Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм

197 0 Новини високих технологій

Добра половина власників мобільних гаджетів погодяться з тим, що компанія Apple пише кращі програми для своїх пристроїв, що відрізняються стабільністю і багатофункціональністю. Взагалі, платформа iOS працює як один злагоджений і добре змащений механізм.

Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм
Одним з найбільш цікавих додатків для яблучної ОС є помічниця «Siri». Природно, що власники Android-гаджетів хотіли б обзавестися подібним аналогом і на своїй платформі, але тут не все так райдужно, як хотілося б. Альтернативи, звичайно, є, причому непогані, а деякі додатки майже наздогнали за своїми можливостями відому «Siri». Але специфічність операційної системи Android не дозволяє в повній мірі розкрити всі можливості віртуальних помічників, принаймні, поки що.


Ми ж розглянемо список найбільш примітних голосових асистентів для «Андроїда», які можна знайти на просторах «Гугл Плея». Порівнянь з «Siri», природно, не уникнути, але, рівняючись на найсильніших, ми самі стаємо кращими.

Assistant Dragon Mobile

Це один з найпопулярніших асистентів для «Андроїда» з простою і легко запам'ятовується назвою. Поширюється утиліта безкоштовно, але з деякими обмеженнями. Багато користувачів називають «Асистента» цілком гідною альтернативою «Siri».
Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм
Помічник надає своєму користувачеві дуже багатий функціональний набір: навігаційні карти, робота з ежедневниками і нотатками, розклад поїздів, фільмів та багато іншого. Чітке розпізнавання голосових команд – одна з головних особливостей цього асистента для «Андроїда».


Повна версія має ще більшою функціональністю, але коштує грошей, а на безкоштовній ліцензії деякі можливості заблоковані. Але для рядового користувача це не критично, бо як щогодинні зведення курсів валют або організація віртуальних газетних полиць – далеко не самі необхідні інструменти.

«Дуся»

Асистент «Дуся» для «Андроїда» трохи відрізняється від інших аналогів і є прекрасною альтернативою «Siri». Додаток зводить нанівець спілкування користувача з екраном, а весь функціонал розрахований на голосове управління. Як такого інтерфейсу у асистента просто немає, а є віконце з налаштуваннями для вибору методу активації, потрібної гарнітури і іншого.
Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм
Роботу з додатком можна починати помахом гаджета, піднесенням до вуха чи голосовою командою. Окремо варто відзначити той факт, що якість розпізнавання мовлення прямо залежить від мікрофона у вашому пристрої, тому на ультрабюджетном китайському ширвжитку програма працювати не буде.

Особливості асистента

«Дуся» – це вітчизняна розробка, тобто весь функціонал і управління російською. Асистент для «Андроїда» відмінно справляється з невеликими фразами, на кшталт «котра година?», «Що з погодою?» або «Де я?». Додаток може взяти на контроль модулі телефону і управляти «Блютузом», вайфай, писати СМСки, виконувати дзвінки і т. п.
Крім того, даний асистент для «Андроїда» може змінювати ваші статуси у «ВКонтакте», відтворювати музику, читати новини з пошуковика «Яндекс» і управлятися з RSS-розсилками. Також є підтримка домашніх кінотеатрів допомогою протоколів ХВМС. Причому останні розраховані в тому числі і на управління розумними гаджетами в будинку: світло, розширювача, печі і багато іншого.

Pocket Assistant

Цей асистент для «Андроїда» стане вашим повноцінним віртуальним помічником, причому в повному сенсі цього слова: особистість додатки моделюється в 3Д на екрані смартфона. Програма чудово справляється з розпізнаванням голосу, за умови, що у вашого гаджета хороший мікрофон.
Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм
Представлена 3Д-анімація виглядає мультяшною, але на роботі утиліти це ніяк не відбивається, а тільки сприяє більшого розуміння користувачем відповідей асистента для «Андроїда». До того ж на вибір є кілька видів помічників, де зовнішній вигляд кожного можна змінити під якісь свої особисті переваги. Остання можливість є тільки в платній версії, а на безкоштовній ліцензії буде доступний лише один вид анімації. Програма може організувати ваш робочий час або дозвілля: підкаже розклад маршруток, анонси кінотеатрів і за бажанням представить ваші плани зручним списком. Утиліта також дозволить управлятися з вашими СМСками, дзвінками і мультимедіа в смартфоні.

ANDY

Додаток відрізняється своєю простотою та інтуїтивно зрозумілим функціоналом. «Енді» в міру розумний асистент і стане відмінним помічником для студентів і просто спраглих знань користувачів. Програма, можна сказати, заточена під запити, пов'язані з історією, якимись науковими дослідженнями, релігією, тваринним світом, філософією і т. д.
Асистент для "Андроїда": огляд кращих програм
Додаток не тільки зачитує текст, але і дублює його на екрані, тому тим, хто вивчає іноземні мови, даний асистент доведеться як не можна до речі. Але крім функції ходяча енциклопедія, помічник має і стандартними для подібних програм можливостями: набір Смс, дзвінки, замітки, навігація і будильник.

Особливості утиліти

Поширюється програма з умовно-безкоштовної ліцензії. Критичною ложкою дьогтю в цьому випадку є реклама, яка буквально лізе з усіх щілин. До того ж велика кількість сторонніх блоків і спливаючих вікон, що помітно б'є по продуктивності гаджета, що відчувається в роботі всього інтерфейсу в цілому. Платна версія повністю позбавляє від реклами плюс додає деякі функції. Останні не так вже потрібні пересічному користувачеві, але заради нормальної і спокійної роботи з додатком без спливаючих вікон можна і придбати даний продукт, тим більше що коштує він зовсім недорого, в порівнянні з попередніми асистентами.