Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne. Опис

178 0 Новини високих технологій

Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne стали з'являтися практично відразу після виходу оригінальної гри. Навіть через десять років вони залишаються популярними. Кампанії створюються як фанатами, так і ігровими фірмами. Багато додаткових карт тісно пов'язані з сюжетом "Крижаного трону", деякі створюють зовсім нову всесвіт.

Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne. Опис

Загальні відомості

Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne може створити будь-який бажаючий. Для цього "Бизард" випустила серію ігрових редакторів. Розібратися в них досить легко. На даний момент є русифікована версія всіх подібних програм. Гравцеві надається можливість змінювати ландшафт, будівлі, здатності юнітів. Спочатку редактори передбачали створення нових карт для звичайних боїв. Проте пізніше з'явилися функції, які дозволили створювати сюжет і змінювати механіку. З наявних текстур можна робити замки й цілі міста.


Гравець може завантажувати нові скіни для персонажів. Більш складним є створення чогось нового, наприклад, здібностей героїв. Для їх позначення в інтерфейсі і анімації можна використовувати вже існуючі ресурси. Однак змінювати механіку досить складно. Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne часто пов'язані між собою. Як правило, один розробник випускає кілька серій карт, пов'язаних одним сюжетом.

"Світанок ельфів крові"

Досить популярна в середовищі фанатів кампанія. Основний сюжет переплітається з подіями оригінальної гри. Кампанія розповість про долю кривавих ельфів. Всього включає в себе дванадцять голів. Також шість карт присвячені виключно героям. У них гравцеві необхідно пробиратися крізь ліс і битися з чарівними вежами. У кампанії присутня безліч нових юнітів, наприклад, магічні големи. Вони повільно пересуваються і вразливі до стріл. Але при цьому володіють великою втратою в ближньому бою.


Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne. Опис
Одним з найбільш сильних героїв є Лортемар. На максимальному рівні у нього тисяча одиниць здоров'я. В арсеналі вісім магічних здібностей. За сюжетом він керує кривавими ельфами. Інший сильний маг - Кельтас. Його переваги - це великий запас мани і швидкість пересування. Після поразки від Артаса перестав користуватися довірою принца. Серед нових карт присутній і Запределье. Це безплідна пустеля з мінімальним запасом ресурсів. Тут є золото, але практично відсутні дерева. Тому не вдасться побудувати великий табір. Але зате можна використовувати велика кількість героїв.

"Прокляття відреклися"

Серія "Прокляття" - це додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne, які перетинаються з основним сюжетом. У центрі уваги - Сільвана. Ще в "Крижаному троні" вона була вбита Артасом і перетворена в нежить. Однак у "Світанку кривавих ельфів" їй вдалося повернути свою волю і звільнитися від впливу Ліча Кінга. Дана кампанія порадує гравців красивими картами.
Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne. Опис
Деякі міста складаються з сотні будівель і виглядають дійсно заворожуюче. Так що любителям масштабних битв "Прокляття" доведеться по душі. Також гравець зустріне і знайомих героїв. Повсталий Король Мерців, Трал, Джайни, Вариматас. По ходу кампанії буде можливість пограти за кожного з них. Особливий інтерес представляє Король Жаху. Цей вампір володіє безліччю навичок, які були в нього ще з "Дощу хаосу". Карти для Warcraft 3: Frozen Throne передбачають часткову разрушаемость ландшафту. Тому використання здібностей Вариматаса дає ефектну анімацію.

Набір карт

Крім додаткових кампаній, існує безліч окремих модернізованих карт. Вони призначені для гри в режимі "Битва". Краще всього грати по Мережі. Наприклад, пак карт "Розкрадачів гробниць" дасть можливість грати виключно героями.
Додаткові кампанії для Warcraft 3: Frozen Throne. Опис
Особлива увага приділяється інвентарю і магічних здібностей. Але при цьому відсутня економічна частина стратегії. Любителям ТД припадуть до душі спеціальні "Тауер дефенс" - карти для Warcraft 3: Frozen Throne. Суть їх проста - не дати противнику дійти до твого джерела. Шлях можна перегороджувати вежами декількох видів: вогняними, кам'яними, магічними. В деяких версіях також можна створювати юнітів. Ви можете грати як за захисника, так і за атакуючого. Такі карти краще всього підходять для гри по Мережі.

"Доту"

Гра Warcraft 3: Frozen Throne дала безліч популярних відгалужень. Найбільш відоме з них - "Доту". Спочатку це була звичайна карта, яка встановлювалася в оригінальну гру. Потім вона придбала світову популярність. Створювалися цілі інтернет-майданчика (як Garena) для гри в Доту". Були використані текстури з Warcraft 3: Frozen Throne. Проходження полягала в захопленні Древа життя противника. Кожен гравець контролює тільки одного героя. Дві бази - Добра і Зла - пов'язують три дороги. За ним безперервно йдуть слабкі юніти - крип. За їх вбивство гравець отримує досвід і золото. На кожній лінії розташовано три вежі. Ще дві охороняють Дерево. У 2010 році компанія "Вальві" викупила права на гру і створила "Доту 2" - одну з найпопулярніших ігор в світі.