Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

105 0 Новини високих технологій

Сучасні технології продовжують розвиватися, і на ринку з'являється все більше програмних продуктів, які дозволяють виконувати самі різні функції. Приміром, останнім часом цікавість викликає оптимізація Windows 10 для ігор . Справа в тому, що дана операційна система нова, і тому вимагає довгої доопрацювання, а користувачам грати хочеться, тому їх цікавить можливість оптимізації програмної основи для того, щоб без особливих проблем можна було отримувати задоволення від процесу.


На щастя, задовольнити цікавість не так складно, достатньо розібратися в питанні і відзначити спектр вибору програмних інструментів, які в автоматичному режимі здатні виконати поставлене завдання. Але не варто забувати про всі особливості і недоліки цього процесу, які можуть зіпсувати враження. Про все це ви дізнаєтеся далі.

Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

Нова операційна система Windows 10

Але перш ніж ми розглянемо, як проходить оптимізація Windows 10 для ігор варто розібрати, що саме являє собою нова операційна система. Відомо, що компанія Microsoft не стоїть на місці і намагається якомога частіше оновлювати своє дітище. На цей раз розвиток вже дійшло до 10 серії, і тепер користувачі можуть насолоджуватися стильною, багатофункціональною і просто приємною операційною системою. Вона пропонує сотні різних функцій, отримує постійні оновлення, і весь сучасний софт починає підлаштовуватися під нову систему, змінюючи не тільки свій зовнішній вигляд, але і програмну оболонку. Тому зовсім скоро практично всі перейдуть на новий продукт, і подальша розробка буде вже відштовхуватися від цієї основи. А враховуючи, що з кожним разом важче контролювати стабільність (особливо це стосується ігрових проектів), оптимізація Windows 10 для ігор просто необхідна.


Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

Навіщо проводити оптимізацію?

Багато користувачі можуть засумніватися в доцільності даного процесу. Адже можна все зробити власними руками. Так, заперечувати цей факт не має сенсу, але варто враховувати, що оптимізація Windows 10 для ігор ручним способом – це досить складний процес, який багатьом незрозумілий, особливо рядовим користувачам. Тому спеціальні програмні продукти в даному випадку просто необхідні. Вони створюються спеціально для цієї системи, враховують всі вийшли і нові ігрові проекти, і мають функцію автоматичного маніпулювання ресурсами. Така оптимізація Windows 10 Home та й будь-якої іншої системи цієї серії, дозволяє досягти високого показника продуктивності. Що, в свою чергу, покращує весь ігровий процес і загальне враження від ігрового пригоди.
Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

Допомагає чи оптимізація?

Перш ніж приступати до цього процесу, варто задуматися, а чи корисна ця процедура? Оптимізація комп'ютера для ігор Windows 10 забезпечує високий показник продуктивності ігрових проектів, що дозволяє насолоджуватися ігровим процесом без лагів і фризів. Це корисно, так як безпосередньо впливає на враження від ігри, а враховуючи, що сучасні ігри мають високі показники технічних вимог, оптимізація просто необхідна.
По часу ця процедура займає не так багато часу, а якщо використовувати спеціальні програми для оптимізації ігор на Windows 10 , то досягти позитивного результату можна буде лише за хвилину. Тому варто відкинути всі сумніви і скоріше випробувати свої навички в процесі оптимізації.
Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

Основні способи

Існує маса різних способів регулювання ресурсів комп'ютера. Є можливість проробляти всі дії вручну, а можна скористатися спеціальними програмами. Наприклад, оптимізація ноутбука для ігор Windows 10 та й комп'ютера теж, проходить шляхом очищення кеша і непотрібних файлів. Робити це рекомендується з допомогою спеціальної програми CCleaner , здатної в автоматичному режимі очистити комп'ютер від зайвого «сміття». Всього лише кілька хвилин очікувань виллються в хороший показник продуктивності. Крім цього, не варто забувати про правильне процесі настроювання швидкості з'єднання з інтернетом, звільнення потоку передачі інформації та інших нюансах. В цьому випадку вам знадобиться вже цілеспрямована спеціальна програма.
Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

Програми для даного процесу

Як ми згадували вище, в оптимізації Windows 10 Home вам допоможе програма CCleaner дозволяє очистити кеш і позбавити комп'ютер від непотрібних файлів. Але не варто забувати, що для оптимізації процесу необхідно ще й займатися регулюванням інтернет-з'єднання. У цьому випадку вам допоможе програма TCP Optimizer дозволяє в автоматичному форматі виконати всі необхідні дії. Оптимізація TCP у Windows 10 для ігор може проходити як у ручному режимі, так і в автоматичному. Але якщо ручний режим вимагає масу різних дій і знань, то автоматичний передбачає просту установку програми TCP Optimizer . Але однією установкою не обійтися, після неї необхідно виставити спеціальні налаштування для правильної оптимізації і виконати наступні кроки:
 • у вкладці « General Settings » необхідно вибрати модель вашої мережевої карти, потім виставити швидкість інтернету вашого провайдера;
 • вкладка « Advanced Settings » передбачає більш тонке налаштування оптимізації мережевого з'єднання;
 • після установки необхідно вибрати функцію « Apply changes »;
 • після цього випаде вікно з даними і регулюванням, краще зберегти цей звіт шляхом натискання на кнопку « backup », щоб у разі помилки можна було відновити початкові налаштування;
 • як тільки все буде зроблено, залишається тільки натиснути на кнопку «Ок» і перезавантажити комп'ютер.
 • Оптимізація Windows 10 для ігор: способи та програми

  Можливі помилки

  Не варто думати, що процес налаштування може бути ідеальним, часом можуть виникати різні помилки. Але не варто хвилюватися, так як недоліки виникають в основному через неправильне використання програм або ж відсутності свіжих версій драйверів. Крім того, не забувайте, що самі програми теж випускають оновлені версії своєї оболонки, тому завжди перевіряйте, чи ви використовуєте останню версію чи ні. А щоб уникнути цих проблем, досить просто уважно стежити за своїми драйверами і програмами, не варто лінуватися і вчасно оновлювати необхідні файли або версії.

  Особливості оптимізації

  Залишилося лише відзначити, що процес регулювання та маніпулювання ресурсами дозволяє правильно налаштувати комп'ютер таким чином, щоб він міг використовувати всі свої ресурси і не втрачати їх при запиті. Можливо, звучить все це досить складно, але сучасні програми позбавлять вас від проблем, надаючи можливість автоматичного контролю оптимізації. Правильно використовуйте програми, не забувайте користуватися нашими рекомендаціями, і у вас обов'язково вийде досягти позитивного результату. Головне - бути уважним, виконувати всі свої дії правильно і не допускати помилок.