Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації

953 0 Новини високих технологій

Досить часто гравці цікавляться, як видалити сім'ю у "Сімс 4". Дане питання виникає з кількох причин. По-перше, йому просто хочеться виселити деяких. По-друге, створена осередок суспільства займає місце в списку існуючих сімей міста. Так як можна позбутися від родини або якого-небудь члена? Якими порадами та рекомендаціями поділяються гравці щодо даного питання?

Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації

Кошик

Отже, перший варіант найпростіший. Справа все в тому, що при заселенні створеної сім'ї в будинок з'являється спеціальна табличка з усіма існуючими осередками суспільства. Саме вона й допоможе втілити задум у життя.


Як видалити сім'ю у "Сімс 4"? Досить клацнути по її зображенню в розділі "Управління сім'ями", після чого натиснути на зображення сміттєвої корзини. Вона дозволяє позбавитися від створеної раніше родини. Це найбільш просте рішення. Що далі?

Видалення сіма

Тепер варто розглянути ситуацію, при якій можна видалити персонажа сім'ї. "Сімс 4" пропонує своїм гравцям дуже багато нових і нестандартних можливостей. За допомогою панелі управління сім'ями пропонується створювати нові осередки суспільства, видаляти їх, а також переміщати її членів. Саме останнім доведеться зайнятися. Щоб переглянути склад сім'ї, потрібно:
 • Зайти в ігрову карту і там натиснути на "Управління сім'ями".
 • У вікні вибрати потрібний осередок суспільства.
 • Знайти зображення з двома стрілками, спрямованими в різні боки. Це функція "Перемістити симов між сім'ями". Потрібно клікнути 1 раз по відповідній кнопці.
 • Далі можна без особливої праці відредагувати складу осередку суспільства. Будь-якого члена сім'ї пропонується перемістити або видалити.
 • Зберегти зміни.
 • Тепер зрозуміло, як видалити сіма з сім'ї. "Сімс 4" - гра, яка пропонує своїм фанатам багато можливостей. Тут присутня функція тимчасового вилучення гравця. Як нею скористатися?
  Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації  Коди

  Потрібно буде використовувати консоль і спеціальні секретні коди. А точніше - комбінацію, яка допоможе втілити задум у життя. Яку саме? Під час гри за ту чи іншу сім'ю потрібно відкрити ігрову консоль. Для цього гравець натискає одночасно на клавіатурі Ctrl + Shift + C. Далі необхідно набрати resetSim. Після, через пробіл - ім'я та прізвище гравця. Після натискання на Enter персонаж пропаде. Через деякий час він з'явиться біля входу в будинок, всі його навики будуть скинуті до моменту останнього збереження. Цей секрет добре допомагає тоді, коли гравці "застряють" або зависають. Але якщо треба розібратися в тому, як видалити сім'ю у "Сімс 4", дана комбінація зможе допомогти.

  Способи поділу

  Відповідно, гравцям запропонували офіційний спосіб рятування від тих або інших сімей. Для цього є спеціальний редактор. Зрозуміло, як видалити сім'ю у "Сімс 4" або перезавантажити персонажа. Більше того, відтепер не секрет, яким чином можна переробити складу осередку суспільства.
  Як видалити сім'ю у "Сімс 4: секрети і рекомендації
  Але є й інші способи позбавлення від сім'ї або окремих симов. Серед них виділяють:
 • смерть гравців (для позбавлення від сім'ї повинні загинути всі);
 • переїзд (актуально для одиночних персонажів);
 • весілля (зазвичай служить не для видалення, а для об'єднання).
 • Популярі новини
  Загрузка...