Black Desert: пробудження зброї різних класів

34 0 Новини високих технологій

Посилення архетипу в будь онлайн-грі є першочерговим завданням. В Black Desert пробудження зброї сильно допомагає в цьому для кожного окремого класу. Гравець отримує незвичайні можливості, які застосовуються в бою. Саме тому багато геймери після досягнення певного рівня починають полювання за цією здатністю.

Опис гри

В Black Desert пробудження зброї вважається лише одним з тисяч можливих напрямів для поліпшення бойової могутності героя. Світ цієї корейської розробки безшовний і займає тисячі квадратних кілометрів.
Black Desert: пробудження зброї різних класів
Автори створили максимально реалістичну атмосферу в сеттінге фентезі з домішками історії Середньовіччя. Гравець кожну дію виконує самостійно. Бойова система в стилі non-target, відсутність телепорт – ці елементи роблять унікальною атмосферу ігрового світу. Персонажі розвиваються, беруть участь у масштабних битвах і просто існують серед живої всесвіту.


Способи активації зброї

В Black Desert пробудження зброї схоже для кожного класу, але в той же час різний. Для початку варто знати, що цей елемент ігрового процесу додає герою другий слот, який можна застосувати в будь-яку секунду.
Black Desert: пробудження зброї різних класів
Щоб почати процес, необхідно досягти позначки 56-го рівня будь-яким класом. Після цього варто звернутися до свого вічного помічника – Чорному духу. Цей таємничий персонаж розвивався разом з гравцем п'ятдесят рівнів поспіль, і саме він забезпечує Black Desert пробудження зброї. Для всякого архетипу вони називаються по-різному: "Найманці Гойен", "Принцеса землі мерців", "Леденить сила" тощо. Тривалість ланцюжка однакова для всіх. Вона складена із семи основних завдань і трьох додаткових. У процесі герой активує зброю і дізнається про всіх його якостях.


Що дає пробудження

Як вже говорилося раніше, відбувається по-різному в Black Desert пробудження зброї. Чарівник, наприклад, активує з додаткового слота дві елементальние сфери і завдає з їх допомогою величезної шкоди заклинаннями. Активація другого зброї не замінює основне. Персонаж всього лише переключається між двома типами в підходящий момент. Деякі класи з допомогою додаткової гармати змінюють тип бою. Лучник переходить в ближній бій і б'ється там на належному рівні, а воїн різко переходить з оборони в агресивний стиль атаки. Розглянемо, що саме отримують персонажі, на конкретному прикладі.
Black Desert: пробудження зброї різних класів
В Black Desert пробудження зброї куноічі означає для даного архетипу придбання додаткового слоті чакрама під назвою Ха Реюн. Це смертоносне круговий лезо значних розмірів застосовується у сутичці на ближній і середній дистанції, має арсенал навичок, б'ють по цілі з величезною силою. Куноічі запускає його в круговий політ або направляє між противниками. Використовується, як правило, проти кількісного переваги ворогів, але може застосовуватися і для нанесення шкоди точково. Самим небезпечним умінням вважається Танчу. Це круговий політ чакрама з шансом знерухомлення тих, по кому він потрапить. При зіткненні з цим супротивником при пробудженому зброю варто вибирати захисну стійку, швидко підходити впритул або наносити дистанційний шкоди.