Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як

109 0 Новини високих технологій

ОС "Андроїд" є однією з найбільш популярних мобільних операційних систем. За результатами дослідження, на гаджети, що випускаються і продаються під управлінням Android, доводиться більше 80% пристроїв. Навіть така популярна IOS, створена для продукції Apple, задовольняється своїми 15-20%. Успіх "робота" можна було передбачити заздалегідь. Справа в тому, що всі права на нього володіє корпорація "Гугл", а про популярність цього бренду знають практично всі. Але не тільки цим "Андроїд" заслужив мільйони прихильників по всьому світу.


"Андроїд"

Ця ОС володіє безліччю корисних функцій і яскравим зрозумілим інтерфейсом. Крім того, вона достатня демократична: зміни можна вносити як у багато елементів системи, так і безперешкодно встановлювати різний софт. Навіть незважаючи на те, що розробники прагнуть обмежити вільний доступ до рут-прав (права "суперкористувача"), люди знаходять способи його роздобути. Такі права дозволять вносити корективи навіть у системні файли, завдяки чому систему можна змінювати до невпізнання. Окремою темою можна вважати установку додатків. Для цього компанією "Гугл" б створено власний магазин контенту під назвою "Плей Маркет". У даній статті ми поговоримо саме про нього. Отже, Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як ресурс?
Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як

Як встановити додаток на свій гаджет?

При покупці нового пристрою додаток магазину контенту "Плей Маркет" "Андроїд" вже має бути встановлено. Ви можете відшукати його серед інших вбудованих додатків. Якщо ж з якихось причин ви його не знайдете (наприклад, якщо купували нелицензировное пристрій або прошивка була кастомних), то Play Market існує і вигляді звичайної веб-сторінки. Крім того, ви зможете встановити додаток, завантаживши завантажувальний файл з інтернету або перемістивши на смартфон або планшет apk-файл.


Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як

Можливості магазину контенту і як його використовувати

Для того щоб використовувати "Плей Маркет" ("Андроїд"), потрібно мати обліковий запис у системі "Гугл". Якщо до цього у вас її не було - не переживайте, завести новий аккаунт зовсім нескладно. Реєстрація проходить у кілька етапів. Спочатку вам потрібно ввести адресу електронної пошти. Це повинен бути адресу пошти gmail. Така система, як, наприклад, mail.ru не підійде. Далі придумуєте пароль. На пошту приходить підтвердження. Потім потрібно вказати платіжні реквізити своєї банківської картки. З недавнього часу цей пункт є обов'язковим, до того ж таким чином ще раз перевіряється справжність вашого облікового запису. Багато користувачів переживають з цього приводу, побоюючись за збереження грошових коштів. Хвилюватися не варто, "Гугл" - одна з найбільших і найнадійніших у світі систем. Гроші будуть списувати з рахунку лише в разі придбання якого-небудь продукту, адже в Play Market досить платного контенту. Хотілося б відзначити, що і у багатьох безкоштовних програмах ви зіткнетеся з внутриигровими покупками, і якщо ви захочете їх зробити - з прикріпленими платіжними реквізитами це буде досить швидко і просто. Після підтвердження всіх даних і успішної авторизації можна заходити в російську Play Market. Якщо пристроєм користується дитина, ви можете включити функцію батьківського контролю, щоб захистити малюка від небажаного контенту.
Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як

Play Market: як оновити

Як і будь-яке інше додаток, "Плей Маркет" потребує оновлення. Розробники платформи регулярно випускають нові версії, виправляють помилки і покращують якість магазину. Дуже важливо, щоб він завжди знаходився в актуальному стані. Як правило, програма автоматично оновлюється, а ви просто спостерігаєте у рядку повідомлень повідомлення про те, що додаток оновлено. В налаштуваннях "Плей Маркету" ви можете встановити спосіб автооновлення, наприклад, тільки через Wi-Fi, завжди або ніколи. В такому випадку вам доведеться робити установку вручну Play Market. Як оновити додаток таким способом?
Магазин контенту Play Market: як оновити, як встановити і використовувати як
Зайдіть в додаток і зверніть увагу на пошукову рядок зверху. Зліва ви побачите три невеликих сірих смужки. Натисніть на них і ви потрапите в меню профілю. Щоб воно відкрилося, також можна просто провести пальцем зліва направо. Тут ви зможете внести будь-які корективи в налаштування облікового запису, включити батьківський контроль і т. д. Відкрийте "Установки" і опустіться в самий кінець списку. Знайдіть пункт "Про програму", там ви знайдете графу "Версія Play Маркету". При натисканні на неї ви побачите повідомлення, в якому буде вказано, чи є поновлення на даний момент.

Як видалити оновлення?

Трапляється, що виявляється помилка. Play Market може працювати несправне. Тоді перевірте роботу Сервісів Google Play. Якщо це не вирішило проблему - доведеться видалити останні оновлення. Для цього необхідно зайти в "Налаштування" гаджета (не плутайте з "Налаштуваннями" безпосередньо в додатку), вибрати пункт "Програми" і відшукати Play Market. Ви побачите кнопку "Видалити оновлення", натисніть на неї і перевірте справність роботи магазину. Потім можна спробувати знову встановити нову версію Play Market. Як оновити додаток, ви вже знаєте. Вибирайте цікаву рубрику і завантажуйте програми. Ми розповіли вам про відомий магазин контенту Play Market. Як оновити і як використовувати його, детально описано в статті, так що питань виникати практично не має.