Як приховати панель завдань Windows 10: способи

25 0 Новини високих технологій

"Як приховати панель завдань Windows 10?" - саме таке питання дуже часто виникає у багатьох користувачів, які перейшли на нову версію операційної системи від компанії Microsoft. Порівняно з минулими версіями "Віндовс" - сімкою (7) і вісімкою (8 та 8.1), інтерфейс у десятки змінився, і деякі функції "переїхали" з звичних місць в окремі пункти меню і підменю. У сьогоднішній статті ми докладно розглянемо кілька способів того, як же все-таки приховувати значки на панелі завдань Windows 10.


Як приховати панель завдань Windows 10: способи

Для чого потрібно

Причини, по яким необхідно приховувати таскбара, можуть бути різними. Одним, може просто не подобатися, що внизу екрана знаходиться якась темна смуга з різними значками. Інші, навпаки, не проти того, що в нижній частині розташована панель, але, наприклад, під час перегляду фільму вона може просто відволікати. Тим більше що в Windows 10 частенько трапляється неприємний збій, через якого таскбара постійно знаходиться поверх багатьох додатків, в тому числі медіаплеєрів, навіть якщо вони розгорнуті в повноекранний режим. Ну і врешті-решт у третіх осіб вже увійшло в звичку те, що панелька постійно ховається з поля зору, а при наведенні миші на нижню частину екрана, тобто при виникненні необхідності, з'являється.

Спосіб перший: автоматичне приховування

Автоматичне приховування - це найпростіший спосіб добитися того, щоб таскбара (панель завдань) зник з виду. З цим методом знайомі багато ще з минулих версій операційки " Віндовс" , правда, у десятці дещо трохи змінилося, але це не має особливого значення.


Як приховати панель завдань Windows 10 і добитися того, щоб вона зникала автоматично? Все просто.
Як приховати панель завдань Windows 10: способи
Для початку необхідно навести покажчик миші (курсор) в будь-яку область таскбара (на панелі завдань) і клацнути на цьому місці ПКМ (правою кнопкою мишки). З появи меню слід вибрати пункт "Параметри панелі завдань". Через кілька секунд відкриється невелике віконце з деякими настройками.
Як приховати панель завдань Windows 10: способи
Тут цікавить лише один пункт, точніше, перемикач, який знаходиться на другій сходинці (підкреслено червоним на скріншоті). Даний перемикач необхідно активувати. Таким чином будуть приховані значки на панелі завдань в Windows 10 і сама панель, вони не будуть відображатися.
Як приховати панель завдань Windows 10: способи

Другий спосіб приховати значки

Наступний спосіб, як приховати панель завдань Windows 10 - скористатися софтом від сторонніх розробників. Якщо щось не виходить зробити стандартними засобами або є необхідність, щоб панель завдань не з'являлася до тих пір, поки користувач не захоче цього, то допоможе в цьому лише спеціальна програма.

Taskbar Hide

Taskbar Hide - це спеціальна маленька утиліта, яку навіть необов'язково встановлювати. Її інтерфейс дуже простий, а функція одна - повністю приховати таскбара (панель завдань), залишивши лише кнопочку " Пуск " . Якщо раптом користувач захоче знову відобразити панель задач, то достатньо буде натиснути Ctrl+Esc.
Як приховати панель завдань Windows 10: способи

Taskbar AutoHide Control

Як приховати панель завдань Windows 10 також знає крихітна програмка Taskbar AutoHide Control. Важить вона вкрай мало, поширюється безкоштовно. Весь інтерфейс складається з одного невеликого віконця, в якому потрібно лише вказати комбінацію гарячих клавіш, яка буде приховувати і показувати панель завдань. Установки програма не вимагає.
Як приховати панель завдань Windows 10: способи
Ось, власне, і все, що стосується приховування панелі завдань в Windows 10. Удачі!