Як вийти на комп'ютері з "Вайбера": три простих способи

197 0 Новини високих технологій

З кожним днем програма «Вайбер» стає все більш популярною. Користувачі встановлюють додаток на всі наявні в розпорядженні мобільні телефони і ПК. Через деякий час доводиться роздумувати над тим, як вийти на комп'ютері з «Вайбера». Ніхто не хоче, щоб в його відсутність повідомлення прочитав стороння людина. У даній статті описані три варіанти вирішення проблеми.

Як вийти на комп'ютері з «Вайбера»: 1 спосіб

Якщо користувач хоче покинути особистий аккаунт, то він повинен відкрити меню і зайти в розділ «Параметри». Потім потрібно вибрати пункт Exit і клацнути по кнопці OK. При цьому в статусі з'явиться значок «Не в мережі». Якщо цей варіант не підходить, необхідно клацнути по кнопці «Отмена».


Як вийти на комп'ютері з «Вайбера»? Для цього також можна клацнути правою кнопкою оптичної миші по значку програми в треї і вибрати в контекстному меню відповідний пункт. Після виконання цих дій користувач не зможе приймати дзвінки та повідомлення. Програма почне працювати в обмеженому режимі. Користувач отримає доступ до всіх опцій програми при наступному запуску утиліти.
Як вийти на комп'ютері з "Вайбера": три простих способи

Фоновий режим

Якщо потрібно просто прибрати програму з екрану, то можна клікнути по кнопці «Згорнути». Додаток закриється. При цьому користувач буде отримувати інформацію про вхідні повідомлення і дзвінки. Статус залишиться значок «В мережі». Програма буде використовувати оперативну пам'ять. Цей режим роботи називається фоновим.
Як вийти на комп'ютері з "Вайбера": три простих способиЯк вийти з облікового запису «Вайбера» на комп'ютері: 2 спосіб

Користувач може стерти збережені на ПК відомості про обліковий запис за допомогою програм для чищення реєстру. Як вийти на комп'ютері з «Вайбера» і видалити всі пов'язані з ним файли? Для цього необхідно встановити і запустити утиліту Revo Uninstaller або інше схоже додаток. Після чищення реєстру можна створити новий акаунт. Спосіб актуальний для користувачів, охочих авторизуватися з іншим номером телефону. Залишаючи аккаунт, слід пам'ятати про те, що історія прийнятих і відправлених повідомлень буде видалено. Якщо програма синхронізується з мобільним телефоном, то листування зникне і там. Для того щоб повідомлення збереглися, необхідно попередньо створити резервну копію.
Як вийти на комп'ютері з "Вайбера": три простих способи

Спосіб 3: відключення облікового запису

Якщо користувач хоче завести новий аккаунт, то йому не обов'язково видаляти додаток. Досить просто вимкнути обліковий запис. Як вийти з «Вайбера» на комп'ютері за допомогою даного способу? Для початку потрібно створити резервну копію потрібних файлів. Всі незбережені дані будуть видалені. Потім потрібно зайти в програму. В розділі «Параметри» необхідно вибрати рядок «Налаштування». Далі слід перейти на вкладку «Конфіденційність» і натиснути на кнопку деактивації облікового запису. Після відключення облікового запису будуть видалені фотографії, дзвінки, повідомлення, групи, а також стікери. При деактивації профілю користувача у програмі процедура від'єднання акаунтів в «Фейсбуці» та «Твіттері» здійснюється у автоматичному режимі. Відновити інформацію не вдасться. Щоб відкрити новий обліковий запис, потрібно заново авторизуватися в програмі. Після цього слід продовжити використання програми.