Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

225 0 Новини високих технологій

Операційна система Windows 10 дозволяє користувачам змінювати налаштування інтерфейсу та зовнішнього вигляду в цілому. Для цього створені спеціальні теми, які можна встановити в стандартних налаштуваннях ОС або завантажити з інтернету і поставити з допомогою окремої програми. Давайте розберемося, як встановлювати теми на Windows 10 і звідки їх завантажувати.

Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

Стандартні можливості

У функціоналі ОС є можливість встановлювати стандартні теми через параметри Windows. Для цього потрібно слідувати представленим алгоритмом:
 • клацніть ПКМ на значку Пуску і в меню виберіть «Параметри»;
 • у вікні натисніть на «Персоналізація»;
 • у новому вікні виберіть вкладку «Теми» в лівій частині;
 • тут ви можете провести всі налаштування зовнішнього вигляду інтерфейсу – змінити фон, колір, звуки і курсор;
 • у підрозділі «Застосувати» вибирайте одну з стандартних.
 • Перед тим, як встановити тему на Windows 10 (1703), ви повинні натиснути на «Інші теми в Магазині», щоб перейти до списку Microsoft Store.


  В магазині всі інтерфейси поширюються безкоштовно. У кожного з них є свій рейтинг і оцінка. Перейдіть на сторінку сподобалася теми і натисніть кнопку «Отримати». Після цього почнеться процедура завантаження та установки. Дочекайтесь її закінчення і застосуйте зовнішній вигляд у вікні персоналізації.
  Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

  Встановлення сторонніх тим

  Перед тим, як встановлювати теми на Windows 10 ви повинні скористатися сторонньою утилітою. Її можна завантажити безкоштовно за назвою UltraUXThemePatcher. Запустіть інсталятор і слідуйте інструкції, після чого перезавантажте комп'ютер.


  Другий крок – завантаження тем. Ви можете скористатися одним з численних каталогів в інтернеті з безкоштовними інтерфейсами. Всі вони поширюються в архівах з файлами. Розпакуйте архів в папку themes, яка знаходиться в windowsresources. Далі потрібно знову зайти у вікно персоналізації. Зробити це можна дуже швидко: досить клацнути ПКМ на робочому столі в будь-якому місці і в меню натиснути на «Персоналізація». У налаштуваннях перейдіть в розділ «Теми» і в списку знайдіть ту, яку ви завантажили в архіві і розпаковуємо в папку themes. Тепер ви знаєте, як встановлювати теми на Windows 10.
  Як встановлювати теми на Windows 10: інструкція

  Установка стандартної теми Aero

  Aero відрізняється від звичайних тим прозорістю вікон і ефектами згортання/розгортання. У Windows 10 було вирішено відмовитися від використання таких фішок, але їх можна повернути за допомогою утиліти Aero Glass. Скачайте потрібну версію на офіційному сайті http://glass8.eu/download та встановіть його. Після завершення інсталяції вікна стануть напівпрозорими. Змінювати ступінь ефекту можна через програму «Виконати». Для цього натисніть комбінацію Win+R і напишіть рядок rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,Advanced,@Advanced. У вікні зміни інтенсивності кольору встановіть необхідні параметри. Відкотити зміни можна через персоналізацію, застосуванням одного із стандартних інтерфейсів. Тепер ви знаєте, як встановити тему Aero в Windows 10.

  Підсумок

  Встановлення сторонніх або стандартних тим не займає багато часу. Всі інструменти доступні у вільному скачуванні. Якщо ви хочете поміняти іконки, курсори і ефекти, то їх необхідно завантажувати окремими файлами. Перед тим, як встановлювати теми на Windows 10 збережіть ваші попередні налаштування зовнішнього вигляду, щоб при бажанні до них можна було повернутися одним кліком.