися прямо на її вершині.

Пупс «Спритність» в Fallout 4

Статуетка знаходиться на зруйнованому кораблі неподалік від табору атомних котів. Щоб підібратися до мети, доведеться знищити величезну кількість болотников і забратися до носа «Північної зірки» через корму. На кораблі підвищений фон радіації, тому будьте готові до цього і запасіться антирадином.
Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Пупс «Витривалість»

Як ви могли помітити, розташування пупсів в Fallout 4 злегка хаотичне і зібрати їх в певному порядку без прокачування персонажа досить важко. Проте вам ніхто не заважає повернутися до пропущеним фігуркам пізніше і поповнити колекцію. Пупс на витривалість закрито замком високої складність в Посейдон Енерджі. Всередині вам потрібно піднятися на верхні поверхи і впоратися з турелями і міні-босами. В центральній кімнаті знаходиться статуетка. Тут же ви можете підібрати журнал «Наука Тесли» і подивитися інформацію з терміналу при достатній кількості очок науки.

Пупс «Удача»

З цієї фігуркою все досить просто. Вам необхідно дістатися до човна в південній частині острова Виставах. Дослідіть каюти, і в одному з шаф ви знайдете пупса.

Харизма

Вам знадобиться початок квесту Кэботов, які знаходяться в психіатричній лікарні Парснос. По маркеру ви зможете дістатися в офіс до пораненого гулю. На робочому столі знайдете пупс «Харизма» Fallout 4.
Вітаємо! Тепер ви зібрали всіх пупсів на SPECAIL. Залишилося знайти місце розташування фігурок на здібності, інструкцію до яких ви знайдете нижче.

Ближній бій

Перша статуетка на поліпшення здібностей розташовується на Трініті тауер. Щоб отримати пупса, доведеться пробитися через натовп супер-мутантів. Фігурка розташований у клітці, де ви раніше могли зустрітися з Рексом і Силачем. З даними пупсом критичний шкоди від холодної зброї збільшується на 25%.
Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Красномовство

Для любителів поспілкуватися з ігровими персонажами даний перк буде дуже корисний – з допомогою фігурки ви зможете отримувати на 100 кришок більше при кожному обміні з торговцями. Знаходиться статуетка у притулок 114. В офісі, де ви зустрілися з Ніком валентайном джобса, знайдіть стіл і підберіть пупса.

Ремонт

Поліпшення ремонту знаходиться на даху цеху «Корвега». Нагорі ви побачите круглу синю ємність. Навколо ємності знаходиться металева доріжка. В її центрі ви зможете знайти фігурку. З допомогою поліпшення ви продовжуєте дія ядерних блоків на 10%.

Злом

З допомогою пупса Fallout 4 на злом ви значно спростите приховання всіх захищених ящиків і дверей. Знаходиться статуетка у Галереї Пикмана. У підвалі знайдіть бочку з вогнем і самого Пикмана. Біля них буде розташовуватися шукана річ.

Енергетична зброя

Стане в нагоді тільки тим, хто є фанатом енергетичних гармат. Іншим рекомендується тільки для колекції і досягнення в Steam, оскільки практичного застосування в грі ви не знайдете. Ваша мета – фортеця Форт-Хаген. За сюжетом ви потрапляєте туди в пошуках Келлога, тому не турбуйтеся, що пропустіть дане місце. У фортеці ви повинні потрапити в харчову зону. Він знаходиться між двома холодильниками на кухні. Збільшує критичне пошкодження на 25% при пострілі з енергетичної гармати.

Вибухи

Пупс збільшує втрати від вибухового зброї на 15%. Розташовується на заводі Согас Айронворкс. По дорозі до даху знищіть міні-боса. На платформі шлаку знаходиться шукана фігурка.

Наука

Щоб знайти пупса «Наука» в Fallout 4 необхідно спуститися в Притулок 75 через підвал Середньої школи Мальдена. Пройдіть вглиб коридору і знайдіть труп з картою доступу. Під час вбивства ворогів ви підберете адміністраторську карту і зможете відкрити кімнату з необхідним вам пупсом. Фігурка дає додаткову спробу при зломі терміналів.
Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Медицина

Ця статуетка знаходиться в Притулок 81. Для проходу всередину знадобиться 3 ядерних блоку і здача аналізу крові. Після цього необхідно почекати приблизно добу ігрового часу і зайти всередину. На самому початку зустріньте хлопчика Остіна і погодьтеся з ним пройтися по укриттю. Спілкуйтеся з усіма дітьми в кімнаті, поки у вас не з'явиться квест «Закуток» про хворобу хлопчика. Проходячи завдання, ви потрапите в секретне сховище, де і знаходите фігурку у відсіку з ліками. Після знаходження пупса ефективність всіх стимуляторів зросте на 10%.

Легка зброя

Статуетка розташована в будівлі Стрільців. Якщо ви вмієте долати складні замки, то прямуйте в кімнату мовлення. Пупса ви можете знайти на стійці всередині приміщення. З даними пупсом виростає критичний шкоди від стрілецької зброї на 25%.
Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Обмін

Ще один перк, корисний для торговців. Знайти його поліпшення можна на консервному заводі Великого Луковски. В кабінетах нагорі знайдіть термінал, на якому знаходиться потрібний пупс.

Важку зброю

Даний перк покращує критичний шкоди з важкої зброї на 25%. Знаходиться пупс в житлових кварталах в притулок 95. Фігурка під надійним захистом монстрів 24 рівня, тому вам доведеться постаратися.

Скритність

Розташовується пупс в локації Данвичские Бурильники. Пробирайтеся до туманною області локації і відшукайте поштову скриньку під номером 4. Сам ящик вам не знадобиться, оскільки фігурку ви знайдете на столі поруч з ним. Після використання статуетки навик скритності збільшиться на 10%.
Fallout 4 - пупси: місце розташування і характеристики

Без зброї

У гаражі атомних котів знайдіть іржаву машину. Подивіться на дах і заберіть останнього пупса в грі! Тепер ви знайшли всі наявні поліпшення. Оскільки пупси Fallout 4 на карті не позначені, їх пошук стає своєрідним пригодою і викликом для хардкорного гравця.