OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?

683 0 Новини високих технологій

Безсумнівно, багато геймери знають, що для коректної роботи таких відомих ігор як Minecraft або CS, одним з основних умов є наявність в системі встановлених останніх версій драйверів OpenGL. Як оновити цей пакет драйверів, зараз і буде розглянуто, оскільки, як і будь-яке інше програмне забезпечення, вони можуть застарівати. Саме тому іноді виникають проблеми із запуском улюблених ігор.

OpenGL: як оновити драйвери найпростішим способом?

Перш за все, якщо при запуску гри або якогось специфічного додатки система повідомляє, що драйвери OpenGL потребують оновлення, слід використовувати саме стандартне рішення.


OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
Для активації процесу слід увійти в стандартний «Диспетчер пристроїв», що можна зробити з «Панелі управління», розділу адміністрування комп'ютера або командою devmgmgt.msc через рядок консолі «Виконати», і знайти там встановлений відеоадаптер.
OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
Апдейт можна запустити, використовуючи однойменну команду в меню правого кліка або в розділі властивостей пристрою. Якщо вказати автоматичний пошук, це може не дати результату, і система повідомить, що найбільш відповідний драйвер вже встановлений. Тому бажано спочатку звернутися на сайт виробника обладнання, вибрати свою модель графічної карти, завантажити новий драйвер, а при установці вказати місце розташування збереженого дистрибутива.

Як оновити OpenGL Windows 7 або в будь-якій іншій системі за допомогою спеціалізованих утиліт?

Для власників чіпів NVIDIA і Radeon завдання може бути дещо спрощена. Як правило, для них в комплекті у представленому вигляді поставляються спеціальні керуючі програми на кшталт PhysX і Catalyst. Саме тому оновити драйвер OpenGL можна з їх допомогою.


OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
Якщо з якихось причин такі утиліти відсутні, слід їх просто завантажити та інтегрувати в систему. При наявності постійно активного інтернет-підключення вони стануть в нагоді не тільки для налаштування ігор, а й для автоматичного стеження за появою новий версій необхідних драйверів, включаючи і OpenGL.
OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
В принципі, якщо такий варіант вам не подобається, можна скористатися не менш цікавими програмами на зразок Driver Booster, які без участі користувача оновлюють драйвери абсолютно для всіх «залізних» і програмних пристроїв, встановлених на комп'ютері або ноутбуці. Додаток в процесі сканування системи сама визначить версію драйвера OpenGL. Як оновити його? Потрібно лише погодитися з пропозицією установки знайдених апдейтів. По завершенні процесу оновлення в обов'язковому порядку буде потрібно повне перезавантаження.
OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
Нарешті, можна встановити спеціальну утиліту під назвою OpenGL Extensions Перегляду, за допомогою якої можна дізнатися версію встановленого пакету драйверів і оновити його до останньої версії.

Оновлення DirectX

Проте оновлення може і не дати бажаного позитивного результату без апдейта платформи DirectX, яка є певним сполучним мостом між залізом і програмним комплексом в плані мультимедіа.
Дізнатися встановлену версію можна за допомогою команди dxdiag, що вводиться в меню «Виконати». Завантажити новий дистрибутив можна з офіційного сайту підтримки Microsoft в розділі Downloads.
OpenGL: як оновити пакет драйверів найпростішими методами?
Як вже зрозуміло, DirectX, OpenGL оновити можна звичайним стартом процесу інсталяції завантаженого дистрибутива. Перевага цього оновлення полягає ще і в тому, що в діалоговому вікні DirectX можна провести ряд тестів, включаючи продуктивність DirectSound, ffdshow, Direct3D і т. д.

Чому драйвери не оновлюються?

Якщо раптом ні одну з перерахованих вище рішень не допомагає, найімовірніше, причина криється тільки в тому, що відеоадаптер инсталлируемую версію OpenGL просто не підтримує, тому, як не намагайся, драйвер встановити не вийде. Єдиним виходом стане встановлення більш потужної відеокарти. До речі сказати, найбільш часто така проблема зустрічається у випадку з інтегрованим відеочіпами стандарту video-on-board, які вбудовані в материнські плати. З дискретними відеокартами, як правило, таких проблем немає (звісно, за умови, що чіп не є занадто застарілим і спочатку підтримує технологію OpenGL). Як оновити драйвери для таких карт, думається, вже зрозуміло. Але іноді може знадобитися апдейт платформ JAVA Runtime або навіть .NET Framework від Microsoft – про це теж не можна забувати. Але як правило, у більшості випадків цього робити не потрібно - достатньо оновити DirectX і паралельно використовувати утиліту OpenGL Extensions Viewer.

Популярі новини
Загрузка...